Προς το περιεχόμενο

Εχει αγοράσει κανείς απο το παρακατω "μαγαζι"???


kouloutouros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά καλησπέρα ,βρήκα σε διαφήμιση του  fb το theclothes.gr και παρήγγειλα 2 τηλεοράσεις πολυ κάτω απο την τιμή που βρίσκω online. Εχει ψωνίσει κανένας η πρόκειται για απάτη και αντί για τηλεοράσεις θα εχει πέτρες το πακέτο?Τηλέφωνο του μαγαζιού είναι ενα κινητό και δεν υπάρχουν ούτε διευθύνσεις ούτε τίποτα. Στο τηλέφωνο είναι ενας τύπος που του πρότεινα να συνεννοηθεί με την γενική ταχυδρομική που στέλνει να ανοίξω τα πακέτα πριν πληρώσω την αντικαταβολή και δέχθηκε. Αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει ευχαριστώ εκ των προτέρων

Επεξ/σία από kouloutouros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το site όπου και αν κλικάρω μου βγάζει μόνο κάτι Conceptum τηλεοράσεις, ακόμα και στις προσφορές άλλων TV. Εγώ θα έμενα μακρυά πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, d3v4st4tor είπε

Το site όπου και αν κλικάρω μου βγάζει μόνο κάτι Conceptum τηλεοράσεις, ακόμα και στις προσφορές άλλων TV. Εγώ θα έμενα μακρυά πάντως.

Ναι ακριβώς έτσι ότι και να πατήσεις conseptum βγάζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, kouloutouros είπε

Παιδιά καλησπέρα ,βρήκα σε διαφήμιση του  fb το theclothes.gr και παρήγγειλα 2 τηλεοράσεις πολυ κάτω απο την τιμή που βρίσκω online. Εχει ψωνίσει κανένας η πρόκειται για απάτη και αντί για τηλεοράσεις θα εχει πέτρες το πακέτο?Τηλέφωνο του μαγαζιού είναι ενα κινητό και δεν υπάρχουν ούτε διευθύνσεις ούτε τίποτα. Στο τηλέφωνο είναι ενας τύπος που του πρότεινα να συνεννοηθεί με την γενική ταχυδρομική που στέλνει να ανοίξω τα πακέτα πριν πληρώσω την αντικαταβολή και δέχθηκε. Αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει ευχαριστώ εκ των προτέρων

Λεγεται  the clothes και πουλάει μόνο τηλεοράσεις; Οκ!

Kαι ότι και να πατήσεις σε παει σε conseptum ,τι μάρκα είναι πάλι αυτή;

Ουτε καν το λινκ για το ποιοι είναι δεν δουλευει. Που τα βρίσκετε κάτι τέτοια sites?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Λεγεται  the clothes και πουλάει μόνο τηλεοράσεις; Οκ!

Kαι ότι και να πατήσεις σε παει σε conseptum ,τι μάρκα είναι πάλι αυτή;

Ουτε καν το λινκ για το ποιοι είναι δεν δουλευει. Που τα βρίσκετε κάτι τέτοια sites?

Fb φίλε μου το λεω και στην αρχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, kouloutouros είπε

Fb φίλε μου το λεω και στην αρχή

Το ξέρω,το είδα,ρητορική ήταν η ερώτηση.

Και το ίδιο το μαγαζί δεν έχει λινκ για σελίδα του στο FB.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/8/2022 στις 8:34 ΜΜ, kouloutouros είπε

πριν πληρώσω την αντικαταβολή

Αν δεν έχεις πληρώσει και σου έστειλε με αντικαταβολή κάποιος φύλακας άγγελος σε έσωσε. ΜΗΝ παραλάβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά sorry για την καθυστέρηση τελικα τα έστειλε χθες με γενική όπως είπε, μου ήρθε το tracking στο viber. Μόλις παραλάβω θα σας πω. 

Στις 6/8/2022 στις 9:03 ΜΜ, gianniz_k είπε

Αν δεν έχεις πληρώσει και σου έστειλε με αντικαταβολή κάποιος φύλακας άγγελος σε έσωσε. ΜΗΝ παραλάβεις.

Φίλε μου αντικαταβολή το έβαλα και του είπα αν συμφωνεί να ανοίξω τα πακέτα πριν πληρώσω και μου είπε οτι θα συνεννοηθεί με την κούριερ. Εννοείται οτι δεν θα πλήρωνα με κατάθεση η κάτι άλλο και εννοείται οτι αν δεν είναι ενήμερο το κούριερ και δεν με αφήσει να ανοίξω το πακέτο πριν πληρώσω δεν θα παραλάβω.  

Επεξ/σία από kouloutouros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...