Προς το περιεχόμενο

H BMW παρουσίασε στη CES το i Vision Dee, το αυτοκίνητο που αλλάζει χρώματα


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Giorgos241 είπε

δεν ξερω, απλα δεν ειμαι ΟΚ με την BMW να εχει θεματα με τα πλαστικα της μετα απο ενα διαστημα. Ποσο μαλλον οταν αυτα τα πλαστικα ειναι πανω στο μοτερ. Η τεχνολογιες καλη ωρα που χαλανε μετα απο ενα διαστημα / δεν εχουν support.

Που να δεις τι χαλαει σε εναν γιαπωνεζικο κουβα ή μια ιταλικη κονσερβα.

Οι μπεμπες αδερφε ειναι απο αλλη διασταση.

Ειχα την τυχη να εχω πατερα που ηταν τρελος με την συγκεκριμενη μαρκα. Περασανε απο τα χερια του απο το 1980 και μετα πολλες...

733, 745, 530, 535, 520 και εγω ειχα μια 318 μοντελο 1982 και μια 318 μοντελο 1998. 

Δεν υπαρχουνε αυτα τα αυτοκινητα. Μονο οποιος δεν εχει πιασει τετοιο τιμονι εχει να πει κακο λογο.

 

Επεξ/σία από BertaJourdan
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 λεπτό πριν, BertaJourdan είπε

Που να δεις τι χαλαει σε εναν γιαπωνεζικο κουβα ή μια ιταλικη κονσερβα.

Οι μπεμπες αδερφε ειναι απο αλλη διασταση.

Ειχα την τυχη να εχω πατερα που ηταν τρελος με την συγκεκριμενη μαρκα. Περασανε απο τα χερια απο το 1980 και μετα πολλες...

733, 745, 530, 535, 520 και εγω ειχα μια 318 μοντελο 1982 και μια 318 μοντελο 1998. 

Δεν υπαρχουνε αυτα τα αυτοκινητα. Μονο οποιος δεν εχει πιασει τετοιο τιμονι εχει να πει κακο λογο.

 

δεν καταλαβες, σαν πελατης της εταιριας και εγω εχω προβλημα μαζι τους: ορισμενα κομματια τους ειναι κακα. Ορισμενα βασικα κομματια που θα επρεπε να ειναι μεταλλο δεν ειναι και ορισμενες λειτουργειες (μπορει και σε αλλα αμαξια) μετα απο ενα διαστημα δεν λειτουργουν οπως θα επρεπε.

Δεν εχω επαφη με τοσο παλια μοντελα, αλλα εχω απο εμπειρια απο το 2004 + με καποια κομματια.

αυτο που ξερω ειναι οτι συνεχως εχω θεμα με πλαστικα.

Μαζι σου για την εμπερια, αλλα εχω τα παραπονα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανέμορφη και άχρηστη τεχνολογία. Από την άλλη όμως και πολύ χρήσιμη αν σκεφτείς ότι η Ζωή είναι πολύ μα πολύ μικρή. Όποιος μπορεί να το πάρει αρκεί να τον ευχαριστήσει.. 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εκτός από το λευκό στο οποίο δεν παρατήρησα κατι, σε όλα τα άλλα χρώματα βλέπεις στα blocks γραμμές ανάμεσα τους που τα ξεχωρίζουν. Εκτός αν αυτό οφείλεται στην παρουσιαση. Διαφορετικά Το χρωμα ακόμα και όταν είναι το ίδιο σε όλο το αμάξι δεν φαίνεται ομοιόμορφο.

Κατά τα άλλα σίγουρα πολύ καλό.

Υπάρχει τώρα και το θέμα της αντοχής. Δεν γνωρίζω τι είδους μεμβράνη είναι αυτή αλλα κάποια στιγμή και μικροχτυπηματα μπορεί να έχεις αλλά και γρατζουνιες, για να μην πω και κουτσουλιές. Πόσο μπορεί να επηρεαστεί η μεμβράνη αυτή?

Ενα άλλο σημαντικό θέμα, έστω ότι έχεις μια μικρη φθορά στο αμάξι σε ένα σημειο και θες να την διορθώσεις. Να το βάψεις  δεν γίνεται γιατί θα καλύψεις την μεμβράνη. Πρέπει να πας μόνο στην επίσημη αντιπροσωπεια της Bmw να αντικαταστήσεις ολοκληρο το κομμάτι της (φαντάζομαι μόνο το συγκεκριμένο θα χρειάζεται). Τι κόστος θα έχει αυτό?

Επεξ/σία από eskimoos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, BertaJourdan είπε

Που να δεις τι χαλαει σε εναν γιαπωνεζικο κουβα ή μια ιταλικη κονσερβα.

Οι μπεμπες αδερφε ειναι απο αλλη διασταση.

Ειχα την τυχη να εχω πατερα που ηταν τρελος με την συγκεκριμενη μαρκα. Περασανε απο τα χερια του απο το 1980 και μετα πολλες...

733, 745, 530, 535, 520 και εγω ειχα μια 318 μοντελο 1982 και μια 318 μοντελο 1998. 

Δεν υπαρχουνε αυτα τα αυτοκινητα. Μονο οποιος δεν εχει πιασει τετοιο τιμονι εχει να πει κακο λογο.

 

Καλύτερα Γιαπωνέζικοι 'Κουβάδες' παρά Γερμανικά σκουπίδια! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...