Προς το περιεχόμενο

Με τη συνεργασία της Leica, η σειρά Xiaomi 13 έρχεται από τις 15 Μαρτίου στην Ελλάδα


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Herald είπε

Aν ήταν τόσο αυτόνοητη η διαφορρά - θα είχες και κάποια στοιχεία - κάποιο link - κάτι να μου δείξεις. Τόσα post μόνο θεωρία βλέπω για το πόσο πληρώνει τους devs και ότι η samsung και η apple τους βάζει να κάνουν υπερωρίες :P 

Αν αυτά θα έπρεπε να με πείσουν, ντάξει,τι να σου πώ

Μερικά παραδείγματα θα ήταν να ψάξεις να βρεις ποιος είναι υπεύθυνος για την ελληνική έκδοση του MIUI ή πως λειτουργούν οι developed και πως βγαίνουν οι stable εκδόσεις λογισμικού στα Xiaomi…

Επεξ/σία από AtiX
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, koutsis είπε

Τι link θέλεις? Με τις μισθοδοσίες των αμερικάνων προγραμματιστών της apple έναντι τον κινέζων της xiaomi για να δείς ποιός παίρνει περισσότερα και πόσοι έιναι σε πλήθος για τον καθένα? make a wild guess !!

A με guess θες να το πάω; Μάλιστα, μιλάμε ακράδαντα στοιχεία, πες το ντε τόση  ώρα ότι κάνεις εικασίες να συννενοηθούμε

4 λεπτά πριν, AtiX είπε

Μερικά παραδείγματα θα ήταν να ψάξεις να βρεις ποιος είναι υπεύθυνος για την ελληνική έκδοση του MIUI ή πως λειτουργούν οι developed και πως βγαίνουν οι stable εκδόσεις λογισμικού στα Xiaomi…

Και εσύ εικασίες ή έχεις κάτι πιο χειροπιαστό;

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Herald είπε

A με guess θες να το πάω; Μάλιστα, μιλάμε ακράδαντα στοιχεία, πες το ντε τόση  ώρα ότι κάνεις εικασίες να συννενοηθούμε

Και εσύ εικασίες ή έχεις κάτι πιο χειροπιαστό;

Φίλε εσυ τρολλάρεις τόση ώρα κι εγώ ασχολούμαι μαζί σου σοβαρά! καλή μέρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, koutsis είπε

Φίλε εσυ τρολλάρεις τόση ώρα κι εγώ ασχολούμαι μαζί σου σοβαρά! καλή μέρα....

Trollaro επειδή σου ζητάω στοιχεία για όσα επικαλείσαι και εσύ μου λές ότι τα....μάντεψες. Κυριολεκτικά. 

Α καλά 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, AtiX είπε

Ποιες εικασίες βρε..

-Gmail.png.2dba5952bf30f1d4494ae344c7e7115d.png

ενώ στο επίσημο κάνα δυο χρόνια νωρίτερα…

Tι ακριβώς πρέπει να καταλάβω με το πότε γράφτηκες στη σελίδα τους; Ότι οι devs της samsung βαράνε υπερωρίες και να μαντέψω τον μισθό τους; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Herald είπε

Tι ακριβώς πρέπει να καταλάβω με το πότε γράφτηκες στη σελίδα τους; Ότι οι devs της samsung βαράνε υπερωρίες και να μαντέψω τον μισθό τους; 

Έγραψα κάτι συγκεκριμένο και για αυτό ζήτησες κάτι χειροπιαστό, αυτό και τέλος από εμένα…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, RazielKvlt είπε

Αυτό που λες.Διαφορετική σειρά.Έχει τα redmi,poco και τα mi που εδώ έρχονται χωρίς το mi στο όνομα απλά με τον αριθμό μετά το Xiaomi.

Ευχαριστώ πολύ αγαπητέ ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, sabrewulf είπε

ηρθα εδω για να διαβασω τις κακιουλες και τη χολη των φανατισμενων μεγαλομετοχων γνωστων εταιρειων....

πες μου ένα λόγο, για τα 1400 ευρώ που ζητάει η xiaomi να μην πάει κάποιος για μηλόφωνο ή για samsung s23. Για το θεσπέσιο miui? που είσαι κάθε μήνα τέστερ? για το ότι είναι κλώνος μηλόφωνου? αυτή την στιγμή είμαι με ένα Nothing phone και με λιγότερα από τα μισά που ζητάει η xiaomi το κινητό πάει τάπα. 

υ.γ. τονίζουμε και τις λέξεις που και που, δεν γράφουμε τηλεγράφημα :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, vassilis018 είπε

πες μου ένα λόγο, για τα 1400 ευρώ που ζητάει η xiaomi να μην πάει κάποιος για μηλόφωνο ή για samsung s23. Για το θεσπέσιο miui? που είσαι κάθε μήνα τέστερ? για το ότι είναι κλώνος μηλόφωνου? αυτή την στιγμή είμαι με ένα Nothing phone και με λιγότερα από τα μισά που ζητάει η xiaomi το κινητό πάει τάπα. 

