Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S23 Ultra Review - Simply the Best


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε σχέση με το s22u βλέπω ότι η μπαταρία του μου κρατάει περισσότερο. 

Οπότε μάλλον φαίνεται η διαφορά του snapdragon με τον Exynos...

Ελπίζω να είναι έτσι και στο απλό s23 και στο s23+, για να ωφεληθούν όλοι οι νέοι κάτοχοι. 

Επεξ/σία από sattack
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 25/2/2023 στις 11:35 ΜΜ, Just_travel_everywhere είπε

Να λέμε τα πράγματα όπως είναι όχι όπως θελουμε . Δεν είμαι hater απλά δεν είμαι fun boy σε εταιρία που πουλάει προϊόντα . Από ταμπλετ επιδει δεν εχω λεφτά πήρα ένα s7+ 5G !! Και αυτό γιατί δεν έχω λεφτά 
 

Να λέμε τα πράγματα όπως είναι και όχι όπως θέλουμε και δεν είσαι hater, αλλά μπήκες στο θέμα της νέας συσκευές μόνο για να την θάψεις, με βάση την εμπειρία που είχες από... το περσινό S22+.

Και για τις επιδόσεις που δεν μπορεί ο Gen 2 να φτάσει συσκευές του 2022, άστα να πάνε. Σέρνεται. Εκτός αν αναφέρεσαι στο σκόρ του Geekbench που εδώ, όντως γελάμε....

image.png.ebdac216aab56cfa6466ce9c91f7a264.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 hours ago, Fulgore said:

Να λέμε τα πράγματα όπως είναι και όχι όπως θέλουμε και δεν είσαι hater, αλλά μπήκες στο θέμα της νέας συσκευές μόνο για να την θάψεις, με βάση την εμπειρία που είχες από... το περσινό S22+.

Και για τις επιδόσεις που δεν μπορεί ο Gen 2 να φτάσει συσκευές του 2022, άστα να πάνε. Σέρνεται. Εκτός αν αναφέρεσαι στο σκόρ του Geekbench που εδώ, όντως γελάμε....

image.png.ebdac216aab56cfa6466ce9c91f7a264.png

Όπως είπα καλές συνδρομές χαχαχα να χαρείτε τα 200pixel σας χαχαχα . 18 χρόνια σε μαγαζιά τεχνολογίας δουλεύω αλλά εσυ ξέρεις καλύτερα !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/2/2023 στις 11:35 ΜΜ, Just_travel_everywhere είπε

Το ότι δεν  έχω  λεφτά να το αγοράσω ας το παραλείψω !! Από Μαλδίβες γύρισα πριν μια  βδομάδα !! Όσο αφορά το φεγγάρι τραβά φωτογραφίες το φεγγάρι με τα 1500 ευρώ που έδωσες τραγικό . Βάλε μερικά  συγκριτικά θα δεις πως προκύπτει το 6 λεπτά γρηγορότερη φόρτιση συν άτομα που το έχουν και το έχουν μέτρηση . Ίδια μπαταρία είναι μέχρι και ίδιο κωδικό έχουν αλλά όχι εσυ ξέρεις . Και για της επιδόσεις μιλάμε για ένα κινητό 2023 που σεν μπορεί να φτάσει συσκευή του 2022 !! Με μισή μνήμη ram !! Χαχαχαχ όπως είπα καλή  συνδρομή στο βίντεο άθλιο για άλλη μια χρόνια το σ22 το πήρα επιδότηση δώρο και το έδωσα σε μια βδομάδα από το ποσό απαίσιο ήταν στην κάμερα ειδικά στο βίντεο . Ζεσταινόταν σαν ψησταριά !! Όποτε άστο . Να λέμε τα πράγματα όπως είναι όχι όπως θελουμε . Δεν είμαι hater απλά δεν είμαι fun boy σε εταιρία που πουλάει προϊόντα . Από ταμπλετ επιδει δεν εχω λεφτά πήρα ένα s7+ 5G !! Και αυτό γιατί δεν έχω λεφτά 
 

Αφήνω τα υπόλοιπα μέλη να κρίνουν όσα γράφεις και ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματα του. Επειδή* 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 23/02/2023 at 20:19, Tlykog said:

Βάλε και το marketpass, που άνοιξε αυτές τις μέρες... Το βάζεις κατάθεση στην τράπεζα και γίνεται mobilepass.

ποσο αληθεια και απο ποσους θα γινει δεν λεγεται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, poulinos είπε

ποσο αληθεια και απο ποσους θα γινει δεν λεγεται.

Το έχω δει σε μερικούς πελάτες μου... Δεν το υποθέτω, το ξέρω...;):D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Tlykog said:

Το έχω δει σε μερικούς πελάτες μου... Δεν το υποθέτω, το ξέρω...;):D

λογικο απο την μια.δεν με παραξενευει που το κανουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Κατοχος iPhone εδω και 10 χρονια παντα ναυαρχιδες Pro max κτλ καθε χρονο αλλαγη το καινουργιο μοντελο.... 1η προσπαθεια να παω σε android S8 κρατησε κανα 5-6 μηνες και πισω στο μηλο . 2η προσπαθεια S21 ultra κρατησε 2 μερες και πισω στο μηλο γιατι για μενα πολυ καλυτερα τα iPhone σε ολους τους τομεις . Μιλαμε τωρα για Apple fan boy που και χαρτί υγειας να εβγαζε τα αγοραζα και μαλωνα με τους Αντροιντακηδες λες και ειμαι γηπεδο , λες και εχω μετοχες τετοια φανατιλα !
3η προσπαθεια φετος με το S23 ultra ..... 1 μηνας και μαλλον θα κρατησει , το κινητο ειναι ετη φωτος μπροστα απο ολα ! Και σε συγκριση με το 14 pro max που ειχα για ενα 6μηνο εχω να πω οτι οι διαφορες πλεον ειναι στην προσωπικο γουστο του καθενος τι θελει ο καθενας IOS η Android ?

Οπως ειπε και ενας φιλος επιασα να το s23 ultra να ειναι και πιο γρηγορο απο το 14 pro max ! 


Πλεον το android που το θεωρουσα οτι ειναι σκουπιδι με διαφημισεις κτλ ειναι ισαξιο του IOS , οι 2 συσκευες ισαξιες ! Οποτε ειναι προσωπικο γουστο .
Τωρα ισως ξαναγυρισω στον Σεπτεμβριο iPhone αλλα , αν για ακομη μια χρονια οι αλλαγες ειναι λιγο καλυτερη μπαταρια , λιγο καλυτερη οθονη , λιγο καλυτερες καμερες και καμμια αλλαγη ..... ισως περιμενω S24 Ultra !
Αυτα.....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...