Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! Version 5.


poulinos

Μην πετάτε τίποτα.Χαρίστε τα εδώ  

776 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είσαστε ευχαριστημένοι από το παρόν τόπικ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

    • Ναι
      639
    • Οχι
      48
    • Ετσι και ετσι
      89

Η ψηφοφορία έχει ολοκληρωθεί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, cecond είπε

Καλημέρα κουπόνι box €2 WU6DTYS

Παρακαλώ όποιος εξαργυρώσει να το ποστάρει.

Φυσικά κ καποιο διποδο το εξαργυρωσε κ δεν εγραψε τιποτα!!

Δε μου κανει καμια εντύπωση!

Χαριζεται κωδικος deals for u..

Χρησιμοποιηθηκε μονο σε box..Οποιος θελει,πρωτα εδω για που το θελει κ μετα πμ..

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαρίζονται:

1. Φαξ-φωτοτυπικό Panasonic KX-FL511, δουλεύει το μενού του και σαν τηλέφωνο, η εκτύπωση όμως όχι. Δεν έχω ιδέα αν φτιάχνεται

2. Οθόνη 19αρα Samsung, Τελευταία φορά που την δοκίμασα άναψε για λίγο και μετά μαύρισε η οθόνη. Χωρίς καλώδια.

Παραλαβή από Αγία Παρασκευή328457457_643273837571040_5266807349030443084_n.jpg.6133560b2f5d2ce03648dd5456daf5c1.jpg328718191_3485583151676978_805913775070594150_n.jpg.bdcca67c0ecc2f99f89a0c13e68505c1.jpg328874133_744280356883187_6982533334024855327_n.jpg.992a801eab39d15299455f22684ceb69.jpg

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Panagiotis79 είπε

Χαρίζονται τα εικονιζόμενα πληκτρολόγια, τα οποία, την τελευταία φορά που χρησιμοποιήθηκαν, ήταν λειτουργικά. Όποιος ενδιαφέρεται, ακολουθεί τη γνωστή διαδικασία. Δε θα γίνει κλήρωση (διατηρώ το δικαίωμά μου να τα δώσω σε όποιον επιθυμώ...). Αν δεν υπάρξει ενδιαφερόμενος, θα πάνε στην ανακύκλωση...

Περιοχή: Άλιμος (και, υπό προϋποθέσεις Ηλιούπολη, Γλυφάδα & Πετράλωνα)

IMG_20230201_194522.jpg.18a47c6ae036949505495b839dac4553.jpg

  Καλησπέρα Παναγιώτη.

  Εκδηλώνω το ενδιαφέρον μου, αυστηρά και μόνο αν δεν υπάρξει ενδιαφέρον από κάποιο άλλο μέλος και πρόκειται να καταλήξουν στην ανακύκλωση. Ευχαριστώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Panagiotis79 είπε

Χαρίζονται τα εικονιζόμενα πληκτρολόγια, τα οποία, την τελευταία φορά που χρησιμοποιήθηκαν, ήταν λειτουργικά. Όποιος ενδιαφέρεται, ακολουθεί τη γνωστή διαδικασία. Δε θα γίνει κλήρωση (διατηρώ το δικαίωμά μου να τα δώσω σε όποιον επιθυμώ...). Αν δεν υπάρξει ενδιαφερόμενος, θα πάνε στην ανακύκλωση...

Περιοχή: Άλιμος

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι κι εγώ, αν δε δοθούν στον κύριο Γιώργο παραπάνω !! 😁

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, jethro84 είπε

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι κι εγώ, αν δε δοθούν στον κύριο Γιώργο παραπάνω !! 😁

  Καλησπέρα Κώστα.

  Αφού εκδήλωσες ενδιαφέρον, εγώ αποσύρομαι.

Επεξ/σία από georgios65
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, georgios65 είπε

Καλησπέρα.

  Αφού εκδήλωσες ενδιαφέρον εγώ αποσύρομαι.

