Προς το περιεχόμενο

Αποστολη βιντεο στο VIBER


vounisios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα φιλοι μου...Εχω ενα βιντεακι που τραβηξα σημερα με το κινητο μου σε μια εκδηλωση....ειναι 3 λεπτα διαρκεια....και 375 MB....Ομως το viber μου λεει οτι ειναι μεγαλο....υπαρχει τροπος να το στειλω χωρις περικοπες ? ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα φίλε, δοκίμασε με το wetransfer.com . Eίναι γνωστό και αξιοπιστο. Μπορεις απο κει να στελνεις μεγαλα αρχεια στο mail των αποδεκτών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, vounisios είπε

Καλησπερα φιλοι μου...Εχω ενα βιντεακι που τραβηξα σημερα με το κινητο μου σε μια εκδηλωση....ειναι 3 λεπτα διαρκεια....και 375 MB....Ομως το viber μου λεει οτι ειναι μεγαλο....υπαρχει τροπος να το στειλω χωρις περικοπες ? ευχαριστω.

αν έχεις gmail λογαριασμό, έχεις και 5gb cloud, ανέβασε το εκεί και στείλε το λινκ όπου εσυ θέλεις.

Το wetransfer σβήνει το αρχείο σου μετά απο λίγες μέρες. Δεν μένει για πολύ Online

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στις 4/12/2022 στις 11:25 ΜΜ, andreas4067 είπε

Kαλησπερα φίλε, δοκίμασε με το wetransfer.com . Eίναι γνωστό και αξιοπιστο. Μπορεις απο κει να στελνεις μεγαλα αρχεια στο mail των αποδεκτών.

Σ ευχαριστω πολυ!

Στις 4/12/2022 στις 11:31 ΜΜ, leros2004 είπε

αν έχεις gmail λογαριασμό, έχεις και 5gb cloud, ανέβασε το εκεί και στείλε το λινκ όπου εσυ θέλεις.

Το wetransfer σβήνει το αρχείο σου μετά απο λίγες μέρες. Δεν μένει για πολύ Online

Σ ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...