Προς το περιεχόμενο

Επίσημα τα POCO X5 Pro 5G και POCO X5 5G 


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, alexx_bauer είπε

Μήπως το είχες με τη μαμίσια rom και κάνει κακή διαχείριση θερμοκρασιών; Εγώ από την αρχή το έχω με καθαρό Android και ποτέ δεν είχα κανένα θέμα

με τη "μαμισια" θα επρεπε να λειτουργει απροβληματιστα η συσκευη, οχι με το καλημερα να τρεχεις να περνας custom. αλλα παντα ετσι ηταν τα κινητα της, μετριο προς καλο hardware σε ανταγωνιστικη τιμη (καποιες σειρες), και παντα με αθλιο software

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Κανένα mi max θα δούμε η θα βλέπουμε όλη την ώρα κινητά για γυναικεία χέρια;

Μια ενδιαφέρουσα σειρά είχαν οι μακάκες και την κόψαν…

12 ώρες πριν, Arkin είπε

Τι 778G ρε πωωω δεν πανε καλα εκει στη xiaomi. Και στα 400? Πατε καλα? Με 300 πηρα 8/256 F3 με 870 που ξεσκιζει τον 778G στα παντα. 

Καμμένος από το Πόκο f3….Πολλά προβλήματα υπερθέρμανσης με αποτέλεσμα τα πολλά λανγκ δεν την πάλεψα…. Προβληματικός o virtual proximity sensor…. updates οποτε της θυμηθεί χωρίς καμιά ουσιαστικά βελτιώση στα προβλήματα της συσκευής….Και υπόψιν δεν είμαι mobile gamer….

Το έδωσα και εγώ και ο αδερφός μου και ο κολλητός μου και ένα συνάδελφος στη δουλειά τυχαίο δε νομίζω….

11 ώρες πριν, chios είπε

Poco και τόσα λεφτά μόνο άρρωστος πρέπει να είσαι.

Δυστυχώς θα συμφωνήσω μαζί σου….

Επεξ/σία από kostasfalcon
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρύα σούπα ακόμα μία φορά από την Xiaomi, περσινά specs με τιμές 2023 (+100 ευρώ σε σχέση με το Χ4 pro που σε προπαραγγελία το έπαιρνες 220 ευρώ, δυστυχώς το VFM για την  Xiaomi  σταμάτησε στο Χ3 pro, ο ανταγωνισμός , βλέπε Realme 10 Pro + , μπορεί να πεί ότι άλλαξε επεξεργαστή MediaTek Dimensity 1080 (άλλα αντίστοιχος με τον 778) , αναβάθμισε σε  UFS 3.1, φυσικά και η Realme στα 320 ευρώ, άρα περιμένουμε το επόμενο 6 μηνο μήπως δούμε κάτι που να αξίζει

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, mants118 είπε

x5 pro, σαν να λέμε Redmi note 11 pro plus;;;;;

Λίγο, μάλλον αρκετά τη βαρέθηκα αυτή την εταιρεία, και το γράφω αυτό σαν κάτοχος του Redmi note 11 pro plus... 

Εγω βαρεθηκα γενικα να βλεπω ειδησεις με κινητα , πλεον ολα ιδια ειναι, πρεπει να πας στο  gsmarena να παλεψεις να βρεις μια διαφορα 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, klaftop είπε

Εγω βαρεθηκα γενικα να βλεπω ειδησεις με κινητα , πλεον ολα ιδια ειναι, πρεπει να πας στο  gsmarena να παλεψεις να βρεις μια διαφορα 

Συμφωνώ... Ειδικά εκεί που λες, μόνο από το wallpaper ξεχωρίζεις τα διάφορα μοντέλα! Που είσαι nokia του 2002-2009!!!!!! 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, klaftop είπε

Εγω βαρεθηκα γενικα να βλεπω ειδησεις με κινητα , πλεον ολα ιδια ειναι, πρεπει να πας στο  gsmarena να παλεψεις να βρεις μια διαφορα 

Πωπω παλια εμπαινες gsm-arena και εβλεπες ολα τα κινητα με διαφορετικα πραγματα και design και γουσταρες.Τωρα ολα ιδια καπως.

Συμφωνω.Αυτο λεω με εναν φιλο που πηγαιναμε παλια για καφε και περναγαμε μετα απο μαγαζια για να δουμε κανα κινητο (εποχες 2004+).😟

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Χαιρετίζω το γκρουπ, κάτοχος και εγώ ενός X5  5g (όχι pro) έχω ένα προβληματακι. Ξέρει κανείς πως μπορώ να απαλλαγώ από εικονίδιο της μεγέθυνσης εικόνας που είναι μόνιμα στην οθόνη και μου σπάει τα νεύρα ;; Επισυνάπτω screen shot..  ευχαριστώ εκ των προτέρων....

