Προς το περιεχόμενο

Navionics Χαρτες


fh84

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι χάρτες Navionics μπορούν να αναβαθμίσουν από την ΤΕΧΝΑΒΑ με 124 ευρώ για πανελλαδική κάλυψη. 

Όλοι μας στην θάλασσα χρησιμοποιούμε αυτούς τους χάρτες και σε Android κινητό, με ένα απλό και παλιό κολπάκι όπου εγκαθιστούμε την εφαρμογή και τους χάρτες. Εγώ τους χρήσιμοποιώ χρόνια τώρα στο βυθόμετρο μου και έχω το κινητό για backup

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην περιμένεις να σου πω κάτι τέτοιο. Μπορείς να χρησιμοποιήσεις τον νόμιμο τρόπο προμήθειας και εγκατάστασης της εφαρμογής σε συσκευές Android με λίγα ευρώ. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, lneam είπε

σε περιπτωση που υπαρχει προβλημα απο το καταστημα /αντιπροσωπος, θα τους ελεγα να μου δωσουν καποια στοιχεια του licence και τοτε θα επικοινωνουσα προσωπικα με το help desk της εταιρειας στην Αμερικη. Δεν πιστευω να υπαρχει απο την μερια σας προβλημα να γραψετε ενα email 3-5 σειρες κειμενο

Φίλε αυτό θα κάνω αν χρειαστεί θα ξαναέρθω εδώ.. ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/3/2023 στις 8:31 ΠΜ, lneam είπε

σε περιπτωση που υπαρχει προβλημα απο το καταστημα /αντιπροσωπος, θα τους ελεγα να μου δωσουν καποια στοιχεια του licence και τοτε θα επικοινωνουσα προσωπικα με το help desk της εταιρειας στην Αμερικη. Δεν πιστευω να υπαρχει απο την μερια σας προβλημα να γραψετε ενα email 3-5 σειρες κειμενο

Φίλε επανέρχομαι.. αύριο θα πάρω την κάρτα του άλλου που δουλεύει καλά .και εγώ σήμερα δοκίμασα να αντιγράψω αυτήν που έχω για να τις συγκρίνω όπως είπες ..στην αντιγραφή πολλά αρχεία με επέκταση NV2 δεν τα αντιγραφή..μου προτινη επανάληψη η παραβλεψη ..τι να κάνω για να μπορέσω να τα αντιγράψω για να μπορέσω να τα συγκρίνω.. ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, kostascbr είπε

Φίλε επανέρχομαι.. αύριο θα πάρω την κάρτα του άλλου που δουλεύει καλά .και εγώ σήμερα δοκίμασα να αντιγράψω αυτήν που έχω για να τις συγκρίνω όπως είπες ..στην αντιγραφή πολλά αρχεία με επέκταση NV2 δεν τα αντιγραφή..μου προτινη επανάληψη η παραβλεψη ..τι να κάνω για να μπορέσω να τα αντιγράψω για να μπορέσω να τα συγκρίνω.. ευχαριστώ 

ευχομαι οταν θα παρεις αυτη που λειτουργει, να μπορεσεις να αντιγραψεις τα αρχεια. Τοτε θα ειμαστε σιγουροι πως η δικια σας ειναι χαλασμενη. Ας φτασουμε σε αυτο το σημειο και τα ξαναλεμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, lneam είπε

ευχομαι οταν θα παρεις αυτη που λειτουργει, να μπορεσεις να αντιγραψεις τα αρχεια. Τοτε θα ειμαστε σιγουροι πως η δικια σας ειναι χαλασμενη. Ας φτασουμε σε αυτο το σημειο και τα ξαναλεμε

Έχω την εντύπωση ότι η κάρτα έχει κάποιο κλείδωμα και δεν αντιγράφεται φιλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kostascbr είπε

Έχω την εντύπωση ότι η κάρτα έχει κάποιο κλείδωμα και δεν αντιγράφεται φιλε

σε αυτο δεν μπορω να βοηθησω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...