Προς το περιεχόμενο

Vodafone 50αρα με 19,65€ και 100αρα με 21,87€


LordCat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Thresh είπε

Του διαχειριστή χρειάζεται μόνο, ο οποιος μπορεί να υπογράψει χωρίς να χρειάζεται ομοφωνία ή πλειοψηφία σε συνέλευση μιας κι ο νόμος το προβλέπει στη συγκεκριμένη περίπτωση. Αν βέβαια δεν θέλει κι αυτός, τότε μπορεί να τα σαμποτάρει όλα και να χρειαστεί τρέξιμο δικαστικώς.

Εβαλαν προχθές wind fiber οι απο κατω μας..Ο γιος της ιδιοκτητριας κ πραγματι βαλανε σ ολους τους οροφους αυτες τις αναμονες κ πράγματι δεν ρωτησαν κανέναν μας!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ χθες έκανα αναβάθμιση απο 50αρα σε 100αρα απο 21,60 σε 19,76  ευρώ το μήνα

Ήμουνα στο μέσο του 24μηνου συμβολαίου και ανανέωσα για 24 μήνες.

Η διαδικασία έγινε μέσω  chat στο app

Δεν έχω εκπτώσεις από κινητά και άλλα μόνο το -1 ευρώ από ebill

Μιλάμε για το πρόγραμμα VODAFONE 100 GR 360 (Απεριόριστα σταθερά και 6 ώρες προς κινητά)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Doc_Chaos_81 είπε

Εγώ χθες έκανα αναβάθμιση απο 50αρα σε 100αρα απο 21,60 σε 19,76  ευρώ το μήνα

Ήμουνα στο μέσο του 24μηνου συμβολαίου και ανανέωσα για 24 μήνες.

Η διαδικασία έγινε μέσω  chat στο app

Δεν έχω εκπτώσεις από κινητά και άλλα μόνο το -1 ευρώ από ebill

Μιλάμε για το πρόγραμμα VODAFONE 100 GR 360 (Απεριόριστα σταθερά και 6 ώρες προς κινητά)

Ισχυει, το εκανα κι εγω χθες αλλα δεν προλαβα να το γραψω εδω γιατι ειχα αλλα πολλα τρεξιματα

Απο 24αρα ADSL αναβαθμισα σε 100 Fiber , 360 σε κινητα και απεριοριστα σταθερα + το modem δωρο

19.76 με ebill τελικη

(Χωρις κινητο vodafone συμβολαιο στο ονομα μου)

Και το θεμα ειναι οτι σημερα παραλαμβανω κι ολας μου στειλαν το καινουριο ρουτερ

Τετοια ταχυτητα να στειλουν την ιδια μερα το ρουτερ δεν εχω ξαναδει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο σε μένα δεν αναβάθμισαν της 50αρα που τους το ζήτησα?? Είναι και γω στο μέσο της 24μηνης αλλά μου είπαν δεν έχει προσφορά. 28€ μου ζήτησαν για την αναβάθμιση από 21.34€ που πληρώνω τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, giokspy είπε

Μόνο σε μένα δεν αναβάθμισαν της 50αρα που τους το ζήτησα?? Είναι και γω στο μέσο της 24μηνης αλλά μου είπαν δεν έχει προσφορά. 28€ μου ζήτησαν για την αναβάθμιση από 21.34€ που πληρώνω τωρα

Που την ζητησες την προσφορα; Αν δεν πηρες εδω 2104276304 παρε και παλεψε το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου είπανε Τελική τιμή 20.98€ με e-bill για την 50άρα. Ήμουν στην Wind και μου κάνανε ανανέωση συμβολαίου μόνοι τους οπότε το θεωρώ άκυρο και κάνω την αλλαγή! Περιμένω τις επόμενες μέρες τηλέφωνο από την wind να μαλώσουμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, JohnMik είπε

Εμένα μου είπανε Τελική τιμή 20.98€ με e-bill για την 50άρα. Ήμουν στην Wind και μου κάνανε ανανέωση συμβολαίου μόνοι τους οπότε το θεωρώ άκυρο και κάνω την αλλαγή! Περιμένω τις επόμενες μέρες τηλέφωνο από την wind να μαλώσουμε :P

Ενω εισαι στην Wind, σου εκανε καινουριο συμβολαιο η vodafone;

