Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! v.4


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, Πανος999 είπε

Χαρίζεται κωδικος deals for u για 10 ημερες ακομα ενεργο...

Ενδιαφέρον εδω για ενημερωση κ των αλλων!

Ενδιαφέρομαι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, jimis_vts είπε

 Χαρίζεται κουτί υπολογιστή cougar mx 660T με σπασμένο το πλαϊνό τζάμι (όπως το έβγαλα έγινε ρύζι για κάποιο λόγο), στα υπόλοιπα αγρατζούνιστο και πλήρως λειτουργικό. Παραλαβή από Περιστέρι (παλιά πλατεία Μπουρναζιου ιδανικά). Φώτο δεν τη χωράει λόγω μεγέθους. Οποίος το προλάβει το πήρε πρώτη φορά δίνω εδώ... 

Με ενδιαφέρει, στέλνω πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Πανος999 είπε

Χαρίζεται κωδικος deals for u για 10 ημερες ακομα ενεργο...

Ενδιαφέρον εδω για ενημερωση κ των αλλων!

Να ευχαριστήσω και δημόσια τον φίλο Πανος999 για το κωδικό . Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 08/08/2022 at 15:43, Mondarinas said:

Έχω ένα παλαιό λαπτοπ HP Pavilion dv6000 δεκαετίας με καμμένη μητρική. Έχω αφαιρέσει τον σκληρό δίσκο με τα έγγραφα μου. Επειδή δεν θα ασχοληθώ να το φτιάξω, αν το θέλει κάποιος ας το πάρει.  Θα το κρατήσω καμία εβδομάδα και αν δε θα υπάρχει κανείς να το πάρει θα πάει για ανακύκλωση ηλεκτρικών συσκευών. Βρίσκομαι θεσσαλονικη 

20220808_121821.jpg

up γιατι ηταν σε λαθος ενοτητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/8/2022 στις 3:14 ΜΜ, Kostas.karras είπε

H λιστα εχει ως εξης:

 

  1. Τροφοδοτικα ,τα δύο κάτω είναι λειτουργικά , το ένα είναι ένα chieftek 185w ολόκληρα  και ένα alied .Τα τρία αριστερά είναι μόνο τα κουφάρια.Τα υπόλοιπα δεν ανοίγουν εκτός από το ένα thermaltake 600w που δείχνει υψηλές τιμές στις τάσεις. Για δοκιμές είναι οκ.  totomis
  2.  Μία serveroμητρικη 771 socket μαζί με ραμ καινούρια 4gb ddr2 ecc buffered totomis
  3. χαρτάκια καινούργια για καπνό τεμάχια 6
  4. waterblock ek για Radeon 4850x2
  5.  Η οθόνη τής φωτογραφίας, είχα μία με χαλασμένη πλακέτα και βρηκα μια ίδια οθόνη   αλλά με χαλασμένο πάνελ. Αφού έβαλα την πλακέτα  σε αυτή που είχα, δυστυχώς μαυρίλα χωρίς να δίνει σήμα. Φαντάζομαι πρόβλημα inverter που δεν ασχολούμαι. .
  6.  δύο λάπτοπ, ένα asus f3jc χαρισμενο παλαιότερα από τον Γρηγόρη. Χωρίς οθόνη, εγώ το δούλευα με εξωτερική οθόνη ως media center . Είναι με 2gb ram χωρίς δίσκο και θυμάμαι ζεστενοταν. Και το άλλο όπως το βλέπετε επίσης χωρίς οθόνη και το πάνω μέρος του με άγνωστη λειτουργικότητα.
  7.  
  •  διάφορες πλακέτες και μητρική λάπτοπ άγνωστης κατάστασης,
  • Πλακέτες από GPU gtx 770 και 6850 1gb μη λειτουργικές.
  • Κουτί από i3 10105f
  • Δίσκος ide 40gb
  • Webcam Philips , νομίζω δεν παίζει σε 10αρια
  • 13τεμ ddr2 1gb άγνωστη λειτουργικότητα giortsim
  • Ποτηροθηκη RGB με φουσκωμένη μπαταρία
  • Ποντίκι Microsoft χωρίς ροδέλα
  • Ψυχτρα ιντελ 115χ με σπασμένο ένα ποδαράκι giortsim
  • Βαρίδια και drivers από ποντίκι rocat
  • Καλώδιο scart 
  • Μητρική asrock vg4 πού μου είχε χαριστεί από karlosalonica , ανοίγει καί freezarει συνέχεια, ακόμα και στα bios.Τεχνικός μου είπε ότι έχει θέμα το chipset. Crybal

Ευχαριστώ πολύ τον @Kostas.karras για τα πράγματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, jimis_vts είπε

 Χαρίζεται κουτί υπολογιστή cougar mx 660T με σπασμένο το πλαϊνό τζάμι (όπως το έβγαλα έγινε ρύζι για κάποιο λόγο), στα υπόλοιπα αγρατζούνιστο και πλήρως λειτουργικό. Παραλαβή από Περιστέρι (παλιά πλατεία Μπουρναζιου ιδανικά). Φώτο δεν τη χωράει λόγω μεγέθους. Οποίος το προλάβει το πήρε πρώτη φορά δίνω εδώ... 

Κρατημένο, αν αλλάξει κάτι ενημερώνω! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...