Προς το περιεχόμενο

Google Pixel 7 και Pixel 7 Pro με τη δύναμη να βρίσκεται στο λογισμικό


alion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

41 λεπτά πριν, theke είπε

καλημέρα.Από google Γερμανίας έρχεται απευθείας Ελλάδα φίλε μου;ψάχνω να το παραγγείλω αλλά δεν ξέρω αν έρχεται απευθείας. από AMAZON DE έρχεται σίγουρα

καλημέρα φίλε μου εγώ το έστειλα σε ένα φίλο μου και θα μου το φέρει εκείνος Ελλάδα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 178
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, theke είπε

καλημέρα.Από google Γερμανίας έρχεται απευθείας Ελλάδα φίλε μου;ψάχνω να το παραγγείλω αλλά δεν ξέρω αν έρχεται απευθείας. από AMAZON DE έρχεται σίγουρα

Εγώ το παρήγγειλα από το αμαζον Γερμανίας.Δεν σου δίνει την επιλογή να διαλέξεις το ρολόι η τα ακουστικά.Ετσι όπως το κατάλαβα δίνει τα ακουστικά στο απλό pixel και το ρολόι στο plus.Ερχετε μεταξύ 20-22 Οκτωβρίου.Τιμη 943,28.Αυτο που παρατήρησα και το πήρα είναι ότι δεν έρχεται από κάποιον πωλητή αλλά κατευθείαν από το αμαζον.Λογικα σε συνεργασία  με το Google store.de.

Επεξ/σία από Spyridon70
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Spyridon70 είπε

Εγώ το παρήγγειλα από το αμαζον Γερμανίας.Δεν σου δίνει την επιλογή να διαλέξεις το ρολόι η τα ακουστικά.Ετσι όπως το κατάλαβα δίνει τα ακουστικά στο απλό pixel και το ρολόι στο plus.Ερχετε μεταξύ 20-22 Οκτωβρίου.Τιμη 943,28.Αυτο που παρατήρησα και το πήρα είναι ότι δεν έρχεται από κάποιον πωλητή αλλά κατευθείαν από το αμαζον.Λογικα σε συνεργασία  με το Google store.de.

Καλησπέρα φίλε μου.Και εγώ αυτό βλέπω αλλά θα επικοινωνήσω και με την amazon de να το διευκρινίσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απαντηση αμαζον πριν λιγο

 

Hello Harry,

Thank You for contacting Amazon.de Business,

I have taken a look at the item you are interested in and have found the promotion and the accompanying terms of use is run by the manufacturer, Google.

Unfortunately, as per the terms and conditions of use, the promotion only applies to items shipped to delivery addresses within Germany.

However, I am confident that the manufacturer will have a similar promotions available in your location.

I hope this helps,


We'd appreciate your feedback. Please use the buttons below to vote about your experience today.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, jamiraquai είπε

απαντηση αμαζον πριν λιγο

 

Hello Harry,

Thank You for contacting Amazon.de Business,

I have taken a look at the item you are interested in and have found the promotion and the accompanying terms of use is run by the manufacturer, Google.

Unfortunately, as per the terms and conditions of use, the promotion only applies to items shipped to delivery addresses within Germany.

However, I am confident that the manufacturer will have a similar promotions available in your location.

I hope this helps,


We'd appreciate your feedback. Please use the buttons below to vote about your experience today.

Δηλαδή έρχεται το τηλέφωνο κανονικά αλλά δεν έρχεται το προμοσιον αν κατάλαβα καλά 

56 λεπτά πριν, theke είπε

Καλησπέρα φίλε μου.Και εγώ αυτό βλέπω αλλά θα επικοινωνήσω και με την amazon de να το διευκρινίσω 

Καλησπέρα.Περιμενω την απάντηση.👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, απο amazon.de θα πρεπει να κανετε αιτηση στο site της google (μετα τη 1 Νοέμβρη) ακολουθοντας το λινκ που έχει στο amazon. Αρκει να βαλεις εκει Γερμανικη διεύθυνση και θα παραλάβεις το ρολοι μετα απο ενα με δυο μηνες αν εγκριθει η αίτηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Randroyl είπε

Καλησπερα παιδια, απο amazon.de θα πρεπει να κανετε αιτηση στο site της google (μετα τη 1 Νοέμβρη) ακολουθοντας το λινκ που έχει στο amazon. Αρκει να βαλεις εκει Γερμανικη διεύθυνση και θα παραλάβεις το ρολοι μετα απο ενα με δυο μηνες αν εγκριθει η αίτηση. 

