Προς το περιεχόμενο

Insomnia Forumvision #2


mic2mic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μόλις τώρα, MaXmaD είπε

εσενα θα αποβαλλουμε!!

ναιιιιιιι Γιούπιιιι:wub::P φοβάσαι τον ανταγωνισμό μαζί μου σε καταλαβαίνω απόλυτα χαχαχαχ

Επεξ/σία από ariadnimusiclover
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 386
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι εγινε? Γιατι κολλησαμε? Δεν ψηφησε μια παικτρια? Ουφ μη μου πειτε για παραταση ...boring😔🤪

Επεξ/σία από ariadnimusiclover
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως θα διαπιστώσατε τα αποτελέσματα είναι ήδη στις σελίδες σας, απλά δεν έχουν ανέβει ακόμα εδώ λόγω ενός τεχνικού θέματος που ελπίζουμε να λυθεί σύντομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρος #1 - Αποτελέσματα

ΤίτλοςARDAVODRHERAFLOGABGBOJENJUDLOVMAXNOMNOVRIFRIO
1 Yosebu - Fi… 9831281010228110712#76
2 Illusion - … 894237126770#1287212
2 Ulver - Mac… 89187#81260771001265
4 Michael Kiw… 746004510#5122864102
5 Andre Rieu … 727721#706312310851
6 Saturnia - … 65#10128480126100013
7 Cigarettes … 570061230101236518#
8 Βασίλης Σκο… 56105006#31056101000
9 Roy Buchana… 552#5074004827637
10 Aberdeen - … 5183#0208280000128
11 Evripidis A… 4551105015000440#10
12 Andy Elliso… 41061303031055#500
13 Pain Of Sal… 36040210124#403240
14 Σταύρος Κου… 2612000054#0002300
15 Μιχάλης Ρακ… 160046001000#1004


Σχόλια ανά τραγούδι

Round #1:
MAX: Ετσι μπραβο! Καινουργιο παιχνιδι! Οχι οπως το αλλο 20+ κομματια! Εδω περα λιγα τραγουδακια και καλ&*@% γκουχου γκουχου ΓΚΟΥΧΟΥΥΥ ΓΚΟΥΧΟΥΥΥ
NOV: Πολύ ωραίος γύρος... χαλάλι κι αν ανέβηκε... (η τιμή του, όπως είπαν στην οικογένεια)
Στις λεπτομέρειες κρίθηκε η βαθμολογία, ειδικά τα 5 πρώτα ήταν σχεδόν ισάξια

Yosebu - Finding Cloud To Ride :
NOM (12): Η μουσική είναι πολύ ατμοσφαιρική και υπέροχη αλλά θα μπορούσε να είναι μικρότερης διάρκειας. Πάντως, πριμοδοτείται λόγω εθνικότητας.
FLO (10): αν δεν υπήρχε το Isadora θα ήταν το 12αρι μου . καθηλωτικά ατμοσφαιρικό κομμάτι που σε στοιχειώνει .. ξεχώρισε αμέσως για μένα ..
MAX (7): Αυτο αμα ειχε λογακια θα ηταν καλυτερο... Τ+Ο=ΤΟ, Τ+Α=ΤΑ
ARD (3): Ήμουν πολύ αναποφάσιστη για τη σύνθεση αυτή απλά με κούρασε με την επανάληψη πάνω στο ίδιο θέμα κάποια σημεία μου άρεσαν κάποια όχι 😔

Illusion - Isadora :
FLO (12): αγαπημένο κομμάτι από ένα συγκρότημα που δεν είχε την αναγνώριση που του άξιζε .. ..αριστούργημα..εύκολο 12άρι για μένα ..
NOM (8): Για τις δικές μου γνώσεις, το τραγούδι είναι εξαιρετικά σπάνιο, καθώς - απ' ό,τι διαβάζω - οι Illusion κυκλοφόρησαν μόνο δύο albums κι εγώ, ούτε καν τους γνώριζα. Το τραγούδι αυτό πάντως, είναι εξαιρετικό και προοδευτικά, γίνεται ακόμα καλύτερο!
ARD (4): προσωπικά το έχω ακούσει άπειρες φορές και δεν μου πολυαρέσει το beautyful country είναι το αγαπημένο μου και πιστεύω το ωραιότερο του δίσκου 😤😁

Ulver - Machine Guns And Peacock Feathers :
FLO (8): όσο το άκουγα μ' άρεσε και πιο πολύ.. καλοφτιαγμένο κομμάτι .. ωραία μπασογραμμή και τύμπανα..ωραία γεμίσματα .. πολύ καλή δουλειά στον ήχο ..τα πλήκτρα του προσθέτουν αυτή την πινελιά που μου έκανε το κλικ.
DRH (7): Πάλι Ulver; Ήταν να μην κάνω την αρχή 😜
Όταν είχα βάλει το Russian doll ήμουν ανάμεσα σε εκείνο και αυτό.
Πολύ ωραίο το κομμάτι, έχει και πολύ ωραία remixes.
Είναι χαλάρα για το 12άρι στον γύρο...θα ήταν στη συντριπτική "πλειονότητα" 😝 των γύρων. Το σκέφτομαι όμως γιατί είναι 3η φορά που τους ακούμε σε σύντομο διάστημα και μάλλον δεν
JUD (7): 2ο από ulver στο forumvision! Ωραίο κι αυτό!
RIF (6): Έχουν πει και καλύτερα.
ARD (1): δεν με κέρδισε καθόλου στο ρεφρέν με τα φτερά και πούπουλα το έκλεισα σορυυυ😘😔
NOM (0): Τους Ulver τους γνωρίσαμε - με πολύ καλύτερο τραγούδι - από τον DRH στο 10ο παιχνίδι. Μου άρεσαν πολύ. Πάντως, αυτό εδώ, μου φάνηκε σχετικά αδιάφορο.