Προσεξε εχει ρητρα προστιμο αν φυγεις απο μια εταιρια και πας σε αλλη ενω δεν εχει τελοιωσει το συμβολαιο που υπεγραψες αρχικα

Εκτος κι αν καταλαβα λαθος εγω με αυτα που γραφεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι στη Wind. Έκανα αίτημα για Vodafone. Η Wind ισχυρίζεται ό,τι έκανα ανανέωση τον Απρίλιο(2022) και το συμβολαίο λήγει 10/2024 (2.5 χρόνια συμβόλαιο δηλαδή χωρίς την έγκρισή μου)! Φυσικά και δεν υπέγραψα εγώ κανένα συμβόλαιο τον Απρίλιο και το κανονικό μου συμβόλαιο ήτανε να λήξει 10/2022!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EDIT: Τωρα καταλαβα τι λες. Αλλα μονοι τους να σου κανουν καινουριο συμβολαιο - ανανεωση στην Wind πως γινεται, χωρις να ενημερωθεις ;

Αυτο αν το κανανε ειναι παρανομο, αλλα πρεπει να το αποδειξεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, makhs5 είπε

EDIT: Τωρα καταλαβα τι λες. Αλλα μονοι τους να σου κανουν καινουριο συμβολαιο - ανανεωση στην Wind πως γινεται, χωρις να ενημερωθεις ;

Αυτο αν το κανανε ειναι παρανομο, αλλα πρεπει να το αποδειξεις

Λάθος. Αυτοί πρέπει να το αποδείξουν, είτε με την υπογραφή του, είτε με ηχογραφημένη συνομιλία. Αλλιώς δεν υπάρχει δέσμευση.

Επεξ/σία από DownUNDERground
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Λάθος. Αυτοί πρέπει να το αποδείξουν, είτε με την υπογραφή του, είτε με ηχογραφημένη συνομιλία. Αλλιώς δεν υπάρχει δέσμευση.

Οκ, αλλα υπογραφη πως;

Και αν πουν οτι δεχτηκε το συμβολαιο μεσω email οτι του το στειλανε, πως θα το αποδειξει οτι δεν ειναι ετσι;

Υπογραφη δεν μπαινει ηλεκτρονικα, απλα μια αποδοχη συμβολαιου γινεται που αυτο δεν μπορει να αποδειχθει οτι δεν εγινε

Δεν μιλαμε για GOV εδω, μην ξεχνιομαστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Οκ, αλλα υπογραφη πως;

Και αν πουν οτι δεχτηκε το συμβολαιο μεσω email οτι του το στειλανε, πως θα το αποδειξει οτι δεν ειναι ετσι;

Υπογραφη δεν μπαινει ηλεκτρονικα, απλα μια αποδοχη συμβολαιου γινεται που αυτο δεν μπορει να αποδειχθει οτι δεν εγινε

Δεν μιλαμε για GOV εδω, μην ξεχνιομαστε

Επαναλαμβάνω, το βάρος της απόδειξης πέφτει σε αυτόν που ισχυρίζεται ότι έχει κάτι στα χερια του. Είτε υπογραφή σε χαρτί, είτε ηλεκτρονική υπογραφή, είτε e-mail, είτε ηχογραφημένη κλήση. Οτιδήποτε. Αυτό το ισχυρίζεται η WIND. Ε πρέπει και να το αποδείξει. Τϊ να αποδείξει ο χρήστης; Ότι δεν έχει αυτό που ισχυρίζεται ότι δεν υπάρχει; Άλλωστε για τα διαδικαστικά της σύμβασης φροντίζει ο πάροχος, όχι ο χρήστης.

Είναι ξεκάθαρα τα πράγματα και αν το προωθήσει στην ΕΕΤΤ θα δικαιωθεί μέσα σε λίγες ημέρες αν φυσικά ισχύουν όσα υποστηρίζει.

Επεξ/σία από DownUNDERground
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως και ναναι αν θελουν μπορουν να τον τρεξουν ανετα, και αντε μετα ν αποδειξει καποιος τα αυτονοητα

Μην ξεχνας κατι. Μιλαμε για την Wind που ειχα κακιστη εμπειρια οταν πηγαν να μου φορτωσουν κλησεις εξωτερικου που ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ και εφυγα βεβαια απο αυτους ΑΛΛΑ ΑΚΡΗ ΝΟΜΙΚΑ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...