εχω την εντυπωση οτι το shipment θα γινει μαζι

εντωμεταξυ το γκρι στα 256 τελοσ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω εναν γνωστο μου που θα βαλω τη διευθυνση του για το ρολοι (το κινητο θα το παρω Ελλαδα). Απο περιέργεια δοκιμασα να ξαναπαραγγειλω το κινητο, αλλα κε τη διευθυνση του στο Γερμανια, και παλι δεν εβαλαν μεσα το ρολοι. 

Και οντως αν διαβασεις τα terms and conditions κανεις ξεχωριστα αιτηση στο site της google, ανεβαζεις δικαιολογητικά αγορας (αποδειξη/τιμολόγιο και κωδικο συσκευης) και μια γερμανικη διευθυνση για μα σου στειλουν το δωρο. https://promo-rewards.com/2022launch/de-DE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Randroyl είπε

Εγω εχω εναν γνωστο μου που θα βαλω τη διευθυνση του για το ρολοι (το κινητο θα το παρω Ελλαδα). Απο περιέργεια δοκιμασα να ξαναπαραγγειλω το κινητο, αλλα κε τη διευθυνση του στο Γερμανια, και παλι δεν εβαλαν μεσα το ρολοι. 

Και οντως αν διαβασεις τα terms and conditions κανεις ξεχωριστα αιτηση στο site της google, ανεβαζεις δικαιολογητικά αγορας (αποδειξη/τιμολόγιο και κωδικο συσκευης) και μια γερμανικη διευθυνση για μα σου στειλουν το δωρο. https://promo-rewards.com/2022launch/de-DE

εντωμεταξυ ολλανδια ακομα unavailable η μλκ που εχω την μιση ολλανδια γνωστη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το εχουμε πει απο αμαζον που στελνει ελλαδα ΔΕΝ ερχεται το δωρο μαζι, πρεπει να κανεις claim.

απο google που ΔΕΝ στελνει ελλαδα ειναι το δωρο μαζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/10/2022 στις 10:36 ΜΜ, demian83 είπε

δεν εχει διευκρινηση γιατι ειναι συγκεκριμενο το δωρο, το pixel watch lte που κανει 429. δεν σου δινουνε κουπονι, το βαζεις μαζι στο καλαθι σου και αφαιρειται η τιμη του

image.png.0c23cc5fac9039ad1df22ccc66c28161.png

η σελιδα του προμο ειναι για 3rd party καταστηματα, στο καταστημα της google δεν κανεις claim, στο στελνουν μαζι το δωρο

 

99,999% δεν ειναι στο πακετο το δωρο γιατι και το ιδιο το αμαζον λεει για claim και ειναι στα καταστηματα που αναφερει το promo sie https://promo-rewards.com/2022launch/en-GB/qualifying

Για αυτό μίλησα αμέσως μετα το pre-order μαζί τους και τόνισα ότι μονο αν ειναι με το δώρο θελω να το πάρω. 

Μου είπαν οτι 100% ειναι μαζι με το smartwatch lte συγκεκριμένα. 

Εκανα τα screenshots μου να τα εχω σε κάθε περίπτωση 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια τελικα στο αμαζον κανεις οντως claim, αλλα θα πρεπει λεει να παραγγειλεις και το κινητο στη γερμανικη διευθυνση. Εστειλα δευτερο μηνυμα για ξεκαθαρισμα επειδη θα εβαζα στο claim γερμανικη διευθυνση ενω στο αμαζον εβαλα ελληνικη για το κινητο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Randroyl είπε

Παιδια τελικα στο αμαζον κανεις οντως claim, αλλα θα πρεπει λεει να παραγγειλεις και το κινητο στη γερμανικη διευθυνση. Εστειλα δευτερο μηνυμα για ξεκαθαρισμα επειδη θα εβαζα στο claim γερμανικη διευθυνση ενω στο αμαζον εβαλα ελληνικη για το κινητο

Καλησπέρα.Εγω που το παρήγγειλα από το αμαζον της Γερμανίας,δεν σου δίνει δυνατότητα να βάλεις το δώρο ξεχωριστά και να διαλέξεις.Λεει ότι υπάρχει ένα δώρο για την προπαραγγελια.Αλλα δεν ξεκαθαρίζει αν είναι το ρολόι η τα ακουστικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως και εγώ που έκανα παραγγελία από το amazon.de το 7pro στο orders το κινητο μου δειχνει οτι θα στειλει και τιποτα αλλο οσο αφορα το ρολοι με παραπεμπει να μπω στο google store Γερμανιας και εκει να κανω την ολη διαδικασια αλλα με γερμανικη διευθυνση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...