Michael Kiwanuka - Cold Little Heart :
RIF (10): Έπαιζε πολύ για 12αρι.
ARD (6): Εξαιρετικό αγαπημένο αλλά δεν είχα περισσότερους βαθμούς😔μου τους πήρε ο Κουγιουμτζής και ο Σασμός....εεε Σκουλάς...μπήκε στη μέση και ο Andre Rieu και μετά ήρθαν οι μέλισσες εεε ο Byron και σου πήρε το 8ρι..😓.
NOM (6): Πολύ αγαπημένο τραγούδι αλλά έχει ξαναμπεί στο παιχνίδι. Κάποτε, σκόπευα να το βάλω κι εγώ. Με πρόλαβε ο ΟΖΟ. Το γνώρισα από την μίνι σειρά "Big Little Lies" (Μυστικά και ψέματα) 2017 - 2019.
FLO (5): πολύ hype ..οκ..όσες φορές κι αν το άκουσα έμεινε ένα συμπαθητικό κομμάτι ..δεν έκοψα φλέβες ..
DRH (0): Το ξανακούσαμε το κομμάτι στο παιχνίδι, τον ξανακούσαμε και αυτόν πάλι με άλλο κομμάτι στο παιχνίδι. Δεν είναι και Ulver. Φτάνουν οι βαθμοί που πήρε ήδη.

Andre Rieu - And The Waltz Goes On :
NOM (10): Η αλήθεια είναι πως γνώριζα ότι ο Άντονι Χόπκινς έχει γράψει μουσική και μάλιστα, είχα ακούσει κι αυτό το κομμάτι, που μου άρεσε πολύ. Το είχα όμως εντελώς ξεχάσει, καθώς δεν ασχολήθηκα περαιτέρω. Μεγάλο λάθος μου. Λατρεύω αυτόν τον καλλιτέχνη και πρέπει οπωσδήποτε να ακούσω ό,τι έχει γράψει. Θερμά συγχαρητήρια στον/ην συμπαίκτη/ρια γι' αυτή την επιλογή!
'Οσο για τον Αντρέ Ριέ, πιστεύω ότι είναι σπουδαίος βιολιστής και performer.
ARD (7): Είχα πει ότι θα μηδενίσω κάθε μουσική σύνθεση που δεν είναι τραγούδι παρόλα αυτά δεν μπορώ να βάλω 0 γιατί είναι της αισθητικής μου ,ίσως αν δεν υπήρχε η Αρχιεπισκοπή και ο Σασμός χαχα Σκουλάς και ο λόρδος Μπάιρον να έπαιρνε και την πρώτη θέση όμως 7 είναι αξιοπρεπής βαθμός 😂
MAX (3): περιμενα να δω τον κανιβαλλο να τραγουδαει... απογοητευση...
DRH (2): Δε θα μπορούσε να πάρει περισσότερους βαθμούς από τον Ρακιντζή
FLO (#): το άκουσα πριν λίγο καιρό πρώτη φορά και έπαθα πλάκα διαβάζοντας ότι το έγραψε το 1964 ο 19χρονος τότε Anthony Hopkins...ακυκλοφόρητο μέχρι το 2011 όταν μετά από χρόνια η γυναίκα του -θαυμάστρια όπως και ο ίδιος του διάσημου βιολινίστα- έστειλε την παρτιτούρα στον Rieu για εκτίμηση χωρίς να το ξέρει ο άντρας της .. εδώ περισσότερες πληροφορίες : https://www.independent.co.uk/news/people/profiles/how-we-met-andre-rieu-sir-anthony-hopkins-8294824.html

Saturnia - Mindrama :
JUD (6): Παράνοια; Όχι τόσο κακό όσο περίμενα
FLO (4): experimental psychedelic dark underground space project που λένε και στο χωριό μου.. χωρίς αρχή μέση και τέλος ..το άκουσα πολλές φορές αλλά είχα ξεμείνει από σταφ και έχασα την απογείωση ..ωραία ηχητικά εφέ πάντως .. με κάτι τέτοια παίζανε και οι φλόιντ μικροί .
MAX (0): Τελευταια φορα που το ακουσα, μ αυτο με ειχε ξυπνησει η μανα μου για το σχολειο
NOM (0): Σκιάχτηκα λίγο.
ARD (#): Για περισσότερο υλικό εδώ
http://saturniasmarter-001-site1.htempurl.com/space_rock__psychedelic__head_muzak_band1c5.htm

Cigarettes After Sex - Apocalypse :
ERA (12): πόσο κομματάρα!!! <3
RIF (8): Αυτός ο δίσκος ακούγεται πολύ στο σπίτι μας. Μάλλον ήταν επιλογή της RIO.
DRH (6): Ξανακούσαμε από αυτόν τον δίσκο. Ωραίο, δοκιμασμένο, χαλαρούλι που πάντα παίρνει βαθμούς. Ας το ρίξω πιο κάτω από εκεί που θα του άξιζε αν ήταν η πρώτη φορά.
NOM (5): Για τα τσιγάρα ρε γαμώτο!
FLO (3): αυτοί έχουν κανένα κομμάτι που να μην είναι καρμπόν με τα υπόλοιπα ?δεν βαριούνται τον ίδιο downtempo νωχελικό ρυθμό? ιδανική μουσική για αγχωτικούς που ξέμειναν από xanax .
JUD (2): Λίγο μονότονο
ARD (0): δεν κάλυψε την αισθητική μου οπότε αδιάφορο χαχα και αυτό το δήθεν αργόσυρτο επιτηδευμένα σέξυ αξάν λες και τραγουδάει με δυσκολία γιατί ξεψυχά πόσο βαρετό πια...ωχ τι θα ακούσω πάλι 😃😇

Βασίλης Σκουλάς - Αυτή Η Γη Έχει Φωνη :
ARD (10): Εξαιρετικό 😍 θα του έβαζα 12 αλλά με κέρδισε η Αρχιεπισκοπή 🎶
JEN (10): Τι τραγούδι!!!!

Εύγε! Εξαίσια επιλογή!
FLO (6): δυνατό τραγούδι .. άρτιο μουσικά στιχουργικά ερμηνευτικά ..το τσίμπησε το 6άρι με τέτοιον ψόφιο γύρο .
NOM (0): 'Εχει πει φανταστικά τραγούδια. Οπωσδήποτε, αν έβαζα Σκουλά, θα διάλεγα κάποιο άλλο.

