Προς το περιεχόμενο

Apple Watch or Tag Heuer iOS


eliasj

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σχεδόν ότι λέει ο τίτλος. Θέλω να αγορασω smartwatch, να κρατάει health data, και να κάνω πληρωμές αντί να χρησιμοποιώ το iPhone. Η κόρη μου έχει χρονια το AW,  μια χαρά είναι αλλά προτιμώ το Tag.https://www.tagheuer.com/gr/en/smartwatches/collections/tag-heuer-connected/45-mm/SBR8A10.BT6259.html  Έχει  χρησιμοποιήσει κάποιος  το Tag σε iPhone? Κρατάει  health data, μπορώ να κάνω πληρωμές μέσω του smartwatch? Μόνο αυτά τα 2 με ενδιαφέρουν σε σχέση integration Tag(Android) and iOS. Είναι τα μοναδικά που με ενδιαφέρουν. Ευχαριστώ πολύ 🤗 

Επεξ/σία από eliasj
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Σε αυτά τα λεφτά θα έπαιρνα ένα "κανονικό" ρολόι είτε tag είτε omega είτε Baume & Mercier.

To tag σε αυτά τα χρήματα μου φαίνεται πιο ωραίο για τα υλικά το σχέδιο και το όνομα προφανώς. Οι παραδοσιακές εταιρίες ρολογίων ενω στα παραδοσιακά τους είναι σίγουρα τρομέρες στα smart εμένα δε μου εμπνέουν και πολλά. Δηλαδή σαν να έπρεπε ντε και καλα η tag να βγάλει και κάτι με smart που ίσως τα κάνει όλα μέτρια.

Δεν νομίζω οι αισθητήρες κλπ που θα έχει να φτάνουν επίπεδα καταστασκευαστών smartwatches όπως η garmin και η apple.

 

Δηλάδη βλέπεις ένα ακριβό garmin και το aw ultra που έχουν βάλει τόσα πράγματα πάνω και μετά βλέπεις το tag και λες που πάνε αυτοί τωρα.

 

Δες το ultra που έχει και μισή τιμή και ωραία υλικά και σίγουρα δες και τα garmin

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...