Προς το περιεχόμενο

Τα iPhone 14 και iPhone 14 Plus μπορούν να συνδεθούν με δορυφόρους


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
Μόλις τώρα, djnouri είπε

Μέχρι και η κόρη του Jobs απογοητεύτηκε

 

Screenshot_2.jpg.dc8456043749707f68174985d464f360.jpg

Έχει λεφτά αυτή, θα πάρει ένα νέο samsung που έχει τεράστιες διαφορές από το περσινό. Oh wait! 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, leonidas_fs είπε

Δηλαδή όντως τώρα εσεις που λέτε ότι μια χαρά είναι το 14αρι θέλετε να μου πείτε ότι όσοι έχετε iPhone 11,12 ή 13 Pro Max θα κάνετε αναβάθμιση στο 14 Pro Max;;

εγω το εχω καθε δυο μοντελα, οπως εγραψα ναι φυσικα στο 6.1 θα παω.

και θα κανω και εναν αλλον συνάνθρωπο μου ευτυχισμένο που θα παρει το 12 σε ΑΡΙΣΤΗ κατασταση στην μιση τιμη ενος μεταχειρισμένου που λεει οτι ειναι σε αριστη κατασταση.

win win

Επεξ/σία από great
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Parapas είπε

Τιμές Γερμανικού store για iPhone 14 Pro Max. Κρατηθείτε στο Ελλάντα.... Έρχεται!!!!

image.png.717cf8c07a16ec1af3d60a29ec99fc3b.png

Με εκπτωσεις πουλαει;;

5 ώρες πριν, billdanos είπε

Η Apple είναι η εταιρεία με τα μεγαλύτερα κερδη επειδή την προτιμούν οι περισσότεροι. Από συνήθεια φαντάζομαι και κοινωνικό status, γιατί έτσι σας συμφέρει! 😛 

Γιατί όπως είναι γνωστό, εσείς με τα android τσεκάρατε συνεχως την ποιότητα του σήματος σε κάθε beta συσκευή που σας πουλούσαν και ταυτόχρονα καθόσασταν και πάνω της... 

Συγνώμη γιατί αμφιβάλεις ότι το μεγαλύτερο ποσοστό των γυναικών που παίρνει iPhone το παίρνει απλα επειδη "ανεβαίνει επιπεδο" φωτο στα σοσιαλ κλπ εγω σου λεω οτι το συντριπτικό ποσοστό πάνω από 90% αν  τους βάλεις ένα άλλο τηλέφωνο σε σώμα iPhone δεν θα πάρουν χαμπάρι αφού έτσι και αλλιώς Instagram viber και φωτο είναι αν βάλεις λοιπόν  το ποσοστό αυτό φυσικά και έχει το μεγαλύτερο κέρδος   για να μην πω και για τους άντρες που έχουν το ίδιο σκεπτικό... φυσικά υπάρχουν και αυτοί που όντως το χρησιμοποιούν όπως θα έπρεπε σαν εργαλείο κλπ αλλά αυτοί δεν ειναι η πλειοψηφία  τουλάχιστον η δική μου εμπειρία αυτό λεει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αλήθεια τώρα,  τι παραπάνω σου δίνει ένα iphone από μια ναυαρχιδα android..

Παρακαλώ κάποιος γνωστης να μας πει την άποψη του.

Γιατί η δικιά μου άποψη είναι

iphone αυτό είναι και αν σου αρέσει 

Android 

Αυτό είναι , και αν δεν σου αρέσει παραμετροποιησετο και καντο όπως σου αρέσει..

Περισσότερα πράγματα κάνω σε ένα android πάρα σε ένα iPhone..   έδωσα το 13 pro πήρα ένα s22 ultra και ειλικρινά ότι έκανα στο iPhone το κάνω και με το Samsung το ίδιο καλά όπως και με το iPhone..  επίσης έχω περάσει εφαρμογές που δεν τις έχει το iPhone..  κάθε μήνα ενημερώσεις όλα τέλεια παραμετροποίηση στο foul θέματα εικονίδια ήχοι , ανεπαφες πληρωμες τα πάντα όλα..  η apple είναι ένα κλειστό οικοσύστημα με τα συν του αλλα και με περισσοτερα τα πλην του .. δεν λέω ότι δεν θα πάρω ξανά iPhone θα πάρω σίγουρα αλλά όταν επιστρέφω σε android νοιώθω πλέον ότι έχω ένα δικό μου τηλέφωνο και όχι ένα δικό τους.

Επεξ/σία από gastonegr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

 Η Apple ισχυρίζεται ότι υπάρχει βελτίωση 49% στην ποιότητα της εικόνας σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού και ότι η λειτουργία Night Mode είναι πλέον δύο φορές πιο γρήγορη

Αφού είναι με τον ίδιο επεξεργαστή του 13 γιατί είναι 2 φορές ποιο γρήγορη η επεξεργασία  και 49.99% ανώτερη ποιότητα η νυχτερινή λειτουργία? Θα το δώσει μελλοντικά και στο iphone 13? H έχει dedicated επεξεργαστή για την φωτογραφία και είναι ποιο γρήγορο. 

Κάποιος γνώστης του αντικειμένου να μας φωτίσει παρακαλώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gastonegr είπε

Αλήθεια τώρα,  τι παραπάνω σου δίνει ένα iphone από μια ναυαρχιδα android..