Roy Buchanan - The Messiah Will Come Again :
FLO (7): ωραία μπλουζιά .. θα ήθελα να έχει μεγαλύτερη διάρκεια .. το πρώτο από τα 4 λεπτά είναι η απαγγελία των στίχων..ωστόσο βγάζει feeling .. μ αρέσει.. βέβαια σε λιγότερο από 3 λεπτά αγχώνεσαι λίγο αν θα προλάβεις αλλά οκ ..
NOM (7): 'Ηταν μιά εποχή, που είχα μεγάλο κόλλημμα μ' αυτό το τραγούδι. Ακόμα το λατρεύω.
DRH (5): Έχετε στοιχεία κύριος;
ARD (2): δεν με ξετρέλανε και αυτή η παρλάτα στα σολαρίσματα πφφφ 😇😨😂

Aberdeen - Byron :
RIF (12): Άνετα το έβαζα κι εγώ.
ARD (8): είχε κάποιο ενδιαφέρον θα ήθελα να του βάλω παραπάνω αλλά δεν είχα βαθμούς νεανικό και φρέσκο κάποιος σε νεαρή ηλικία πρέπει να το έβαλε στο παιχνίδι κονταροχτυπήθηκε με τον Ευριπίδη και τις τραγωδίες του τελικά το πήρε το 6ρι από τον Ευρίπουςςςςς άντε βρε σε καλή μεριά χαχα.😃
ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ...όμως...με κέρδιζε συνεχώς ώρα με την ώρα που το άκουγα το έβαλα και δυνατά στα ηχεία και τσίμπησε το 8ρι από τον Μιχαλάκη με την αγαπημένη μικρή κρύα καρδιά γιατί εδώ παίζει το καλοκαίρι ακόμα..Όσο έχουμε τα νιάτααααα😜😍
FLO (2): το άκουσα ευχάριστα την πρώτη φορά .. ωραία μελωδία λέω αλλά χρειάζεται και καμιά αλλαγή ... ίδιο μοτίβο από την αρχή ως το τέλος ..μετά από μερικά ακούσματα έπεσε στην βαθμολογία ..ειδικά αυτά τα ντραμς από πρόγραμμα στο repeat .. είπαμε .. βάλτε και κανένα άλλο sample ..κανα πιατίνι .. κανένα τομ..πήξαμε στο ταμπούρο.
ERA (0): πολύ μπροστά ο τύπος, αδικημένος
NOM (0): Ευχάριστο αλλά μουσικά αδιάφορο.
DRH (#): Άλλο ένα διαμαντάκι της Sarah records

Evripidis And His Tragedies - The Reason :
DRH (10): Εντάξει, το έβαλε φιλόλογος
ARD (5): Πρώτη φορά τον ακούω δεν είχα άλλους βαθμούς να σου δώσω είναι μορφή ο άνθρωπος φοβερό χιούμορ και με κάποια αισθητική είχα βάλει 6 αλλά με κέρδισε περισσότερο ο Byron που ήταν ποιητής κούκλος και λόρδος χαχαχα που μετά έκλεψε και το 8ρι του Μιχάλη...
άκουσα και το bitter από τον ίδιον πόσο γέλασα με τα κοντινά στο βίντεο😂😊
NOM (4): Χαίρομαι πολύ με τις ελληνικές συμμετοχές, ιδιαίτερα αν είναι τόσο όμορφες όσο αυτή εδώ.
FLO (0): ωραίο κομμάτι για να αναπολείς τα ξενύχτια στο μπαρμπουτάδικο του Ευριπίδη στα Σεπόλια καθώς γυρνάς ξημερώματα ξεβράκωτος σπίτι μετά από επική χασούρα έχοντας παίξει και τις κάλτσες σου .
RIF (#): Ο Ευρυπίδης με τις τραγωδίες του ήταν η δική μου επιλογή. Αναφέρεται σε έναν άνθρωπο που περνά μόνος του την καραντίνα γιατί ο σύντροφός του έχει πεθάνει.

Andy Ellison - Delta Rust :
JUD (10): Ωραίο κι εύκολο :P
ARD (0): δεν με κέρδισε καθόλου είναι το στυλ που το ονομάζω αλογατάρικο και αυτήν την
Μπάντζοαμερικανοβλαχέν μελωδία και αυτόν τον ρυθμό σαν να πεταλώνουν άλογα και μετά να τρέχουν στην άγρια δύση και να σηκώνουν κορνιαχτό δεν το αντέχω καθόλου ωωωχχχχ τι θα ακούσω τώραααααα 😇😓
FLO (0): ευχάριστος σκοπός για να ακούς ενώ οδηγάς καταμεσήμερο την νταλίκα στον χαιγουέι φορτωμένος κασόνια Jack Daniels από το Τενεσί προς Μισισίπι.
NOM (#): Η συμμετοχή μου.
Καλλιτέχνης: Άντυ Έλλισον
Άλμπουμ: Early Riser
Ημερομηνία κυκλοφορίας: 2021

Pain Of Salvation - Imago :
NOM (3): Τους αγαπάω πολύ αλλά αυτό το τραγούδι δεν μου λέει πολλά.
ARD (0): δεν με κάλυψε καθόλου πόνος στα αυτάκια μου μπόλικος λες και μπήκα σε κέλτικο καταγώγιον που σερβίρουν μπόμπες εποχής ανούσιες και καλύπτουν το πιόμα με κάτι γκρουπάκια χαμηλού μεροκάματου χαχα τι IMAGO? εδώ είναι ΟΜG!!😁😷 ευτυχώς που έβρεξε στο τέλος και επανήλθενννν η ακοή μου 😵
DRH (0): Είναι στιγμές που είναι καλούληδες αλλά είναι και στιγμές που δεν ακούγονται. Αυτό ανήκει σαφώς στη 2η κατηγορία

Σταύρος Κουγιουμτζής ft. Σοφία Μάνου - Χάντρα Στο Κομπολόι Σου :
ARD (12): Αγαπημένο τραγούδι με εξαιρετική ενορχήστρωση με συγκίνησε αυτή η διασκευή δεν ήξερα ότι η Αρχιεπισκοπή έχει μια τόσο καλή ορχήστρα και με παραδοσιακά όργανα ωραία επιλογή😍😊
NOM (2): Δεν αντέχω με τίποτα τις διασκευές, ιδιαίτερα όταν έχω λατρέψει το τραγούδι από την αρχική ερμηνεία. Με λίγα λόγια, μετά τον Νταλάρα, το χάος.
JEN (#): Ενορχήστρωση του ΟΝΕΙΡΟΥ !!!!

Σαντούρι, κανονάκι, μπουζούκι, κλαρίνο, τριγωνο, πιανο, φαγκοτο, τρομπέτα, βιολι, κιθάρα, τσελο... και τελειωμό δεν έχει!