υ.γ. τονίζουμε και τις λέξεις που και που, δεν γράφουμε τηλεγράφημα :) 

οταν γραφω απο υπολογιστη δεν μπαινω στη διαδικασια να βαλω τονους.απο το κινητο που το κανει αυτοματα οκ.δεν ειπα να μην παει κανεις σε αλλο κινητο απλα η καραμελα κοιτα ποσα ζηταει πρεπει να παωει καποια στιγμη.δικαιωμα της να ζηταει οσα θελει.αυτη αλλωστε ειναι η δουλεια μιας εταιρειας να "αρπαξει"οσο περισσοτερα μπορει.γιατι το συμπερασμα τελικα ειναι οτι ελα μωρε αυτο μηλο και 3000 να ζητησει τα αξιζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sabrewulf είπε

οταν γραφω απο υπολογιστη δεν μπαινω στη διαδικασια να βαλω τονους.απο το κινητο που το κανει αυτοματα οκ.δεν ειπα να μην παει κανεις σε αλλο κινητο απλα η καραμελα κοιτα ποσα ζηταει πρεπει να παωει καποια στιγμη.δικαιωμα της να ζηταει οσα θελει.αυτη αλλωστε ειναι η δουλεια μιας εταιρειας να "αρπαξει"οσο περισσοτερα μπορει.γιατι το συμπερασμα τελικα ειναι οτι ελα μωρε αυτο μηλο και 3000 να ζητησει τα αξιζει...

γιατί δεν τα αξίζει το μήλο? ποιότητα κατασκεύής, updates, ios, cpu-gpu, να ζητάς τέτοια ποσά όταν τα αξίζεις, και όχι απλά να λες για το σαπάκι ζητάω 1400 ευρώ. 

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, vassilis018 είπε

γιατί δεν τα αξίζει το μήλο? ποιότητα κατασκεύής, updates, ios, cpu-gpu, να ζητάς τέτοια ποσά όταν τα αξίζεις, και όχι απλά να λες για το σαπάκι ζητάω 1400 ευρώ. 

Το ότι σε σένα φαίνεται σαπάκι δικό σου θέμα.γιατι αν το θέτεις ετσι τοτε μόνο και μόνο τα οπτικά leica μπροστά στα οπτικά της apple εδώ σε παίρνει να μιλήσεις για σαπάκι? τα αξίζει?μη μου το βαζετε βαθια το Γιάννη μου στο χωμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, orfeas26 είπε

Τι εστί λογισμικό Xiaomi??

Έχω 2 χρόνια Xiaomi και δεν Μ έχει δυσκολέψει κάπου.

Ε τότε μπορείς άνετα να δόσεις 1400 ευρώ και το επόμενο κινητό σου να είναι xiaomi. Έχω 2 xiaomi στην κατοχή μου μέχρι 400 ευρώ μια χαρά κινητά είναι αλλά από την τιμή αυτή και πάνω συγνώμη υπάρχουν και άλλες εταιρείες, προσωπική μου άποψη πάντα αν δεν την ενστερνιζεσαι μπορείς και εσύ και ο καθένας μας να ξοδέψει όπως επιθυμεί τα χρήματα του δεν είναι κατακριτέο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sabrewulf είπε

Το ότι σε σένα φαίνεται σαπάκι δικό σου θέμα.γιατι αν το θέτεις ετσι τοτε μόνο και μόνο τα οπτικά leica μπροστά στα οπτικά της apple εδώ σε παίρνει να μιλήσεις για σαπάκι? τα αξίζει?μη μου το βαζετε βαθια το Γιάννη μου στο χωμα...

και επειδή λέει Leica θα έχει σούπερ φωτογραφίες? το software παίζει ρόλο. και τα πίξελ δεν έχουν leica κτλ αλλά κάνουν παπάδες στις φωτογραφίες

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vassilis018 είπε

και επειδή λέει Leica θα έχει σούπερ φωτογραφίες? το software παίζει ρόλο. και τα πίξελ δεν έχουν leica κτλ αλλά κάνουν παπάδες στις φωτογραφίες

xaxaxxa ενταξει παιδια καταργηστε φακους αισθητηρες και γυριστε στις pinhole.αφου το 8ετεις απολυτα το software και τιποτε αλλο παρακαλω τη leica να κανει στροφη και να καταργησει τα οπτικα της δεν μετρανε....ενταξει τελος συζητησης απο αυτη την κουβεντα και μονο. αα παιδια κι εσεις εκει με το μεγαλο φορμα τι νοημα εχουν οι αισθητηρες σας?επενδυστε στο software.γιατι να χαλαμε τοσες χιλιαδες ευρω σε φακουδακια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...