Προς το περιεχόμενο

Ποιο από τα δυο laptop προτείνετε; GTX1650 αξίζει?


valadsk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλοβλέπω ένα laptop στη finloup, έχει GTX 1650 4GB. Είναι το Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 R5-5600H/8GB/512GB/GTX 1650 4GB

Το δεύτερο που καλοβλέπω είναι το Lenovo IdeaPad 3 15ALC6 R5-5500U/16GB/512GB

η κύρια ασχολία, θα είναι γράψιμο κειμένων και δουλειά από το σπίτι στο web 10 ώρες την ημέρα. Το δεύτερο έχει 16GB RAM και για αυτό μπήκε στις επιλογές μου. Απλά το πρώτο έχει και μια καρτούλα GTX1650, οπότε τελειώνω να χαλαρώνω με κανένα παιχνιδάκι. προέχει φυσικά η δουλειά.

με βάσει όλα αυτά ποιο θα παίρνατε για μίσθωση με προοπτική rent to own. εν ολίγοις δεν θα τα ξαναεπιστρέψω. το ξέρω ότι θα πληρώσω περισσότερα, αλλά δυστυχώς δόσεις δεν μου βάζουν, η μόνη επιλογή είναι με klarna αλλά οι μόνο 3 δόσεις πονάν για αγορά. οποιαδήποτε βοήθεια ευπρόσδεκτη.

πως ξέρεις ότι θα στο εγκρίνει η finloup.?Μου έχει ήδη εγκρίνει ένα στο όνομά μου και το πληρώνει η αδερφή μου.

ευχαριστώ.

 

Επεξ/σία από valadsk
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

η ram κοστιζει κανα 20αρικο να την αγορασεις και ειναι πολυ ευκολο να τη βαλεις, το εχει ο αδερφος μου το IdeaPad με την GTX1650 πολυ καλο απο αποψη αποδοσης και θερμοκρασιες, καμια σχεση με το αλλο που εχει 15watt limit ο επεξεργαστης του

Επεξ/σία από Wheysted
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...