Μιχάλης Ρακιντζής - Τον Φίλο Σου Ζηλεύω :
DRH (4): Ο Μπουγάς μοντέλο σε βιντεοκλίπ! Μήπως πρέπει να πάρει το 12άρι;
NOM (1): Μπράβο που τόλμησες να βάλεις Ρακιντζή. Εγώ πάντως, δεν θα διάλεγα αυτό το τραγούδι.
ARD (0): Αν έβαζες τον φίλο σου τον Πουφ που έχει σόλο σαξοφωνάρα θα σου έβαζα ένα 3 όλο δικό σου 😜
του βάζω όμως 12 για τον ομορφούλη τον μπράβο που μας κέρασες στο βίντεο για να πάρουμε μάτι ευχαριστούμε χαχαχα 😆 😉
FLO (0): ''πως φέρεσαι ρε μάγκα σ ένα μπιμπελό αυτό είναι για βιτρίνα με τέτοια μάτια φίνα'' ..τι μου θύμισες ... γλυκόπικρες αναμνήσεις .. τότε που είχα βγει με την αλλήθωρη κοπέλα μου για ποτό πρώτη φορά .. την χώρισα γιατί δεν σταμάτησε να με κοιτάει στα μάτια όλο το βράδυ .το επομενο να ειναι το 'εγω κι ο πουφ' να σας πω κι αλλη ιστορία 😜



Σχόλια ανά παίκτη

ARD:
Σταύρος Κουγιουμτζής ft. Σοφία Μάνου - Χάντρα Στο Κομπολόι Σου (12): Αγαπημένο τραγούδι με εξαιρετική ενορχήστρωση με συγκίνησε αυτή η διασκευή δεν ήξερα ότι η Αρχιεπισκοπή έχει μια τόσο καλή ορχήστρα και με παραδοσιακά όργανα ωραία επιλογή😍😊
Βασίλης Σκουλάς - Αυτή Η Γη Έχει Φωνη (10): Εξαιρετικό 😍 θα του έβαζα 12 αλλά με κέρδισε η Αρχιεπισκοπή 🎶
Aberdeen - Byron (8): είχε κάποιο ενδιαφέρον θα ήθελα να του βάλω παραπάνω αλλά δεν είχα βαθμούς νεανικό και φρέσκο κάποιος σε νεαρή ηλικία πρέπει να το έβαλε στο παιχνίδι κονταροχτυπήθηκε με τον Ευριπίδη και τις τραγωδίες του τελικά το πήρε το 6ρι από τον Ευρίπουςςςςς άντε βρε σε καλή μεριά χαχα.😃
ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ...όμως...με κέρδιζε συνεχώς ώρα με την ώρα που το άκουγα το έβαλα και δυνατά στα ηχεία και τσίμπησε το 8ρι από τον Μιχαλάκη με την αγαπημένη μικρή κρύα καρδιά γιατί εδώ παίζει το καλοκαίρι ακόμα..Όσο έχουμε τα νιάτααααα😜😍
Andre Rieu - And The Waltz Goes On (7): Είχα πει ότι θα μηδενίσω κάθε μουσική σύνθεση που δεν είναι τραγούδι παρόλα αυτά δεν μπορώ να βάλω 0 γιατί είναι της αισθητικής μου ,ίσως αν δεν υπήρχε η Αρχιεπισκοπή και ο Σασμός χαχα Σκουλάς και ο λόρδος Μπάιρον να έπαιρνε και την πρώτη θέση όμως 7 είναι αξιοπρεπής βαθμός 😂
Michael Kiwanuka - Cold Little Heart (6): Εξαιρετικό αγαπημένο αλλά δεν είχα περισσότερους βαθμούς😔μου τους πήρε ο Κουγιουμτζής και ο Σασμός....εεε Σκουλάς...μπήκε στη μέση και ο Andre Rieu και μετά ήρθαν οι μέλισσες εεε ο Byron και σου πήρε το 8ρι..😓.
Evripidis And His Tragedies - The Reason (5): Πρώτη φορά τον ακούω δεν είχα άλλους βαθμούς να σου δώσω είναι μορφή ο άνθρωπος φοβερό χιούμορ και με κάποια αισθητική είχα βάλει 6 αλλά με κέρδισε περισσότερο ο Byron που ήταν ποιητής κούκλος και λόρδος χαχαχα που μετά έκλεψε και το 8ρι του Μιχάλη...
άκουσα και το bitter από τον ίδιον πόσο γέλασα με τα κοντινά στο βίντεο😂😊
Illusion - Isadora (4): προσωπικά το έχω ακούσει άπειρες φορές και δεν μου πολυαρέσει το beautyful country είναι το αγαπημένο μου και πιστεύω το ωραιότερο του δίσκου 😤😁
Yosebu - Finding Cloud To Ride (3): Ήμουν πολύ αναποφάσιστη για τη σύνθεση αυτή απλά με κούρασε με την επανάληψη πάνω στο ίδιο θέμα κάποια σημεία μου άρεσαν κάποια όχι 😔
Roy Buchanan - The Messiah Will Come Again (2): δεν με ξετρέλανε και αυτή η παρλάτα στα σολαρίσματα πφφφ 😇😨😂
Ulver - Machine Guns And Peacock Feathers (1): δεν με κέρδισε καθόλου στο ρεφρέν με τα φτερά και πούπουλα το έκλεισα σορυυυ😘😔
Cigarettes After Sex - Apocalypse (0): δεν κάλυψε την αισθητική μου οπότε αδιάφορο χαχα και αυτό το δήθεν αργόσυρτο επιτηδευμένα σέξυ αξάν λες και τραγουδάει με δυσκολία γιατί ξεψυχά πόσο βαρετό πια...ωχ τι θα ακούσω πάλι 😃😇
Andy Ellison - Delta Rust (0): δεν με κέρδισε καθόλου είναι το στυλ που το ονομάζω αλογατάρικο και αυτήν την
Μπάντζοαμερικανοβλαχέν μελωδία και αυτόν τον ρυθμό σαν να πεταλώνουν άλογα και μετά να τρέχουν στην άγρια δύση και να σηκώνουν κορνιαχτό δεν το αντέχω καθόλου ωωωχχχχ τι θα ακούσω τώραααααα 😇😓
Pain Of Salvation - Imago (0): δεν με κάλυψε καθόλου πόνος στα αυτάκια μου μπόλικος λες και μπήκα σε κέλτικο καταγώγιον που σερβίρουν μπόμπες εποχής ανούσιες και καλύπτουν το πιόμα με κάτι γκρουπάκια χαμηλού μεροκάματου χαχα τι IMAGO? εδώ είναι ΟΜG!!😁😷 ευτυχώς που έβρεξε στο τέλος και επανήλθενννν η ακοή μου 😵
Μιχάλης Ρακιντζής - Τον Φίλο Σου Ζηλεύω (0): Αν έβαζες τον φίλο σου τον Πουφ που έχει σόλο σαξοφωνάρα θα σου έβαζα ένα 3 όλο δικό σου 😜
του βάζω όμως 12 για τον ομορφούλη τον μπράβο που μας κέρασες στο βίντεο για να πάρουμε μάτι ευχαριστούμε χαχαχα 😆 😉
Saturnia - Mindrama (#): Για περισσότερο υλικό εδώ
http://saturniasmarter-001-site1.htempurl.com/space_rock__psychedelic__head_muzak_band1c5.htm

