Προς το περιεχόμενο

Με τρεις διαφορετικές διαμορφώσεις μνήμης θα διατεθεί η NVIDIA GeForce RTX 4070


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν υπήρχαν άτομα να τις αγοράζουν δε θα χτυπoούσαν τέτοιες τιμές.

Ας μείνουν κάποια μοντέλα σερί απούλητα και θα δούμε αν θα ρίξουν την ταρίφα.

Ότι και να λέμε, οι κάρτες γραφικών έχουν μεγάλη ζήτηση, υπάρχουν απαιτήσεις από τους καταναλωτές - όπως για παράδειγμα οι gamers-  οπότε πουλάνε σε σημείο που ακόμη και οι μεταχειρισμένες αποκτούν μεγάλη μεταπωλητική αξία.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν δεν πεσει η τιμη της RIVA TNT 2 64ΜΒ, δεν πάω πουθενά. Το χουν ξεφτιλίσει με τις τιμές, εγώ θα περιμενω με τις δισκέτες απο το 96 για drivers

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, blueakamah είπε

Εαν δεν πεσει η τιμη της RIVA TNT 2 64ΜΒ, δεν πάω πουθενά. Το χουν ξεφτιλίσει με τις τιμές, εγώ θα περιμενω με τις δισκέτες απο το 96 για drivers

Sorry to be *that* guy, αλλά οι TNT2 έφταναν μέχρι 32 ΜΒ. Υπήρχε ένα μοντέλο Μ64 αλλά ήταν η "κομμένη" έκδοση, με δίαυλο 64-bit, όχι 64 ΜΒ. 

Σχετικά με το κεντρικό θέμα, το αρχικό report είναι κάπως φλου μέχρι στιγμής. Το σημαντικό είναι ότι φαίνεται πως δεν θα δούμε 4070 με 8 gb... Έχει τρομάξει το μάτι μας πια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, n3a είπε

Sorry to be *that* guy, αλλά οι TNT2 έφταναν μέχρι 32 ΜΒ. Υπήρχε ένα μοντέλο Μ64 αλλά ήταν η "κομμένη" έκδοση, με δίαυλο 64-bit, όχι 64 ΜΒ. 

Σχετικά με το κεντρικό θέμα, το αρχικό report είναι κάπως φλου μέχρι στιγμής. Το σημαντικό είναι ότι φαίνεται πως δεν θα δούμε 4070 με 8 gb... Έχει τρομάξει το μάτι μας πια..

Πολυ πουτανο εταιρια. Εδω ακόμα την 1050 την εχουν περίπου στα 180 ευρώ

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, Microkiller είπε

Η nvidia με το troll που ριχνει με τις καινουργιες καρτες της,πραγματικα η amd πρεπει απλα να φτιαξει τους drivers της,αλλα ουτε καν παραδεχεται οτι εχουν θεμα οι drivers,και οι τιμες εχουν πεσει full,αυτό βλέπω τουλάχιστον,εκτός αν έχω χάσει κάτι...

έχεις χάσει το οτι η μόνη λογική εξήγηση στο φιάσκο 2023 της AMD είναι οτι συνεργάζονται όπως ακριβώς συνεργάζεται η AMD με την INTEL και κάνουν φιξάρισμα των τιμών προς τα πάνω με θύματα εμάς!

Επεξ/σία από Cre3p
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, blueakamah είπε

Εαν δεν πεσει η τιμη της RIVA TNT 2 64ΜΒ, δεν πάω πουθενά. Το χουν ξεφτιλίσει με τις τιμές, εγώ θα περιμενω με τις δισκέτες απο το 96 για drivers

Τι μου θύμησες τώρα!!!!!!

Σε ευχαριστώ για το flash back!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...