Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για Power Bank mobile charger


NBestgirl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, μου χάρισαν ενα power bank 20.000 mah και εχω απορία... Έχει 4 φωτεινά νούμερα το 100 που δε το εχω δει να αναψει ακόμη, το 75, το 50 και το 25.... Και εχω απορία τί ειναι αυτά τα νούμερα; Δε νομίζω να είναι πόσο % είναι φορτισμένο γιατί το ειχα ολο το βράδυ για φόρτιση και δεν εχει ανάψει το 100. Του εχω βαλει βέβαια ενα δικο μου καλώδιο που ταιριάζε γιατί μου το εδωσαν χώρις καλώδιο. Οταν φορτιζει αναμοσβηνει το 25

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, NBestgirl είπε

Καλησπέρα, μου χάρισαν ενα power bank 20.000 mah και εχω απορία... Έχει 4 φωτεινά νούμερα το 100 που δε το εχω δει να αναψει ακόμη, το 75, το 50 και το 25.... Και εχω απορία τί ειναι αυτά τα νούμερα; Δε νομίζω να είναι πόσο % είναι φορτισμένο γιατί το ειχα ολο το βράδυ για φόρτιση και δεν εχει ανάψει το 100. Του εχω βαλει βέβαια ενα δικο μου καλώδιο που ταιριάζε γιατί μου το εδωσαν χώρις καλώδιο. Οταν φορτιζει αναμοσβηνει το 25

Είναι το ποσοστό φόρτισης του power bank. Είτε δεν παίρνει σωστό ρεύμα λόγω μάπα καλωδίου, είτε στο έδωσαν επειδή είναι χαλασμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
4 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Είναι το ποσοστό φόρτισης του power bank. Είτε δεν παίρνει σωστό ρεύμα λόγω μάπα καλωδίου, είτε στο έδωσαν επειδή είναι χαλασμένο.

Είτε το φορτίζεις από pc (απλή θύρα usb) είτε κάνα αρχαίο φόρτιση που δίνει κάνα 0,5Α και για να γεμίσει θα πάρει κάνα 2-3 μέρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, NBestgirl είπε

Καλησπέρα, μου χάρισαν ενα power bank 20.000 mah και εχω απορία... Έχει 4 φωτεινά νούμερα το 100 που δε το εχω δει να αναψει ακόμη, το 75, το 50 και το 25.... Και εχω απορία τί ειναι αυτά τα νούμερα; Δε νομίζω να είναι πόσο % είναι φορτισμένο γιατί το ειχα ολο το βράδυ για φόρτιση και δεν εχει ανάψει το 100. Του εχω βαλει βέβαια ενα δικο μου καλώδιο που ταιριάζε γιατί μου το εδωσαν χώρις καλώδιο. Οταν φορτιζει αναμοσβηνει το 25

Ποσοστό φόρτισης είναι.Βάλε το σε βαρβάτο φορτιστή για να φορτίσει πλήρως.

Τι μάρκα ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...