DRH:
Evripidis And His Tragedies - The Reason (10): Εντάξει, το έβαλε φιλόλογος
Ulver - Machine Guns And Peacock Feathers (7): Πάλι Ulver; Ήταν να μην κάνω την αρχή 😜
Όταν είχα βάλει το Russian doll ήμουν ανάμεσα σε εκείνο και αυτό.
Πολύ ωραίο το κομμάτι, έχει και πολύ ωραία remixes.
Είναι χαλάρα για το 12άρι στον γύρο...θα ήταν στη συντριπτική "πλειονότητα" 😝 των γύρων. Το σκέφτομαι όμως γιατί είναι 3η φορά που τους ακούμε σε σύντομο διάστημα και μάλλον δεν
Cigarettes After Sex - Apocalypse (6): Ξανακούσαμε από αυτόν τον δίσκο. Ωραίο, δοκιμασμένο, χαλαρούλι που πάντα παίρνει βαθμούς. Ας το ρίξω πιο κάτω από εκεί που θα του άξιζε αν ήταν η πρώτη φορά.
Roy Buchanan - The Messiah Will Come Again (5): Έχετε στοιχεία κύριος;
Μιχάλης Ρακιντζής - Τον Φίλο Σου Ζηλεύω (4): Ο Μπουγάς μοντέλο σε βιντεοκλίπ! Μήπως πρέπει να πάρει το 12άρι;
Andre Rieu - And The Waltz Goes On (2): Δε θα μπορούσε να πάρει περισσότερους βαθμούς από τον Ρακιντζή
Michael Kiwanuka - Cold Little Heart (0): Το ξανακούσαμε το κομμάτι στο παιχνίδι, τον ξανακούσαμε και αυτόν πάλι με άλλο κομμάτι στο παιχνίδι. Δεν είναι και Ulver. Φτάνουν οι βαθμοί που πήρε ήδη.
Pain Of Salvation - Imago (0): Είναι στιγμές που είναι καλούληδες αλλά είναι και στιγμές που δεν ακούγονται. Αυτό ανήκει σαφώς στη 2η κατηγορία
Aberdeen - Byron (#): Άλλο ένα διαμαντάκι της Sarah records

ERA:
Cigarettes After Sex - Apocalypse (12): πόσο κομματάρα!!! <3
Aberdeen - Byron (0): πολύ μπροστά ο τύπος, αδικημένος

FLO:
Illusion - Isadora (12): αγαπημένο κομμάτι από ένα συγκρότημα που δεν είχε την αναγνώριση που του άξιζε .. ..αριστούργημα..εύκολο 12άρι για μένα ..
Yosebu - Finding Cloud To Ride (10): αν δεν υπήρχε το Isadora θα ήταν το 12αρι μου . καθηλωτικά ατμοσφαιρικό κομμάτι που σε στοιχειώνει .. ξεχώρισε αμέσως για μένα ..
Ulver - Machine Guns And Peacock Feathers (8): όσο το άκουγα μ' άρεσε και πιο πολύ.. καλοφτιαγμένο κομμάτι .. ωραία μπασογραμμή και τύμπανα..ωραία γεμίσματα .. πολύ καλή δουλειά στον ήχο ..τα πλήκτρα του προσθέτουν αυτή την πινελιά που μου έκανε το κλικ.
Roy Buchanan - The Messiah Will Come Again (7): ωραία μπλουζιά .. θα ήθελα να έχει μεγαλύτερη διάρκεια .. το πρώτο από τα 4 λεπτά είναι η απαγγελία των στίχων..ωστόσο βγάζει feeling .. μ αρέσει.. βέβαια σε λιγότερο από 3 λεπτά αγχώνεσαι λίγο αν θα προλάβεις αλλά οκ ..
Βασίλης Σκουλάς - Αυτή Η Γη Έχει Φωνη (6): δυνατό τραγούδι .. άρτιο μουσικά στιχουργικά ερμηνευτικά ..το τσίμπησε το 6άρι με τέτοιον ψόφιο γύρο .
Michael Kiwanuka - Cold Little Heart (5): πολύ hype ..οκ..όσες φορές κι αν το άκουσα έμεινε ένα συμπαθητικό κομμάτι ..δεν έκοψα φλέβες ..
Saturnia - Mindrama (4): experimental psychedelic dark underground space project που λένε και στο χωριό μου.. χωρίς αρχή μέση και τέλος ..το άκουσα πολλές φορές αλλά είχα ξεμείνει από σταφ και έχασα την απογείωση ..ωραία ηχητικά εφέ πάντως .. με κάτι τέτοια παίζανε και οι φλόιντ μικροί .
Cigarettes After Sex - Apocalypse (3): αυτοί έχουν κανένα κομμάτι που να μην είναι καρμπόν με τα υπόλοιπα ?δεν βαριούνται τον ίδιο downtempo νωχελικό ρυθμό? ιδανική μουσική για αγχωτικούς που ξέμειναν από xanax .
Aberdeen - Byron (2): το άκουσα ευχάριστα την πρώτη φορά .. ωραία μελωδία λέω αλλά χρειάζεται και καμιά αλλαγή ... ίδιο μοτίβο από την αρχή ως το τέλος ..μετά από μερικά ακούσματα έπεσε στην βαθμολογία ..ειδικά αυτά τα ντραμς από πρόγραμμα στο repeat .. είπαμε .. βάλτε και κανένα άλλο sample ..κανα πιατίνι .. κανένα τομ..πήξαμε στο ταμπούρο.
Evripidis And His Tragedies - The Reason (0): ωραίο κομμάτι για να αναπολείς τα ξενύχτια στο μπαρμπουτάδικο του Ευριπίδη στα Σεπόλια καθώς γυρνάς ξημερώματα ξεβράκωτος σπίτι μετά από επική χασούρα έχοντας παίξει και τις κάλτσες σου .
Andy Ellison - Delta Rust (0): ευχάριστος σκοπός για να ακούς ενώ οδηγάς καταμεσήμερο την νταλίκα στον χαιγουέι φορτωμένος κασόνια Jack Daniels από το Τενεσί προς Μισισίπι.
Μιχάλης Ρακιντζής - Τον Φίλο Σου Ζηλεύω (0): ''πως φέρεσαι ρε μάγκα σ ένα μπιμπελό αυτό είναι για βιτρίνα με τέτοια μάτια φίνα'' ..τι μου θύμισες ... γλυκόπικρες αναμνήσεις .. τότε που είχα βγει με την αλλήθωρη κοπέλα μου για ποτό πρώτη φορά .. την χώρισα γιατί δεν σταμάτησε να με κοιτάει στα μάτια όλο το βράδυ .το επομενο να ειναι το 'εγω κι ο πουφ' να σας πω κι αλλη ιστορία 😜
Andre Rieu - And The Waltz Goes On (#): το άκουσα πριν λίγο καιρό πρώτη φορά και έπαθα πλάκα διαβάζοντας ότι το έγραψε το 1964 ο 19χρονος τότε Anthony Hopkins...ακυκλοφόρητο μέχρι το 2011 όταν μετά από χρόνια η γυναίκα του -θαυμάστρια όπως και ο ίδιος του διάσημου βιολινίστα- έστειλε την παρτιτούρα στον Rieu για εκτίμηση χωρίς να το ξέρει ο άντρας της .. εδώ περισσότερες πληροφορίες : https://www.independent.co.uk/news/people/profiles/how-we-met-andre-rieu-sir-anthony-hopkins-8294824.html