Screenshot_2023-07-13-11-59-41-655_com.mi.android.globallauncher-edit.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/2/2023 στις 9:18 ΜΜ, mants118 είπε

Συμφωνώ... Ειδικά εκεί που λες, μόνο από το wallpaper ξεχωρίζεις τα διάφορα μοντέλα! Που είσαι nokia του 2002-2009!!!!!! 🙂

 

Στις 8/2/2023 στις 9:51 ΜΜ, morbid87 είπε

Πωπω παλια εμπαινες gsm-arena και εβλεπες ολα τα κινητα με διαφορετικα πραγματα και design και γουσταρες.Τωρα ολα ιδια καπως.

Συμφωνω.Αυτο λεω με εναν φιλο που πηγαιναμε παλια για καφε και περναγαμε μετα απο μαγαζια για να δουμε κανα κινητο (εποχες 2004+).😟

Ειχα παρει Ν80 το 2006 600+ ευρω στα 2 χρονια παει η καλωδιοταινια την φτιαχνω με 30 ευρω και χαλασε παλι στο διμηνο. Δεν ειχαν αντοχη τοτε τα κινητα. Εχω note 3 samsung κλεινει 10 χρονια 2024 Απριλιο ειναι σαν καινουργιο με android 13. Tι να λεμε. Καλη η nokia αλλα απο αντοχη κλαφτε τα σε κατι τετοια κινητα. Κατι 3310 ενταξει ηταν βραχοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Arkin είπε

 

Ειχα παρει Ν80 το 2006 600+ ευρω στα 2 χρονια παει η καλωδιοταινια την φτιαχνω με 30 ευρω και χαλασε παλι στο διμηνο. Δεν ειχαν αντοχη τοτε τα κινητα. Εχω note 3 samsung κλεινει 10 χρονια 2024 Απριλιο ειναι σαν καινουργιο με android 13. Tι να λεμε. Καλη η nokia αλλα απο αντοχη κλαφτε τα σε κατι τετοια κινητα. Κατι 3310 ενταξει ηταν βραχοι.

Το έχω κι εγώ αλλά το έχω αποσύρει λόγω μπαταρίας.. Έχω πάρει κάνα 2 μπαταρίες αλλά αποδείχτηκαν κακές (ακριβές, όχι κινεζιές) .. Έχεις πάρει εσύ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, mants118 είπε

Το έχω κι εγώ αλλά το έχω αποσύρει λόγω μπαταρίας.. Έχω πάρει κάνα 2 μπαταρίες αλλά αποδείχτηκαν κακές (ακριβές, όχι κινεζιές) .. Έχεις πάρει εσύ; 

Για το Note 3 λες ετσι? Ναι ειμαι στην τεταρτη μπαταρια τωρα η πρωτη πηγε 3.5 χρονια και απο τοτε αλλαζω τακτικα με μπαταρια του 10αρικου ανα 2 χρονια περιπου. Πραγματικο σκυλι το κινητο και μεγαλη υποστηριξη απο xda. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arkin είπε

Για το Note 3 λες ετσι? Ναι ειμαι στην τεταρτη μπαταρια τωρα η πρωτη πηγε 3.5 χρονια και απο τοτε αλλαζω τακτικα με μπαταρια του 10αρικου ανα 2 χρονια περιπου. Πραγματικο σκυλι το κινητο και μεγαλη υποστηριξη απο xda. 

Ρε γμτ εγώ πήρα μια μπαταρία από Γερμανία (19 ευρώ) και στο χρόνο πάνω φούσκωσε... 

Έχεις κανα λινκ που αγοράζεις από εκεί ή τυχαία (λόγω ότι είναι παλιό πλέον το κινητό) ότι πετύχεις από skroutzομάγαζο ή ebay;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, mants118 είπε

Ρε γμτ εγώ πήρα μια μπαταρία από Γερμανία (19 ευρώ) και στο χρόνο πάνω φούσκωσε... 

Έχεις κανα λινκ που αγοράζεις από εκεί ή τυχαία (λόγω ότι είναι παλιό πλέον το κινητό) ότι πετύχεις από skroutzομάγαζο ή ebay;;; 

Εχω παρει απο διαφορα καταστηματα του skroutz την συγκεκριμενη ολες με πηγαν 2 χρονια μεχρι να αρχισουν τα κουλα τους η τελευταια που πηρα την ειχα μεχρι προχθες 3 χρονια και φουσκωσε και σημερα την πεταξα. Δεν ειναι αυθεντικες προφανως και ειδικα 10 χρονων κινητο ολες οι μπαταριες θα εχουν ημερομηνια αρκετα παλια οποτε ειναι ρισκο. Θυμαμαι 2017 που ειχα παρει μια μετα την αυθεντικη ειχε ημερομηνια 2017 δηλαδη φρεσκια παρτιδα η τελευταια που πηρα ομως το 2021 ειχε 2018 ημερομηνια οποτε ηταν ηδη 3 χρονων με οτι αυτο σημαινει. 

https://www.skroutz.gr/s/4325539/Samsung-EB-B800BEBECWW-Bulk-Μπαταρία-Αντικατάστασης-3200mAh-για-Galaxy-Note-3.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...