Προς το περιεχόμενο

Sapphire Pulse 6700 349€ και 6800 Nitro 599€ [ΤΕΛΟΣ]


Inler

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με πήραν τηλέφωνο σήμερα από το πλαίσιο και μου είπαν ότι πάμε παράδοση για 08/12 και αν συμφωνώ να προχωρήσουν την παραγγελιά.... ενώ χθες μου είπαν για παράδοση 01/12

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Pcgamer999 είπε

Μόνο σε μένα δεν έχει έρθει τίποτα;

Το μόνο που μου λέει είναι σε επεξεργασία 

Και μένα τα ίδια. Εμείς θα φάμε κανονική γείωση, για αυτό και δεν μας στείλαν τίποτα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, argimeg είπε

Και μένα τα ίδια. Εμείς θα φάμε κανονική γείωση, για αυτό και δεν μας στείλαν τίποτα :P

Εγώ έκανα και την παραγγελία 5 λεπτά αφού έγινε το ποστ ότι την ξανά έβγαλαν οπότε πρέπει να είμαι σχετικά  πάνω στην λίστα πληρωμή με αντικαταβολή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Pcgamer999 είπε

Εγώ έκανα και την παραγγελία 5 λεπτά αφού έγινε το ποστ ότι την ξανά έβγαλαν οπότε πρέπει να είμαι σχετικά  πάνω στην λίστα πληρωμή με αντικαταβολή 

Άκυρο δεν νομίζω να φάει κανένας. Εγώ ήμουν αυτός που έκανε το ποστ και μου είπαν 15 μέρες παράδοση….

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το Πλαίσιο μου είπαν ότι δεν έχει σταλεί e-mail διότι δεν έχουν ημερομηνία παλαβής, όταν θα έχουν θα σταλεί αυτόματα και το αντίστοιχο μέιλ.

Ολα καλα χωριανοι, κερδιζουμε (λογικα) :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους πήρα τηλέφωνο πριν λίγο και είπαν πως θα έχουνε την παρτίδα 15-12 όταν έχω κάνει προπληρωμή και ήμουν από τους πρώτους που την αγόρασαν όταν ξανά άνοιξε η διαθεσιμότητα. Προφανώς δεν κράτησαν σειρά προτεραιότητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 minutes ago, Pcgamer999 said:

Μόλις με πήραν τηλέφωνο η πρώτη παρτίδα που περιμένουν είναι στις 6/12

 

Τα ίδια και σε εμένα. Μου διευκρίνησαν ότι δεν υπάρχει περίπτωση ακύρωσης από την πλευρά τους, οπότε υποψιάζομαι ότι θέλουν να γνωρίζουν τυχόν ακυρώσεις για να υπολογίσουν τον όγκο της παραγγελίας . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο με κάλεσαν και εμένα, δεν πρόλαβα να το σηκώσω και δεν ήξερα και τι νουμερο ηταν τούτο και με ενημέρωσε οτι θα παραλάβουν μάλλον 6/12 και την επόμενη θα μου αποσταλεί. Ρώτησα αν υπάρχει πιθανότητα να μην παραλάβουν γενικότερα και μήπως μου ακυρώσουν την παραγγελία και μου είπαν με μεγάλη βεβαιότητα οτι αν ηταν θα ειχε ακυρωθεί ήδη.

ίδωμεν.

Ευτυχώς που το έχω βάλει αντικαταβολή.

Μόλις μου ήρθε και μέιλ σχετικά με την ηλεκτρονική σας παραγγελία θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι τα παρακάτω
προϊόντα:

4029410 Sapphire VGA Radeon RX 6700 Pulse 10 GB

"Αναμένεται σύντομα"

Η εκτιμώμενη ημερομηνία παραλαβής στις κεντρικές μας αποθήκες είναι στις 06/12/2022
Την επόμενη εργάσιμη από την παραλαβή, η παραγγελία σας θα δρομολογηθεί."

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...