JEN:
Βασίλης Σκουλάς - Αυτή Η Γη Έχει Φωνη (10): Τι τραγούδι!!!!

Εύγε! Εξαίσια επιλογή!
Σταύρος Κουγιουμτζής ft. Σοφία Μάνου - Χάντρα Στο Κομπολόι Σου (#): Ενορχήστρωση του ΟΝΕΙΡΟΥ !!!!

Σαντούρι, κανονάκι, μπουζούκι, κλαρίνο, τριγωνο, πιανο, φαγκοτο, τρομπέτα, βιολι, κιθάρα, τσελο... και τελειωμό δεν έχει!

JUD:
Andy Ellison - Delta Rust (10): Ωραίο κι εύκολο :P
Ulver - Machine Guns And Peacock Feathers (7): 2ο από ulver στο forumvision! Ωραίο κι αυτό!
Saturnia - Mindrama (6): Παράνοια; Όχι τόσο κακό όσο περίμενα
Cigarettes After Sex - Apocalypse (2): Λίγο μονότονο

MAX:
Round #1: Ετσι μπραβο! Καινουργιο παιχνιδι! Οχι οπως το αλλο 20+ κομματια! Εδω περα λιγα τραγουδακια και καλ&*@% γκουχου γκουχου ΓΚΟΥΧΟΥΥΥ ΓΚΟΥΧΟΥΥΥ
Yosebu - Finding Cloud To Ride (7): Αυτο αμα ειχε λογακια θα ηταν καλυτερο... Τ+Ο=ΤΟ, Τ+Α=ΤΑ
Andre Rieu - And The Waltz Goes On (3): περιμενα να δω τον κανιβαλλο να τραγουδαει... απογοητευση...
Saturnia - Mindrama (0): Τελευταια φορα που το ακουσα, μ αυτο με ειχε ξυπνησει η μανα μου για το σχολειο

NOM:
Yosebu - Finding Cloud To Ride (12): Η μουσική είναι πολύ ατμοσφαιρική και υπέροχη αλλά θα μπορούσε να είναι μικρότερης διάρκειας. Πάντως, πριμοδοτείται λόγω εθνικότητας.
Andre Rieu - And The Waltz Goes On (10): Η αλήθεια είναι πως γνώριζα ότι ο Άντονι Χόπκινς έχει γράψει μουσική και μάλιστα, είχα ακούσει κι αυτό το κομμάτι, που μου άρεσε πολύ. Το είχα όμως εντελώς ξεχάσει, καθώς δεν ασχολήθηκα περαιτέρω. Μεγάλο λάθος μου. Λατρεύω αυτόν τον καλλιτέχνη και πρέπει οπωσδήποτε να ακούσω ό,τι έχει γράψει. Θερμά συγχαρητήρια στον/ην συμπαίκτη/ρια γι' αυτή την επιλογή!
'Οσο για τον Αντρέ Ριέ, πιστεύω ότι είναι σπουδαίος βιολιστής και performer.
Illusion - Isadora (8): Για τις δικές μου γνώσεις, το τραγούδι είναι εξαιρετικά σπάνιο, καθώς - απ' ό,τι διαβάζω - οι Illusion κυκλοφόρησαν μόνο δύο albums κι εγώ, ούτε καν τους γνώριζα. Το τραγούδι αυτό πάντως, είναι εξαιρετικό και προοδευτικά, γίνεται ακόμα καλύτερο!
Roy Buchanan - The Messiah Will Come Again (7): 'Ηταν μιά εποχή, που είχα μεγάλο κόλλημμα μ' αυτό το τραγούδι. Ακόμα το λατρεύω.
Michael Kiwanuka - Cold Little Heart (6): Πολύ αγαπημένο τραγούδι αλλά έχει ξαναμπεί στο παιχνίδι. Κάποτε, σκόπευα να το βάλω κι εγώ. Με πρόλαβε ο ΟΖΟ. Το γνώρισα από την μίνι σειρά "Big Little Lies" (Μυστικά και ψέματα) 2017 - 2019.
Cigarettes After Sex - Apocalypse (5): Για τα τσιγάρα ρε γαμώτο!
Evripidis And His Tragedies - The Reason (4): Χαίρομαι πολύ με τις ελληνικές συμμετοχές, ιδιαίτερα αν είναι τόσο όμορφες όσο αυτή εδώ.
Pain Of Salvation - Imago (3): Τους αγαπάω πολύ αλλά αυτό το τραγούδι δεν μου λέει πολλά.
Σταύρος Κουγιουμτζής ft. Σοφία Μάνου - Χάντρα Στο Κομπολόι Σου (2): Δεν αντέχω με τίποτα τις διασκευές, ιδιαίτερα όταν έχω λατρέψει το τραγούδι από την αρχική ερμηνεία. Με λίγα λόγια, μετά τον Νταλάρα, το χάος.
Μιχάλης Ρακιντζής - Τον Φίλο Σου Ζηλεύω (1): Μπράβο που τόλμησες να βάλεις Ρακιντζή. Εγώ πάντως, δεν θα διάλεγα αυτό το τραγούδι.
Ulver - Machine Guns And Peacock Feathers (0): Τους Ulver τους γνωρίσαμε - με πολύ καλύτερο τραγούδι - από τον DRH στο 10ο παιχνίδι. Μου άρεσαν πολύ. Πάντως, αυτό εδώ, μου φάνηκε σχετικά αδιάφορο.
Saturnia - Mindrama (0): Σκιάχτηκα λίγο.
Βασίλης Σκουλάς - Αυτή Η Γη Έχει Φωνη (0): 'Εχει πει φανταστικά τραγούδια. Οπωσδήποτε, αν έβαζα Σκουλά, θα διάλεγα κάποιο άλλο.
Aberdeen - Byron (0): Ευχάριστο αλλά μουσικά αδιάφορο.
Andy Ellison - Delta Rust (#): Η συμμετοχή μου.
Καλλιτέχνης: Άντυ Έλλισον
Άλμπουμ: Early Riser
Ημερομηνία κυκλοφορίας: 2021