Παρακαλώ κάποιος γνωστης να μας πει την άποψη του.

Γιατί η δικιά μου άποψη είναι

iphone αυτό είναι και αν σου αρέσει 

Android 

Αυτό είναι , και αν δεν σου αρέσει παραμετροποιησετο και καντο όπως σου αρέσει..

Περισσότερα πράγματα κάνω σε ένα android πάρα σε ένα iPhone..   έδωσα το 13 pro πήρα ένα s22 ultra και ειλικρινά ότι έκανα στο iPhone το κάνω και με το Samsung το ίδιο καλά όπως και με το iPhone..  επίσης έχω περάσει εφαρμογές που δεν τις έχει το iPhone..  κάθε μήνα ενημερώσεις όλα τέλεια παραμετροποίηση στο foul θέματα εικονίδια ήχοι , ανεπαφες πληρωμες τα πάντα όλα..  η apple είναι ένα κλειστό οικοσύστημα με τα συν του αλλα και με περισσοτερα τα πλην του .. δεν λέω ότι δεν θα πάρω ξανά iPhone θα πάρω σίγουρα αλλά όταν επιστρέφω σε android νοιώθω πλέον ότι έχω ένα δικό μου τηλέφωνο και όχι ένα δικό τους.

1. Yψηλότερο επίπεδο ασφάλειας

2. Ενημερώσεις χωρίς χρονοκαθυστέρηση. 

3. Λήψη ενημερώσεων για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα.

3. Καλύτερη ποιότητα κατασκευής, πιο premium αίσθηση.

4. Υψηλότερη αξία μεταπώλησης

5. Ισχυρότερο status λόγω brand name (για όσους ενδιαφέρει)

6. Πιο αρμονική συνεργασία λειτουργικού-συσκευής. 

7. Πιο προσεγμένες, πιο αξιόπιστες, πιο ασφαλείς (κατά γενική ομολογία) εφαρμογές.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Longstride είπε

1. Yψηλότερο επίπεδο ασφάλειας

2. Ενημερώσεις χωρίς χρονοκαθυστέρηση.

3. Λήψη ενημερώσεων για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα.

3. Καλύτερη ποιότητα κατασκευής, πιο premium αίσθηση.

4. Υψηλότερη αξία μεταπώλησης

5. Ισχυρότερο status λόγω brand name (για όσους ενδιαφέρει)

6. Πιο αρμονική συνεργασία λειτουργικού-συσκευής.

7. Πιο προσεγμένες, πιο αξιόπιστες, πιο ασφαλείς (κατά γενική ομολογία) εφαρμογές.

επισης μια συσκευη και παιζει .

εχεις 40 διαφορετικες συσκευες δεν ξερεις πως θα κατσει το android σε καθε συσκευη, βαλε και τις κινεζικες μεσα χαμός!

μην ξεκινησουμε debate δεν υπαρχει λογος. Μονο για το 7 και τελειωνεις. Τα σκουλικια που εχει το playstore το οτι ο καθενας βαζει ενα .apk στο κινητο του ειναι αρκετο για να την κανει μη ασφαλη και παντελως αναξιοπιστη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Longstride είπε

1. Yψηλότερο επίπεδο ασφάλειας

2. Ενημερώσεις χωρίς χρονοκαθυστέρηση. 

3. Λήψη ενημερώσεων για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα.

3. Καλύτερη ποιότητα κατασκευής, πιο premium αίσθηση.

4. Υψηλότερη αξία μεταπώλησης

5. Ισχυρότερο status λόγω brand name (για όσους ενδιαφέρει)

6. Πιο αρμονική συνεργασία λειτουργικού-συσκευής. 

7. Πιο προσεγμένες, πιο αξιόπιστες, πιο ασφαλείς (κατά γενική ομολογία) εφαρμογές.

 

10 λεπτά πριν, great είπε

επισης μια συσκευη και παιζει .

εχεις 40 διαφορετικες συσκευες δεν ξερεις πως θα κατσει το android σε καθε συσκευη, βαλε και τις κινεζικες μεσα χαμός!

μην ξεκινησουμε debate δεν υπαρχει λογος. Μονο για το 7 και τελειωνεις. Τα σκουλικια που εχει το playstore το οτι ο καθενας βαζει ενα .apk στο κινητο του ειναι αρκετο για να την κανει μη ασφαλη και παντελως αναξιοπιστη.

Για μένα το σημαντικότερο είναι που ξέρεις ότι για τα επόμενα, minimum, 5 χρόνια θα δουλεύει σαν και την πρώτη μέρα και το μόνο που θα χρειαστεί είναι μια αλλαγή μπαταρία στα δυο με τρία χρόνια… 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ένα πω. Σε τραπέζι που είχαν οι 4 στους 10 iPhone και ο ένας είχε Samsung fold 3 Τα σαγόνια όλων είχαν πέσει με το Samsung και την τεχνολογία της αναδιπλωμενης οθόνη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, nikangel είπε

Εγω ένα πω. Σε τραπέζι που είχαν οι 4 στους 10 iPhone και ο ένας είχε Samsung fold 3 Τα σαγόνια όλων είχαν πέσει με το Samsung και την τεχνολογία της αναδιπλωμενης οθόνη...

Τα βλέπει αυτά η apple  και θα φτιάξει και αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...