Προς το περιεχόμενο

κυλη μεσοσπονδίλου


skiouros78

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά δεν μπορω να δουλεψω δεν  θα εχω για πολυ εισόδημα τι να κανω; εχω κυλη μεσοσπονδίλου 4.5 χιλ.  απο  την μεγαλη πεμπτη ακομα ποναω  δεν μπορω να σκυψω , να στεκομαι για πολυ ορθιος να καθομαι για πολυ  ουτε να ξαπλωνω για πολυ εκτος αν ειμαι κομματια και ξεραθω στον υπνο τι να κανω ; ειμαι 20 , εχω περασει σε πανεπιστημιο και δεν μπορω να παω γιατι ειναι στην κεφαλονια και ειμαι αθηνα , σε λιγο τελειωνουν και τα χρηματα απο το ικα  τι θα κανατε εσεις;  στο σπιτι ειμαι με τους γονεις μου αλλα δεν μπορουν να με βοηθησουν να παω στο αργοστόλι (στη σχολή μου) περασα το 20 εκανα 2 εξαμηνα οσο γινοταν απο υπολογιστη το μαθημα  μεσω zoom 

μου ειχε δωσει (ιδιοτης γιατρος) νορτζεσικ και ερσιμπα , τιποτα.... παρε διπλη δωση ... τιποτα , τραμαλ μετα , τιποτα , παρε διπλη δωση , παρε ντεπον χιλιαρια , μετα πηγαμε σε ενεσεις νμζω βολταρεν ηταν τπτ μου ειπε για φυσικοθεραπιες , η φυσικοθεραπευτρια π πηγαινει και ο αδερφος μου και  καποιοι γνωστοι μου , μου ειπε οτι οι δεκα που καλυπτει το ικα δεν κανουν σχεδον τιποτα κιοτι πρεπει να δωσω 200 ευρω για 20 συνεδριες νμζ? για να δω προοδο , αμα τα δωσω αυτα τα 200 θα μπορω μετα να δουλεψω ; (δεν μπορω να περπαταω ευκολα  για πολυ ) 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρόβλημα στη μέση έχει ο μισός πλανήτης, όπως κι εγώ, με παραπάνω από μία κήλες.

Αλλά 20 χρονών άνθρωπος και πονάς από το Πάσχα (!!!) και δεν μπορείς να είσαι λειτουργικός...

Κάνε τις φυσικοθεραπείες, όπως κάνουν όλοι και βλέπουν κάποια βελτίωση και αν δεν βελτιωθεί η κατάσταση σου, πρέπει να σκεφτείς να επισκεφτείς νευροχειρουργό.

Επεξ/σία από Bomber-21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...