NOV:
Round #1: Πολύ ωραίος γύρος... χαλάλι κι αν ανέβηκε... (η τιμή του, όπως είπαν στην οικογένεια)
Στις λεπτομέρειες κρίθηκε η βαθμολογία, ειδικά τα 5 πρώτα ήταν σχεδόν ισάξια

RIF:
Aberdeen - Byron (12): Άνετα το έβαζα κι εγώ.
Michael Kiwanuka - Cold Little Heart (10): Έπαιζε πολύ για 12αρι.
Cigarettes After Sex - Apocalypse (8): Αυτός ο δίσκος ακούγεται πολύ στο σπίτι μας. Μάλλον ήταν επιλογή της RIO.
Ulver - Machine Guns And Peacock Feathers (6): Έχουν πει και καλύτερα.
Evripidis And His Tragedies - The Reason (#): Ο Ευρυπίδης με τις τραγωδίες του ήταν η δική μου επιλογή. Αναφέρεται σε έναν άνθρωπο που περνά μόνος του την καραντίνα γιατί ο σύντροφός του έχει πεθάνει.



Συγκεντρωτικά αποτελέσματα

+/- ΠαίκτηςΓ01Γ02Γ03Γ04Γ05Γ06Γ07Γ08Γ09Γ10Γ11Γ12
1 NOV9898
2 ERA8989
= LOV8989
4 GBO7474
5 FLO7272
6 ARD6565
7 RIO5757
8 GAB5656
9 AVO5555
10 DRH5151
11 RIF4545
12 NOM4141
13 JUD3636
14 JEN2626
15 MAX1616


  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλημέρα με καλή αρχή :)

Πάει ένας σε ένα σουβλατζή:
- "Θέλω να μου κάνεις 4 πίτες, αλλά τις θέλω ειδική παραγγελία. Θέλω 2 πίτες σουβλάκια και 2 σεφταλιές. Στο πρώτο σουβλάκι θέλω το κρέας να είναι καμένο από την μία, ωμό από την άλλη, και την πίτα ωμή. Στο δεύτερο σουβλάκι θέλω να είναι πολύ ξερό το κρέας και η πίτα μαύρη. Στην μία σεφταλιά τα θέλω όλα ωμά, με το αίμα τους, και μόνο με αγγούρι. Στην άλλη θέλω το κρέας κάρβουνο, την πίτα μαυρισμένη από την μία, ωμή από την άλλη και μόνο με κρεμμύδι".
- "Μα είναι πολύ δύσκολη η παραγγελία σου", του λέει ο σουβλατζής.
Και ο τύπος απαντά:
- "Προχτές που μου τα έφτιαξες έτσι ακριβώς, χωρίς να στο ζητήσω, δεν ήταν δύσκολα;;;"

Επεξ/σία από floyd89gr
  • Like 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια  @NovaLacertae για τη νίκη(μπήκες με το δεξί😛)!!Υπέροχο κομμάτι!

Για μένα τα 4 κομμάτια που δωσα 12,10,8,7 ήταν ισάξια🥰..Πρώτη φορά αν μπορούσα θα δινα 4 12αρια!Μπράβο σε όλα τα παιδιά!🥰

 

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eυχαριστώ πολύ για τις μεγάλες βαθμολογίες που μου χάρισαν απλόχερα τα μέλη που τους άρεσε το Μindrama Saturnia... @NovaLacertae δεν περίμενα ότι θα ήταν δική σου επιλογή (μα καλά τόσα ωραία και ωραιότερα έχεις βάλει αυτό βρήκες? χαχαχα)  παρόλα αυτά βγήκες πρώτος τι να πω?  συγχαρητήρια...! :P 

@MaXmaD ευτυχώς αυτομηδενιστήκαμε χαχαχαχ  τώρα η μαμά σου προσπαθούσε να σε ξυπνήσει με αυτό εσύ... ξυπνούσες? χαχα:P

Για να είμαι ειλικρινής περίμενα το Κρητικό τραγούδι έστω να πάει καλύτερα...ΚΑΙ του Κουγιουμτζή αλλά μάλλον τα ελληνικά δεν τα έχετε και σε  υπόληψη να το πω? 

Θερμά συγχαρητήρια σε όλους πάω να ακούσω λίγο byron να φτιάξω ψυχολογία 

Επεξ/σία από ariadnimusiclover
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toν Οκτώβριο του 1964 o Jean-Paul Sartre κατέκτησε το βραβείο Nobel λογοτεχνίας αλλά αρνήθηκε να το παραλάβει και δεν έκανε δήλωση αποδοχής.