Καλησπέρα. Αλίμονο, δικά σου, έστειλες και πρώτος. Ειλικρινά, δε τα επείγομαι, απλά θα σεταριστούν με κάποια P4, όταν καταφέρω να ασχοληθώ. Ίδια περίπτωση με αυτό πού είναι να πάρεις από μένα. ;)
Επί τη ευκαιρία, εύχομαι να ήταν περαστικό το θέμα υγείας 🙏 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, jethro84 είπε

Καλησπέρα. Αλίμονο, δικά σου, έστειλες και πρώτος. Ειλικρινά, δε τα επείγομαι, απλά θα σεταριστούν με κάποια P4, όταν καταφέρω να ασχοληθώ. Ίδια περίπτωση με αυτό πού είναι να πάρεις από μένα. ;)
Επί τη ευκαιρία, εύχομαι να ήταν περαστικό το θέμα υγείας 🙏 

   Κώστα εκδήλωσα το ενδιαφέρον μου στην περίπτωση που δεν ζητηθούν από κάποιο άλλο μέλος και πρόκειται να καταλήξουν στην ανακύκλωση. Επομένως, αποσύρω το ενδιαφέρον μου, αφού υπάρχει ενδιαφέρον. Όσον αφορά το θέμα της υγείας μου είμαι καλύτερα, αλλά ο γιατρός μου είπε να μείνω στο σπίτι μέχρι το τέλος της εβδομάδας, για να μην κουράσω την άρθρωση και υποτροπιάσει. Ευχαριστώ για τις ευχές σου.

Επεξ/σία από georgios65
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζεται η τηλεόραση η παρακάτω

ανοίγει αλλά δεν δίνει σημα, υπάρχει το τηλεκοντρόλ της

παραλαβή από νέα Σμύρνη μόνο

επιλέγω εγώ που θα την δώσω

όχι πμ, μήνυμα με παράθεση εδώ

Samsung LE32A558

8571-le32a558img1-1.jpg

 

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Panagiotis79 είπε

(διατηρώ το δικαίωμά μου να τα δώσω σε όποιον επιθυμώ...)

Σε περίπτωση πού "καταλήξουν" σε μένα - καθώς είναι άγνωστο! - θα σου κρατήσω, εννοείται όποιο από τα δύο θελήσεις!

Μόνο ενθαρυντικά τα νέα από τον γιατρό! Αμήν να συναντηθούμε το συντομότερο για τη μικρή μας εκκρεμότητα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/1/2023 στις 11:25 ΠΜ, GreeKar98K είπε

Just Cause 2

Nano Bluetooth USB adapter v2.1

Ισχύουν τα γνωστά.

Screenshot_20230130-112403~2.png

καλησπερα δηλωνω ενδιαφερον για το παιχνιδι αν δεν εχει φυγει ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, balderdash είπε

χαρίζεται η τηλεόραση η παρακάτω

ανοίγει αλλά δεν δίνει σημα, υπάρχει το τηλεκοντρόλ της

παραλαβή από νέα Σμύρνη μόνο

επιλέγω εγώ που θα την δώσω

όχι πμ, μήνυμα με παράθεση εδώ

Samsung LE32A558

8571-le32a558img1-1.jpg

 

Καλημέρα. Με ενδιαφέρει αυτή η συσκευή για προσπάθεια επισκευής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλημέρα

εχω αρκετα πραγματακια για δωσιμο. οσοι ενδιαφερομενοι στειλτε προσωπικο μηνυμα ελευθερα. θελω να το σκεφτω λιγο πριν τα δωσω για να μην καταληγουν τα πραγματα για πουλημα :P 

1. μητρικη z97n wifi + i3 4330 ΔΟΘΗΚΑΝ  @leros2004

2. playstation 2 model SCPH 77004 (σκετη κονσολα) ΔΟΘΗΚΕ @Raki-meze

3. 5-6καλωδια ethernet μικρα (<10μετρα) cat5(νομιζω) στειλτε μου ποσα καλωδια χρειαζεστε δοθηκαν 3  @Kostas.karras εχω ακομα 2 σιγουρα για οποιον θελει

4. ενα fan noctua 140mm δεν χρησιμοποιηθηκε ποτε δοθηκε @Kostas.karras

5. καρτες δικτυου (20+) οι πιο πολλες ειναι miniPCIe πρεπει να υπαρχουν και καποιες παλιοτερες μεσα (PCIe) αλλα είναι λίγες αυτές. αν ψαχνετε καποια συγκεκριμενη (intel, realtek, broadcom) στειλτε μου το μοντελο να δω αν υπαρχει

δείτε τις κάρτες ειναι και κάποιες μνήμες RAM για όποιον θέλει

αρκετα απο τα παρακατω ειναι κρατημενα

sab0Uem.jpg

παραλαβη απο μαρουσι αττικης.

