Προς το περιεχόμενο

Με τη συνεργασία της Leica, η σειρά Xiaomi 13 έρχεται από τις 15 Μαρτίου στην Ελλάδα


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Lum1nous είπε

Λογικά δεν ήταν αυτό το damage control της apple μετά το κράξιμο που έφαγαν βουνό μου, όλα καλά για την μπαταρία σου νοιάζονται. Όλος ο τεχνολογικός πλανήτης τους εκραζε για αυτό που στην καλύτερη είναι shady practice, και για αυτό έφαγε και πρόστιμο. Είναι αδιανόητο να προβείς σε τέτοια κίνηση, ακόμα και αν πιστέψουμε ότι είναι για καλό σκοπό, και να μην ενημερώσεις ρητά τους καταναλωτές. Αν είχες την παραμικρή επαφή με το ίντερνετ όταν συνέβη θα ήξερες ότι δεν την υπερασπιζόταν κανείς.

 

Τι να σου πω αν εσύ δεν θεωρείς anti consumer το να μην επιτρέπεις στα προϊόντα σου να συνδεθούν με προϊόντα άλλης εταιρείας με γεια σου με χαρά σου. Την ώρα μάλιστα που το 99% των υπολοίπων κατασκευαστών συνεργάζονται άψογα.  

 

Δεν είμαι hater της apple, είμαι hater της λογικής του brand loyalty που μας βλάπτει όλους. Ίσα ίσα κάποια προϊόντα της apple μ αρέσουν πολύ πχ apple watch, αλλά μιας και είμαι χρήστης Android η Apple δεν θέλει τα λεφτά μου. Για όνομα του Θεού σταματήστε να αντιμετωπίζεται την τεχνολογία σαν ντέρμπι Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός. 

 

2 ώρες πριν, Herald είπε

E καλά δηλαδή υπήρχε περίπτωση να έλεγε "ναι, το κάναμε για να αλλάξετε συσκευή" όπως και να έχει;

Η apple είναι από τις πιο anti consumer εταιρείες, άσχετα με το θέμα της μπαταρίας

Και μόνο που η μείωση στην απόδοση γινότανε σε συσκευές με εξασθενισμένη μπαταρία, ενώ συσκευές με υγιείς μπαταρία δεν παρουσίαζαν πρόβλημα, θα έπρεπε να σας βάλει σε σκέψεις στο κατα πόσο αυτό που εκφράζετε είναι αληθινό…

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, AtiX είπε

 

Και μόνο που η μείωση στην απόδοση γινότανε σε συσκευές με εξασθενισμένη μπαταρία, ενώ συσκευές με υγιείς μπαταρία δεν παρουσίαζαν πρόβλημα, θα έπρεπε να σας βάλει σε σκέψεις στο κατα πόσο αυτό που εκφράζετε είναι αληθινό…

Εξέφρασα εγώ κάτι όσον αφορά την μπαταρία? 🙃

Άλλα ποστ δαιβάζεις σε άλλα απαντάς, δεν εξηγείται αλλιώς

13 λεπτά πριν, koutsis είπε

Τι εννοείς είναι  anti consumer? Για εξήγησε μου λίγο...

Θα πεί ότι θυσιάζει τον χρήστη για να προαγεί τις δικές τις προσωππικές πολιτικές και ατζέντες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Herald είπε

Εξέφρασα εγώ κάτι όσον αφορά την μπαταρία? 🙃

Άλλα ποστ δαιβάζεις σε άλλα απαντάς, δεν εξηγείται αλλιώς

Το ποστ σου διάβασα το οποίο είναι ξεκάθαρο…

3 ώρες πριν, Herald είπε

E καλά δηλαδή υπήρχε περίπτωση να έλεγε "ναι, το κάναμε για να αλλάξετε συσκευή" όπως και να έχει;

Πραγματικά διαβάζεις τι γράφεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, AtiX είπε

Το ποστ σου διάβασα το οποίο είναι ξεκάθαρο…

Πραγματικά διαβάζεις τι γράφεις?

Καλα βαριεμαι,οτι καταλαβαίνει ο καθενας

Άμα αυτό κατάλαβες οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δεν θα έδινα πάνω από 300 ευρώ για xiaomi αν και είμαι φαν ....Σε αυτά τα λεφτά μονόδρομος είναι τα samsung και τα iphone λόγο περισσότερων ενημερώσεων λογισμικού και ενημερώσεων ασφαλείας ...αν και η εταιρίες το έχουν παρακάνει με αυτά τα κοστολογια .....όταν ενας άνθρωπος στην Ελλάδα με τα βίας να βγάζει 800 ευρώ τον μήνα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...