Προς το περιεχόμενο

Assassin’s Creed Mirage [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 22/10/2023 στις 11:41 ΠΜ, enable_your_mind είπε

Εβαλα 1 μηνα  ubi+ , οποτε θα το παιξω και εγω.. στη τελικη 15 ευρω ειναι και να μην μου αρεσει οκ..( το βαλχαλα δεν μου αρεσε καθολου)

μια ερωτηση για το ubi+ απλα το βάζεις για ενα μηνα και εχεις 1 μηνα ουσιαστικα τους τιτλους ολου το ubi+?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 436
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 minutes ago, ChristosFis said:

μια ερωτηση για το ubi+ απλα το βάζεις για ενα μηνα και εχεις 1 μηνα ουσιαστικα τους τιτλους ολου το ubi+?

Ναι ακριβως παιζεις οσα παιχνιδια θες για αυτο το μηνα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
2 λεπτά πριν, zvarthangalos είπε

To θέμα είναι οτι δεν φτάνει ένας μήνας γιατί βγαίνει και το Avatar τον Δεκέμβριο

μας βλέπω γιορτές κλεισμένους μέσα 😄

Ελα ανετα βγαινουν με 3 ωρες τη μερα. 20 ωρες το mirage + καμια 60 το avatar λες να ειναι μεγαλυτερο? 80 ωρες ειναι ουτε 3 ωρες τη μερα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελληνικοί υπότιτλοι για το παιχνίδι. Απέχω μερικά Assassin's Creed παιχνίδια μέχρι να φτάσω σε αυτό και να το δοκιμάσω αλλά για όποιον τους θέλει, οι οδηγίες είναι εδώ και είναι ένα πολύ ευχάριστο νέο αυτό!

 

 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Voziniotis-3 είπε

Ελληνικοί υπότιτλοι για το παιχνίδι. Απέχω μερικά Assassin's Creed παιχνίδια μέχρι να φτάσω σε αυτό και να το δοκιμάσω αλλά για όποιον τους θέλει, οι οδηγίες είναι εδώ και είναι ένα πολύ ευχάριστο νέο αυτό!

 

 

Μπραβο στην ομαδα εξαιρετικοι αφου ειναι αμπαλοι στις εταιριες και δεν μας λογαριαζουν περα απο sony καλο ειναι που υπαρχουν που και που ομαδες που περνουν τετοιες πρωτοβουλιες. Ελπιζω και σε valhalla και γιατι οχι οπου μπορουν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι είναι μια χαρά και έχουν κάνει πολύ ωραία δουλειά μέχρι και τα ξεκαρφοτα NPC που μιλάνε μόνα έχει την μετάφραση κανονικά εγώ δεν το περίμενα 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/11/2023 στις 8:41 ΠΜ, DimitrisMax είπε

Ναι είναι μια χαρά και έχουν κάνει πολύ ωραία δουλειά μέχρι και τα ξεκαρφοτα NPC που μιλάνε μόνα έχει την μετάφραση κανονικά εγώ δεν το περίμενα 

Αδερφέ μήπως μπορείς να βγάλεις βίντεο στο youtube ένα μικρό μέρος να το δούμε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...