Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέας μηχανής αρχάριος


NobodyRankXV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Black Demis είπε

Για το clx 700 λες το heritage αν είσαι άτομο που σε τρώει ο καρπός σου μην το πάρεις η μηχανή σε sport mode πάρα είναι άγρια για τον όγκο της (γιαυτό style της βασικά)

 

Εγώ τώρα σκέφτομαι να έχω το 650 στο γκαράζ και για κάθε μέρα σπίτι δουλειά κάποιο ηλεκτρικό

Πήρα τον μαρτη μηχανή. Πήγα για το cb650r και έφυγα με το ρεμπελ 500.

Άσε το ηλεκτρικό για μένα. Πάρε παπί. Εγώ που τα κατηγορούσα που ούτε ήθελα να τα δω τώρα 15 μέρες που το έχω κάθε μέρα με αυτό κινουμε. Το πηρα για μια Κυριακή και μόνο( οκ το χοντα το σουπερκαπ το καινούριο είναι ρετρό στυλ κλπ άποψη καταλαβαίνεις τώρα  ) και εχω καταντήσει να βγάζω τις άλλες 2 μια Κυριακή και μόνο και καθημερινά παίρνω το παπί. 

Επεξ/σία από mp123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, mp123 είπε

Πήρα τον μαρτη μηχανή. Πήγα για το cb650r και έφυγα με το ρεμπελ 500.

Άσε το ηλεκτρικό για μένα. Πάρε παπί. Εγώ που τα κατηγορούσα που ούτε ήθελα να τα δω τώρα 15 μέρες που το έχω κάθε μέρα με αυτό κινουμε. Το πηρα για μια Κυριακή και μόνο( οκ το χοντα το σουπερκαπ το καινούριο είναι ρετρό στυλ κλπ άποψη καταλαβαίνεις τώρα  ) και εχω καταντήσει να βγάζω τις άλλες 2 μια Κυριακή και μόνο και καθημερινά παίρνω το παπί. 

συλλογη εχεις κάνει εσυ 🤣 τουλαχιστον τα χαίρεσαι αυτο ειναι το σημαντικό
εγω το καημένο 650 εχω κάνει παπι + touring bike + sport bike  + χώμα και οτι αλλο φανταστείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Black Demis είπε

συλλογη εχεις κάνει εσυ 🤣 τουλαχιστον τα χαίρεσαι αυτο ειναι το σημαντικό
εγω το καημένο 650 εχω κάνει παπι + touring bike + sport bike  + χώμα και οτι αλλο φανταστείς

Δεν έχω παράπονο. Dct , manual ,semiauto. 3 μηχανές 3 διαφορετικα κιβώτια. 750 ,500, 125.   

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, mp123 είπε

Δεν έχω παράπονο. Dct , manual ,semiauto. 3 μηχανές 3 διαφορετικα κιβώτια. 750 ,500, 125.   

 

750 για ταξιδια ποιο πολυ 500 all around παπιος πολη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλως η κακως οι αποψεις περι μηχανων διιστανται κ τα σχολια περι ατυχηματος κρυβουν μεγαλη αληθεια μονο κ μονο λογω νομων φυσικης.Απλα ομως εθελοτυφλουμε για τους χ ψ λογους ενω ολοι ειμαστε περισπουδαστοι κ εξυπνοι στα παντα.

Θα συμφωνουσα με τη μηχανη 100% στην επαρχια.Σε δρομους ησυχους που τους ξερεις,σε ταξιδια σε αδειες εθνικες με ορατοτητα.Στη μπουρδ$$λοαθηνα με τους υπνωτισμενους σκλαβους-ζομπι οδηγους που χαζευουν τα σχολια στο φβ η το μεσεντζερ κ ξαφνικα μπορει να προσγειωθουν στα ποδια σου η απλα να σακουμπησουν κ να φυγεις ιπταμενος με τα 60-70-90 που θα πας "γιατι ετσι μωρε πανε ολοι" δε πα να φορας κ μπουφαν κ παπλωμα κ ολη τη ντουλαπα..δε σε σωνει κατι.Αυτος θα παει συνεργειο για ενα σκ$τοπροφυλακτηρα του 50ευρου κ συ θα ψαχνεις πατεριτσες στη καλυτερη,

Δυστυχως η μετακινηση στην αθηνα μονο με αμαξι οσο κ αν τα απεχθανομαι στην κινηση ειδικα.Αλλιως για συντομια κ κοντα με ενα καλο ποδηλατο /ηλεκτρικο αντε πατινι αν εισαι λιγο ζογκλερ.Τουλαχ τα 20-25χλμ δε θα τα περασεις η ορατοτητα που εχεις ειναι μεγαλη κ η οποια ζημια ειναι διαχειρισιμη.Θες κατι πιο  γρηγορο?Αντε ενα παπι αλλα ως εκει.Με ταχυτητες παπιου.Οχι κασκαντερ.Τα υπολοιπα ειναι μαρκετινγκ.

Επεξ/σία από magicnumbers
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτόμουν μήπως είναι πιο συνετό για τα πρώτα μου πατήματα να πάρω καμία Honda 250cb ή καμία Yamaha virago 250 από το να πάρω καινούργια full price 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το μόνο από τα daydonut πως λέγονται α τα που θα κοιτούσα είναι το g155 απλά μου την δίνει λίγο που δεν φαίνεται τελείως ο κινητήρας από κάτω θα το θέλω πιο chrome 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...