Προς το περιεχόμενο

[Ανακαίνιση] Πλαίσιο @ The Mall Athens - 20% έξτρα έκπτωση [ΤΕΛΟΣ]


Grim Ripper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, christos_kapi είπε

Εγω πηγα τελικα προλαβα ίσα ίσα πριν το κλείσιμο. Χαμος από κοσμο. 

Ρώτησα για καρτα κ μου είπαν οποια θέλω και ας μην την έχουν, μου τη στέλνουν σπιτι. Και χρέωση με 20% έκπτωση κανονικα. 

Ρώτησα για τη πιο φθηνή τους 4070 ti trinity zotac 899€ και ειπαν ότι εξαντλήθηκε και αν ήθελα την επόμενη την trinity oc στα 949€. 

Δλδ έβγαινε 760€ και δωρεάν μεταφορικά. 

Εχω 3060ti gaming oc τη πουλάω εδω κ καιρο αλλα δεν εχω βγαλει ακρη με κανέναν... Λέτε να εκανα μαλακια που δεν την πήρα την 4070ti σε αυτή τη τιμη; μασησα να τη παρω γιατι ισως ήθελα και αλλαγή τροφοδοτικου αφου εχω ενα tx m 750w 80 plus gold και κάπου διαβασα ότι ελεγαν για 850w και πανω..και λέω αν ειναι να αλλάξω και τροφοδοτικό χεσε μεσα...

Συγγνώμη, αλλά αναρωτιέσαι γιατί δεν μπορείς να πουλήσεις τη μεταχειρισμένη κάρτα σου, 3060 ti στα 420, ενώ κάποιος μπορούσε να πάει στο πλαίσιο αυτές τις 2 μέρες και να παραγγείλει καινούρια 3060ti στα 360. 

Το γράφω φιλικά, όχι για να σου την πω, ο καθένας πουλάει όσο θέλει, αλλά  ακόμα και χωρίς προσφορά στο σκρουτζ  οι 3060ti ξεκινάνε από 420. Καινούριες.

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 151
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, enlightened είπε


Η ενέργεια είναι προωθητική για το συγκεκριμένο κατάστημα, όχι για όλο το Πλαίσιο. Θέλουν να σε κάνουν να γνωρίσεις το κατάστημα, να δεις τον χώρο, να δημιουργήσεις ο ίδιος traffic μέσω social media με διάφορους διαγωνισμούς που γίνονται στο κατάστημα (χθες πχ είχαν τον Φάνη Λαμπρόπουλο και κλήρωνε Galaxy 23 Ultra κλπ) Επίσης το κατάστημα προφανώς έκλεισε για αρκετές μέρες ή και εβδομάδες και πρέπει να γράψει νούμερα για να μην κλείσει με έλλειμμα στο οικονομικό τρίμηνο. Όλα αυτά χτυπάνε στο SAP  και στα μεγάλα κεφάλια από πάνω οπότε πρέπει κάπως να αντισταθμιστούν. Δεν υπάρχει μια ολόκληρη ομάδα marketing/accounting από πίσω για να βολέψουν εσένα.. Ό,τι κι αν κάνουν τελικά πάντα θα γκρινιάζετε για κάτι! Απίστευτο πράμα…

Συμφωνω απόλυτα γκρίνια και μιζέρια για τα πάντα

Χτυπησα 77 oled c1 Lg και q930b samsung dolby Atmos ηχομπαρα στα 2030 ευρώ μαζί πακέτο και με 100 ευρω πενταετη στην tv κυριολεκτικά τελευταια και μοναδικα κομματια που ειχαν μεινει σε ολο το stock του πλαισιου απίστευτη προσφορά τελικά αξιζε το κόπο να περασω μια βόλτα.

Επεξ/σία από darkdog
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, zaratustra είπε

Συγγνώμη, αλλά αναρωτιέσαι γιατί δεν μπορείς να πουλήσεις τη μεταχειρισμένη κάρτα σου, 3060 ti στα 420, ενώ κάποιος μπορούσε να πάει στο πλαίσιο αυτές τις 2 μέρες και να παραγγείλει καινούρια 3060ti στα 360. 

Το γράφω φιλικά, όχι για να σου την πω, ο καθένας πουλάει όσο θέλει, αλλά  ακόμα και χωρίς προσφορά στο σκρουτζ  οι 3060ti ξεκινάνε από 420. Καινούριες.

Δεν την έχει κακή τιμή. Μιλάμε πάντα για τη συγκεκριμένη έκδοση. @christos_kapi θα μπορούσες να την ρίξεις λίγο άμα θες να τη διώξεις άμεσα, αλλά σίγουρα να την κάνεις νέα υποβολή. Εδώ και 2 μήνες δεν την έχεις ανεβάσει, πως θες να φύγει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, darkdog είπε

Συμφωνω απόλυτα γκρίνια και μιζέρια για τα πάντα

Χτυπησα 77 oled c1 Lg και q930b samsung dolby Atmos ηχομπαρα στα 2030 ευρώ μαζί πακέτο και με 100 ευρω πενταετη στην tv κυριολεκτικά τελευταια και μοναδικα κομματια που ειχαν μεινει σε ολο το stock του πλαισιου απίστευτη προσφορά τελικά αξιζε το κόπο να περασω μια βόλτα.

Εκτος απο 20% ειχε και τη δωροεπιταγη 650€? Βαλε cinema mode και θα ευχαριστηθεις ταινιες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/2/2023 στις 4:36 ΜΜ, darkdog είπε

Συμφωνω απόλυτα γκρίνια και μιζέρια για τα πάντα

Χτυπησα 77 oled c1 Lg και q930b samsung dolby Atmos ηχομπαρα στα 2030 ευρώ μαζί πακέτο και με 100 ευρω πενταετη στην tv κυριολεκτικά τελευταια και μοναδικα κομματια που ειχαν μεινει σε ολο το stock του πλαισιου απίστευτη προσφορά τελικά αξιζε το κόπο να περασω μια βόλτα.

Σου ήρθε η δωροεπιταγη? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Titos301 είπε

στα πόσο €;

Όσο ήταν στην προσφορά και φαίνεται ακόμα και τώρα στην πρώτη σελίδα στο link του OP: 

Opening Partάρα | Plaisio.gr

Στα 389 €.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Danterious είπε

Σε μένα ήρθε κανονικά αλλά πήγε στα junk.Τσεκαρετε και τα spam σας στο mail.

Πότε έκανες την αγορά σου από Mall? Παρασκευή ή Σάββατο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...