Προς το περιεχόμενο

Η Φινλανδία θα είναι η πρώτη χώρα στην Ευρώπη που θα δοκιμάσει τα ψηφιακά διαβατήρια


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 10/8/2022 στις 11:30 ΠΜ, crossmo είπε

η αρχή έγινε χρόνια πριν με το RTL και το Tutti Frutti, αυτό γιατί το έκοψαν μου λέτε???

Καλέ μου άνθρωπε μην πετάς την μπάλα στην κερκίδα. Καταρχάς δεν ξέρω καμία περίπτωση για λογοκρισία του RTL και εδώ που τα λέμε είναι σαν το Star της Γερμανίας και χειρότερο. Αγνοώ οποιοδήποτε ΜΜΕ με το όνομα Tutti Frutti. 

Αν δεν παραδέχεσαι τα ρεπορτάζ του RT για τους αγανακτισμένους (Ελλάδα), black life matters (US), πραξικόπημα τουρκίας και άλλα τόσο θέματα, τι να σου πω κάτσε δες τι παίζει με το λιμάνι του πειραία και τι λέει το insomnia για το νέο icon μελιτζάνα του iOS. 

🍆🍆🍆

Επεξ/σία από ChownTuen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17 ώρες πριν, ChownTuen είπε

Καλέ μου άνθρωπε μην πετάς την μπάλα στην κερκίδα. Καταρχάς δεν ξέρω καμία περίπτωση για λογοκρισία του RTL και εδώ που τα λέμε είναι σαν το Star της Γερμανίας και χειρότερο. Αγνοώ οποιοδήποτε ΜΜΕ με το όνομα Tutti Frutti. 

Αν δεν παραδέχεσαι τα ρεπορτάζ του RT για τους αγανακτισμένους (Ελλάδα), black life matters (US), πραξικόπημα τουρκίας και άλλα τόσο θέματα, τι να σου πω κάτσε δες τι παίζει με το λιμάνι του πειραία και τι λέει το insomnia για το νέο icon μελιτζάνα του iOS. 

🍆🍆🍆

Καλέ μου άνθρωπε, κατανοείς την έννοια του χιουμορ ή τσάμπα μιλάμε? που μου παρεξηγήθηκες κιόλας , έλεος με τους σοβαρούς πια εδώ μέσα 

Και τι σχέση έχει το θέμα του νήματος με τα κανάλια και τις ειδήσεις?

Επίσης χ...ενο το έχω και το RΤ και το CNN και όποια άλλη ειδησεο-γραφική μ...κια.

Εδώ δεν βλέπω ούτε ΜΕΓΚΑ ούτε ΑΝΤ1 που είναι παγκοσμοίως τα πιο αξιόπιστα στις ειδήσεις!

Για συνέλθετε μερικοί εδώ μέσα που είστε έτοιμοι για παρεξήγα με το παραμικρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, crossmo είπε

Καλέ μου άνθρωπε, κατανοείς την έννοια του χιουμορ ή τσάμπα μιλάμε? που μου παρεξηγήθηκες κιόλας , έλεος με τους σοβαρούς πια εδώ μέσα 

Και τι σχέση έχει το θέμα του νήματος με τα κανάλια και τις ειδήσεις?

Επίσης χ...ενο το έχω και το RΤ και το CNN και όποια άλλη ειδησεο-γραφική μ...κια.

Εδώ δεν βλέπω ούτε ΜΕΓΚΑ ούτε ΑΝΤ1 που είναι παγκοσμοίως τα πιο αξιόπιστα στις ειδήσεις!

Για συνέλθετε μερικοί εδώ μέσα που είστε έτοιμοι για παρεξήγα με το παραμικρό.

Μην απαντάς σε κομματικοποιημένους. Δεν τον βλέπεις ότι κάνει κρα από μακριά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/8/2022 στις 10:29 ΠΜ, rus είπε

[quote] Πάντως μας κόψανε το Russian TV (RT) και δεν καταλαβαίνω γιατί είναι περισσότερο προπαγανδιστικό από το Deutche Welle.  [/quote]

Aν αυριο εισβαλει η Τουρκια στη δυτικη Θρακη θα συμφωνεις να μεταδιδει το Τurkish TV την προπαγανδα του?

 

Τώρα σε είδα. 

Ναι, γιατί το SKAI και η ERT θα παίζει Ανδρουλάκη ή κανέναν σταθμό του ΚΤΕΛ. 

Τουλάχιστον θα βλέπω καμία εικόνα από την πραγματική επικαιρότητα. 

8 ώρες πριν, dtk-386 είπε

Μην απαντάς σε κομματικοποιημένους. Δεν τον βλέπεις ότι κάνει κρα από μακριά;

Μην μου πεις τι κόμμα είμαι, πες μόνο αν είμαι αριστερός ή δεξίος. 

Λοιπόν αν σκεφτόσουν λίγο περισσότερο τι γράφεις, το οποίο δεν βγάζει καμία λογική, δεν θα το έγραφες και θα το στομάταγες από μόνος σου. 

11 ώρες πριν, crossmo είπε

Καλέ μου άνθρωπε, κατανοείς την έννοια του χιουμορ ή τσάμπα μιλάμε? που μου παρεξηγήθηκες κιόλας , έλεος με τους σοβαρούς πια εδώ μέσα 

Και τι σχέση έχει το θέμα του νήματος με τα κανάλια και τις ειδήσεις?

Επίσης χ...ενο το έχω και το RΤ και το CNN και όποια άλλη ειδησεο-γραφική μ...κια.

Εδώ δεν βλέπω ούτε ΜΕΓΚΑ ούτε ΑΝΤ1 που είναι παγκοσμοίως τα πιο αξιόπιστα στις ειδήσεις!

Για συνέλθετε μερικοί εδώ μέσα που είστε έτοιμοι για παρεξήγα με το παραμικρό.

Όσοι τολμήσαμε να πούμε ότι δεν μαρέσει η ιδέα του μη έντυπου διαβατηρίου, μας χλευάσατε ότι βάζουμε αλουμινόχαρτα στα κεφάλια μας και φοβόμαστε για έλεγχο της σκέψης. Εγώ έμεινε στον ύψο μου και είπα πρώτη και καλύτερη στην λογοκρασία των ΜΜΕ είναι η ΕΕ και τα μέλη της, εννοώντας ότι ο έλεγχος των ΜΜΕ είναι μια μορφή ελέγχου σκέψης και άρα ακόμη και ο χλευασμός είναι εκτός τόπου και χρόνου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

13 ώρες πριν, ChownTuen είπε

Ναι, γιατί το SKAI και η ERT θα παίζει Ανδρουλάκη ή κανέναν σταθμό του ΚΤΕΛ. 

Τουλάχιστον θα βλέπω καμία εικόνα από την πραγματική επικαιρότητα.

Αν δεχεσαι να ακους την τουρκικη προπαγαδα, τη στιγμη μαλιστα που θα δεχομαστε επιθεση,  τοτε εισαι αξιος της μοιρας σου.

Το σκαι και η ερτ δεν εχουν καμια σχεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...