Προς το περιεχόμενο

Επίσημα τα POCO X5 Pro 5G και POCO X5 5G 


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Arkin είπε

Εχω παρει απο διαφορα καταστηματα του skroutz την συγκεκριμενη ολες με πηγαν 2 χρονια μεχρι να αρχισουν τα κουλα τους η τελευταια που πηρα την ειχα μεχρι προχθες 3 χρονια και φουσκωσε και σημερα την πεταξα. Δεν ειναι αυθεντικες προφανως και ειδικα 10 χρονων κινητο ολες οι μπαταριες θα εχουν ημερομηνια αρκετα παλια οποτε ειναι ρισκο. Θυμαμαι 2017 που ειχα παρει μια μετα την αυθεντικη ειχε ημερομηνια 2017 δηλαδη φρεσκια παρτιδα η τελευταια που πηρα ομως το 2021 ειχε 2018 ημερομηνια οποτε ηταν ηδη 3 χρονων με οτι αυτο σημαινει. 

https://www.skroutz.gr/s/4325539/Samsung-EB-B800BEBECWW-Bulk-Μπαταρία-Αντικατάστασης-3200mAh-για-Galaxy-Note-3.html

Εγώ την τελευταία που πήρα αν θυμάμαι καλά έλεγε 2018.. Δεν κράτησε ούτε χρόνο, οπότε έμεινε στκ συρτάρι η συσκευή.. 

Θέλω όμως να το επαναφέρω οπότε θα πάρω μια και ότι γίνει! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mants118 είπε

Εγώ την τελευταία που πήρα αν θυμάμαι καλά έλεγε 2018.. Δεν κράτησε ούτε χρόνο, οπότε έμεινε στκ συρτάρι η συσκευή.. 

Θέλω όμως να το επαναφέρω οπότε θα πάρω μια και ότι γίνει! 

Ναι 2018 πρεπει να ηταν οι τελευταιες παρτιδες το 2021 που πηρα και αυτη 2018 οπως ειπα. 2 χρονια τωρα με φουσκωσε η πρωτη που με φουσκωνει δηλαδη. Σιγουρα θα υπαρχουν αυθεντικες με κανα 25αρι απο samsung απο αντιπροσωπεια το καλυτερο ειναι αγορα απο εκει σιγουρα θα σε κρατησει πανω απο 2 χρονια ανετα. Η αυθεντικη 2014-2017 και αλλες 3 2017-2019-2021 και τωρα θα παραγγειλω αλλη. Δεν λεει να το πεταξεις τετοιο κινητο σκυλι του πολεμου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Arkin είπε

Ναι 2018 πρεπει να ηταν οι τελευταιες παρτιδες το 2021 που πηρα και αυτη 2018 οπως ειπα. 2 χρονια τωρα με φουσκωσε η πρωτη που με φουσκωνει δηλαδη. Σιγουρα θα υπαρχουν αυθεντικες με κανα 25αρι απο samsung απο αντιπροσωπεια το καλυτερο ειναι αγορα απο εκει σιγουρα θα σε κρατησει πανω απο 2 χρονια ανετα. Η αυθεντικη 2014-2017 και αλλες 3 2017-2019-2021 και τωρα θα παραγγειλω αλλη. Δεν λεει να το πεταξεις τετοιο κινητο σκυλι του πολεμου.

Πραγματικά σκυλί, έχει πέσει πολλές φορές κάτω και πέρα από κάποιες αμυχες στο ασημένιο πλαίσιο του ΔΕΝ έχει σπάσει τίποτα, χωρίς τζαμάκια και θήκες από ένα σημείο και μετά. 

Είχα αγοράσει μάλιστα εκεί γύρω στο 2016 και το πακέτο με δεύτερη μπαταρία και χωριστό φορτιστή. 

Αμφιβάλλω για το αν βρούμε μπαταρία από αντιπροσωπεία αλλά θα κάνω μια ερώτηση! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, mants118 είπε

Πραγματικά σκυλί, έχει πέσει πολλές φορές κάτω και πέρα από κάποιες αμυχες στο ασημένιο πλαίσιο του ΔΕΝ έχει σπάσει τίποτα, χωρίς τζαμάκια και θήκες από ένα σημείο και μετά. 

Είχα αγοράσει μάλιστα εκεί γύρω στο 2016 και το πακέτο με δεύτερη μπαταρία και χωριστό φορτιστή. 

Αμφιβάλλω για το αν βρούμε μπαταρία από αντιπροσωπεία αλλά θα κάνω μια ερώτηση! 

Ναι το πλαισιο γυρω γυρω το προφυλασσει παρα πολυ καλα και το gorilla glass 3 ειναι παρα πολυ δυνατο νομιζω οι επομενες εκδοσεις που βγηκαν σπανε πολυ πιο ευκολα τα τζαμια. Και το πισω ψευτικο δερμα που εχει το κανει να μην γλιστραει καθολου χωρις θηκες κτλ. 

Λες το πακετο της anker ετσι 4600 μπαταρια και ξεχωριστο καπακι το ειχαν παρει αρκετα παιδια στο myphone. Μπαταρια θα βρεις το θεμα ειναι ποσο χρονων θα ειναι. Γιατι αν ειναι πχ 2018 ειναι 5 χρονια και καινουργια να ειναι παλι εξασθενουν με τα χρονια στην ακινησια. Μια ερωτηση ομως αν κανεις και βρεις και παραγονται ακομα που δεν πιστευω στειλε μου μεχρι 20-25 ευρω τα δινω αν ειναι να κρατησει 3 χρονια η μπαταρια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Arkin είπε

Ναι το πλαισιο γυρω γυρω το προφυλασσει παρα πολυ καλα και το gorilla glass 3 ειναι παρα πολυ δυνατο νομιζω οι επομενες εκδοσεις που βγηκαν σπανε πολυ πιο ευκολα τα τζαμια. Και το πισω ψευτικο δερμα που εχει το κανει να μην γλιστραει καθολου χωρις θηκες κτλ. 

Λες το πακετο της anker ετσι 4600 μπαταρια και ξεχωριστο καπακι το ειχαν παρει αρκετα παιδια στο myphone. Μπαταρια θα βρεις το θεμα ειναι ποσο χρονων θα ειναι. Γιατι αν ειναι πχ 2018 ειναι 5 χρονια και καινουργια να ειναι παλι εξασθενουν με τα χρονια στην ακινησια. Μια ερωτηση ομως αν κανεις και βρεις και παραγονται ακομα που δεν πιστευω στειλε μου μεχρι 20-25 ευρω τα δινω αν ειναι να κρατησει 3 χρονια η μπαταρια. 

Όχι είχα πάρει ένα ορίτζιναλ φορτιστή samsung, αυτόν με έξτρα μπαταρία: https://www.bhphotovideo.com/c/product/1078489-REG/samsung_eb_k800buwesta_battery_charger_for_galaxy.html

35 ευρώ αν θυμάμαι καλά και ήταν πολυυυυυυ χρήσιμη η φάση με το που τελειώνει η μία μπαταρία να βάζεις επιτόπου την άλλη στο κινητό!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...