Προς το περιεχόμενο

Αγορά Web Camera


PanagiotisPC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα, θα ήθελα να αγοράσω web camera μέχρι 30 ευρώ (από Ελλάδα) και έχω δει ότι οι 2 πιο δημοφιλείς είναι αυτές. Ποια θα μου προτείνατε; Αν δε κάνω λάθος, μια διαφορά τους είναι ότι η Creative είναι λιγότερο ευρυγώνια από ότι η Aukey. Η αγορά τους προορίζεται για χρήση σε τηλεδιασκεψεις μέσω teams, webex κλπ.. Στη παρούσα φάση έχω μια "αρχαία" web camera turbo-x από πλαίσιο, η οποία ναι μεν λειτουργεί ακόμα αλλά θα ήθελα να περάσω σε μια κάμερα με καλύτερη εικόνα. Προφανώς καμία από τις 2 κάμερες του link δεν είναι ίδια με αυτή οπότε η διαφορά θα είναι αισθητή, ωστόσο ποια θα λέγατε είναι καλύτερη; 

Επεξ/σία από PanagiotisPC
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, tasvar είπε

https://www.dev47apps.com/

Κάνε μια δοκιμή μήπως σε καλύψει. 

Μετατρέπει το smartphone σε webcam. 

Ναι είχα δοκιμάσει μια αντίστοιχη εφαρμογή στο παρελθόν αλλά δεν με βόλεψε τόσο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/8/2022 στις 9:45 ΠΜ, PanagiotisPC είπε

Καλημέρα, θα ήθελα να αγοράσω web camera μέχρι 30 ευρώ (από Ελλάδα) και έχω δει ότι οι 2 πιο δημοφιλείς είναι αυτές. Ποια θα μου προτείνατε; Αν δε κάνω λάθος, μια διαφορά τους είναι ότι η Creative είναι λιγότερο ευρυγώνια από ότι η Aukey. Η αγορά τους προορίζεται για χρήση σε τηλεδιασκεψεις μέσω teams, webex κλπ.. Στη παρούσα φάση έχω μια "αρχαία" web camera turbo-x από πλαίσιο, η οποία ναι μεν λειτουργεί ακόμα αλλά θα ήθελα να περάσω σε μια κάμερα με καλύτερη εικόνα. Προφανώς καμία από τις 2 κάμερες του link δεν είναι ίδια με αυτή οπότε η διαφορά θα είναι αισθητή, ωστόσο ποια θα λέγατε είναι καλύτερη; 

Έχω την Creative και είμαι πολύ ικανοποιημένος. Δουλεύει και σε Windows και σε Linux χωρίς πρόβλημα, για τις δικές μου ανάγκες η εικόνα της είναι σούπερ, αλλά αυτό που ξεχωρίζω είναι το μικρόφωνό της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, clampro είπε

Έχω την Creative και είμαι πολύ ικανοποιημένος. Δουλεύει και σε Windows και σε Linux χωρίς πρόβλημα, για τις δικές μου ανάγκες η εικόνα της είναι σούπερ, αλλά αυτό που ξεχωρίζω είναι το μικρόφωνό της.

Είναι υπερβολικά ευρυγωνια όπως πολλοί γράφουν; Φαίνεται όλο το δωμάτιο;🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, PanagiotisPC είπε

Είναι υπερβολικά ευρυγωνια όπως πολλοί γράφουν; Φαίνεται όλο το δωμάτιο;🤔

Την έχω σε απόσταση 90cm από εμένα και φαίνεται αρκετό μέρος του δωματίου πίσω μου. Σίγουρα πολύ πιο ευρυγώνια από την κάμερα του λάπτοπ. Τώρα αν το λες αυτό υπερβολικά δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...