 

για αποφυγή παρεξηγήσεων λέω να στείλετε μήνυμα για να ξέρω ποιος ενδιαφέρεται - δεν είναι θέμα προτεραιότητας (οποίος στείλει πρώτος παιρνει κάτι δηλαδή ) 

Επεξ/σία από dimitriosm
  • Like 27
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, dimitriosm είπε

καλημέρα

εχω αρκετα πραγματακια για δωσιμο. οσοι ενδιαφερομενοι στειλτε προσωπικο μηνυμα ελευθερα. θελω να το σκεφτω λιγο πριν τα δωσω για να μην καταληγουν τα πραγματα για πουλημα :P 

1. μητρικη z97n wifi + i3 4330

2. playstation 2 model SCPH 77004

3. 5-6καλωδια ethernet μικρα (<10μετρα) cat5(νομιζω) στειλτε μου ποσα καλωδια χρειαζεστε

4. ενα fan noctua 140mm δεν χρησιμοποιηθηκε ποτε

5. καρτες δικτυου (20+) οι πιο πολλες ειναι miniPCIe πρεπει να υπαρχουν και καποιες παλιοτερες μεσα (PCIe) αλλα είναι λίγες αυτές. αν ψαχνετε καποια συγκεκριμενη (intel, realtek, broadcom) στειλτε μου το μοντελο να δω αν υπαρχει

 

παραλαβη απο μαρουσι αττικης.

Ακυρο

Επεξ/σία από chipakos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, dimitriosm είπε

καλημέρα

εχω αρκετα πραγματακια για δωσιμο. οσοι ενδιαφερομενοι στειλτε προσωπικο μηνυμα ελευθερα. θελω να το σκεφτω λιγο πριν τα δωσω για να μην καταληγουν τα πραγματα για πουλημα :P 

1. μητρικη z97n wifi + i3 4330

2. playstation 2 model SCPH 77004

3. 5-6καλωδια ethernet μικρα (<10μετρα) cat5(νομιζω) στειλτε μου ποσα καλωδια χρειαζεστε

4. ενα fan noctua 140mm δεν χρησιμοποιηθηκε ποτε

5. καρτες δικτυου (20+) οι πιο πολλες ειναι miniPCIe πρεπει να υπαρχουν και καποιες παλιοτερες μεσα (PCIe) αλλα είναι λίγες αυτές. αν ψαχνετε καποια συγκεκριμενη (intel, realtek, broadcom) στειλτε μου το μοντελο να δω αν υπαρχει

 

παραλαβη απο μαρουσι αττικης.

pm για διευκρινήσεις ( μητρική, επεξεργαστής και κάρτες δικτύου )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, dimitriosm είπε

καλημέρα

εχω αρκετα πραγματακια για δωσιμο. οσοι ενδιαφερομενοι στειλτε προσωπικο μηνυμα ελευθερα. θελω να το σκεφτω λιγο πριν τα δωσω για να μην καταληγουν τα πραγματα για πουλημα :P 

1. μητρικη z97n wifi + i3 4330

2. playstation 2 model SCPH 77004

3. 5-6καλωδια ethernet μικρα (<10μετρα) cat5(νομιζω) στειλτε μου ποσα καλωδια χρειαζεστε

4. ενα fan noctua 140mm δεν χρησιμοποιηθηκε ποτε

5. καρτες δικτυου (20+) οι πιο πολλες ειναι miniPCIe πρεπει να υπαρχουν και καποιες παλιοτερες μεσα (PCIe) αλλα είναι λίγες αυτές. αν ψαχνετε καποια συγκεκριμενη (intel, realtek, broadcom) στειλτε μου το μοντελο να δω αν υπαρχει

 

παραλαβη απο μαρουσι αττικης.

pm για το ps2 (νοσταλγια) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...