Τον Μάρτιο του 1973 ο Marlon Brando κατέκτησε το βραβείο Oscar αλλά αρνήθηκε κι αυτός να το παραλάβει και δεν παρέστη αυτοπροσώπως στην απονομή.

Τον Οκτώβριο του 2022 ο NOV κατέκτησε την πρώτη θέση στον πρώτο γύρο του Insomnia FMV#2 αλλά κι αυτός επίσης σνομπάρισε την διαδικασία και δεν έκανε καμμία δήλωση.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, mic2mic είπε

Toν Οκτώβριο του 1964 o Jean-Paul Sartre κατέκτησε το βραβείο Nobel λογοτεχνίας αλλά αρνήθηκε να το παραλάβει και δεν έκανε δήλωση αποδοχής.

Τον Μάρτιο του 1973 ο Marlon Brando κατέκτησε το βραβείο Oscar αλλά αρνήθηκε κι αυτός να το παραλάβει και δεν παρέστη αυτοπροσώπως στην απονομή.

Τον Οκτώβριο του 2022 ο NOV κατέκτησε την πρώτη θέση στον πρώτο γύρο του Insomnia FMV#2 αλλά κι αυτός επίσης σνομπάρισε την διαδικασία και δεν έκανε καμμία δήλωση.

 

Kάτσε να δεις στον δεύτερο γύρο που θα έχει τζατζίκια πατάτες και απ όλα πως θα του φύγει ο ..ντιβισμός:Pχααχα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βρε βρε βρεεεεε, αυτή είναι η πρώτη φορά που κέρδισα τον πρώτο γύρο παιχνιδιού :D

Σας ευχαριστώ όλους και όλες ανεξάρτητα από τους βαθμούς που δώσατε στο κομμάτι της επιλογής μου  :D

 

1 ώρα πριν, mic2mic είπε

Toν Οκτώβριο του 1964 o Jean-Paul Sartre κατέκτησε το βραβείο Nobel λογοτεχνίας αλλά αρνήθηκε να το παραλάβει και δεν έκανε δήλωση αποδοχής.

Τον Μάρτιο του 1973 ο Marlon Brando κατέκτησε το βραβείο Oscar αλλά αρνήθηκε κι αυτός να το παραλάβει και δεν παρέστη αυτοπροσώπως στην απονομή.

Τον Οκτώβριο του 2022 ο NOV κατέκτησε την πρώτη θέση στον πρώτο γύρο του Insomnia FMV#2 αλλά κι αυτός επίσης σνομπάρισε την διαδικασία και δεν έκανε καμμία δήλωση.

 

Καλά, εντάξει, δεν συμπληρώθηκαν ακόμα ούτε 20 ώρες, στο προηγούμενο παιχνίδι όταν πηρα την πρώτη θέση στον 6ο γύρο έκανα δηλώσεις στο 30ωρο περίπου :lol:

Άσε που πολλοί-ες στο παρελθόν δεν έχουν κάνει καθόλου δηλώσεις σε κάποια νίκη τους σε γύρο (μεταξύ αυτών και εσύ) δεν είναι δα και κάτι σπάνιο :rolleyes:

 

32 λεπτά πριν, ariadnimusiclover είπε

Kάτσε να δεις στον δεύτερο γύρο που θα έχει τζατζίκια πατάτες και απ όλα πως θα του φύγει ο ..ντιβισμός:Pχααχα 

Αααααα καλά, όπως είπα και πιο πάνω, είναι η πρώτη φορά σε δέκα παιχνίδια που πηρα την πρώτη θέση στον πρώτο γύρο

από τις άλλες εννιά, μία ξεκίνησα στην 3η θέση, μία στην 4η και τις υπόλοιπες τελευταίος ή κάπου εκεί κοντά  :lol:

Επεξ/σία από NovaLacertae
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, NovaLacertae είπε

Βρε βρε βρεεεεε, αυτή είναι η πρώτη φορά που κέρδισα τον πρώτο γύρο παιχνιδιού :D

Σας ευχαριστώ όλους και όλες ανεξάρτητα από τους βαθμούς που δώσατε στο κομμάτι της επιλογής μου  :D

 

Καλά, εντάξει, δεν συμπληρώθηκαν ακόμα ούτε 20 ώρες, στο προηγούμενο παιχνίδι όταν πηρα την πρώτη θέση στον 6ο γύρο έκανα δηλώσεις στο 30ωρο περίπου :lol:

Άσε που πολλοί-ες στο παρελθόν δεν έχουν κάνει καθόλου δηλώσεις σε κάποια νίκη τους σε γύρο (μεταξύ αυτών και εσύ) δεν είναι δα και κάτι σπάνιο :rolleyes:

 

Αααααα καλά, όπως είπα και πιο πάνω, είναι η πρώτη φορά σε δέκα παιχνίδια που πηρα την πρώτη θέση στον πρώτο γύρο

από τις άλλες εννιά, μία ξεκίνησα στην 3η θέση, μία στην 4η και τις υπόλοιπες τελευταίος ή κάπου εκεί κοντά  :lol:

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙΣ ΠΡΩΤΟΣΣΣΣ αλλά βάλε αυτά του παππού μου ε Σηφογιωργάκη παίξε μαθές κείνα του παππού μου χαχαχ πραγματικά σου εύχομαι την πρωτιά  την ΑΞΙΖΕΙΣ...γιατί σε συμπαθώ τόσο απλά και ας μου έβαλες κουλουράκι αχνιστό 😃

Επεξ/σία από ariadnimusiclover
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, ariadnimusiclover είπε

@MaXmaD ευτυχώς αυτομηδενιστήκαμε χαχαχαχ  τώρα η μαμά σου προσπαθούσε να σε ξυπνήσει με αυτό εσύ... ξυπνούσες? χαχα:P

 

δεν μπορουσα ουτε δευτερολεπτο να το αντεξω! Ηταν πολυ αποτελεσματικο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, MaXmaD είπε

δεν μπορουσα ουτε δευτερολεπτο να το αντεξω! Ηταν πολυ αποτελεσματικο!

Και το δικο σου πολυ "αποτελεσματικο" το βιντεο μονο you know...lol🤣😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...