Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5/Pro Topic v4


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC ή με smartphones, στον βαθμό του εφικτού, καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Το παρόν νήμα αποτελεί συνέχεια των topics που αφορούν στο PlayStation 5 (εδώ το v3).

Το νήμα αφορά σε όλες τις εκδόσεις του PlayStation 5 (physical και digital) και επομένως on-topic θεωρούνται οι ειδήσεις σχετικές με την κονσόλα και με τους τίτλους παιχνιδιών της.

image.png.2c6a2b8d01558eee647bd2bcbb66a800.png

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC ή με smartphones, στον βαθμό του εφικτού, καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Το review του PlayStation 5 στο insomnia: PlayStation 5 Review

Επίσημο site: Sony PlayStation 5

Index με σχετικά άρθρα στο insomnia

Index με σχετικά topics στο insomnia forum

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, xavier είπε

Μακάρι, αλλά που αναφέρεται για 3rd person? Αυτοί μόνο fps φτιάχνουν.

Δεν αναφέρεται πουθενά. Απλά στη φώτο περα από το τοπίο φαίνεται κ ο ήρωας από μακρυά οπότε θέλω να πιστεύω ότι έτσι θα είναι.

Επεξ/σία από ilias78
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπορει κάποιος να μου πει τι συμβαίνει με το controller του ps5 και δε φορτίζει, πρόσφατα καινουρια κονσόλα αγορασμένη και μετά από καμιά ώρα που παιζω βάζω με type c φορτιστή το χειριστήριο σε πριζα ανάβει μια φορά πορτοκαλή το φωτάκι και μετά τίποτα δεν συνεχίζει να αναβοσβήνει, τι γίνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Mπορει κάποιος να μου πει τι συμβαίνει με το controller του ps5 και δε φορτίζει, πρόσφατα καινουρια κονσόλα αγορασμένη και μετά από καμιά ώρα που παιζω βάζω με type c φορτιστή το χειριστήριο σε πριζα ανάβει μια φορά πορτοκαλή το φωτάκι και μετά τίποτα δεν συνεχίζει να αναβοσβήνει, τι γίνεται?

Δοκιμασε άλλο καλώδιο, άλλο αντάπτορα, με το καλώδιο πάνω στην κονσόλα κτλ κτλ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο κάνει και πάνω στη κονσόλα, παρόλα αυτά δείχνει ότι είναι φουλ φορτισμένο στο ps5 αλλά και πάλι είναι περίεργο να μην αναβοσβήνει εφόσον μετά από καμιά ώρα παιχνιδιού θα έχει καταναλώσει μπαταρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, giorgosmcmc said:

Mπορει κάποιος να μου πει τι συμβαίνει με το controller του ps5 και δε φορτίζει, πρόσφατα καινουρια κονσόλα αγορασμένη και μετά από καμιά ώρα που παιζω βάζω με type c φορτιστή το χειριστήριο σε πριζα ανάβει μια φορά πορτοκαλή το φωτάκι και μετά τίποτα δεν συνεχίζει να αναβοσβήνει, τι γίνεται?

Δοκίμασε πρώτα να το αφήσεις να αδειάσει και μετα δες αν φορτίζει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια οικονομική τηλεόραση 4k με vrr τουλαχιστον 60hz για ps5 έχετε κάποια να μου προτείνετε? Βρήκα τη hisense A6H για τι τιμή της είναι αρκετά καλη, πια είναι οι γνώμη σας για τη συγκεκριμένη? Υπάρχει κάποια καλύτερη εναλακτική σε αυτά τα χρηματα (350-400 ευρω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Μια οικονομική τηλεόραση 4k με vrr τουλαχιστον 60hz για ps5 έχετε κάποια να μου προτείνετε? Βρήκα τη hisense A6H για τι τιμή της είναι αρκετά καλη, πια είναι οι γνώμη σας για τη συγκεκριμένη? Υπάρχει κάποια καλύτερη εναλακτική σε αυτά τα χρηματα (350-400 ευρω)

Αν πείς να αγοράσεις την Hisense A6H, από πού ακριβώς θα την πάρεις? Και γω είχα διαβάσει καλά λόγια για αυτή!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, Mitroglou7 είπε

Αν πείς να αγοράσεις την Hisense A6H, από πού ακριβώς θα την πάρεις? Και γω είχα διαβάσει καλά λόγια για αυτή!

 

Την έχει σε πολλά μαγαζιά φίλε μου https://www.skroutz.gr/s/35706629/Hisense-Smart-Τηλεόραση-43-4K-UHD-LED-43A63H-HDR-2022.html

Βάση απόδοσης τιμής για αυτά που σου δίνει είναι πάρα πολύ καλή, με 320 έχεις vrr, allc δηλαδή smooth καθαρό 60αρι fps χωρίς σπασίματα και γρήγορη απόκριση συν 4K. Ότι πρέπει για ps5 αν είσαι οκ με τα 60 fps

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
9 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Μια οικονομική τηλεόραση 4k με vrr τουλαχιστον 60hz για ps5 έχετε κάποια να μου προτείνετε? Βρήκα τη hisense A6H για τι τιμή της είναι αρκετά καλη, πια είναι οι γνώμη σας για τη συγκεκριμένη? Υπάρχει κάποια καλύτερη εναλακτική σε αυτά τα χρηματα (350-400 ευρω)

 

44 λεπτά πριν, Mitroglou7 είπε

Αν πείς να αγοράσεις την Hisense A6H, από πού ακριβώς θα την πάρεις? Και γω είχα διαβάσει καλά λόγια για αυτή!

 

 

28 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Την έχει σε πολλά μαγαζιά φίλε μου https://www.skroutz.gr/s/35706629/Hisense-Smart-Τηλεόραση-43-4K-UHD-LED-43A63H-HDR-2022.html

Βάση απόδοσης τιμής για αυτά που σου δίνει είναι πάρα πολύ καλή, με 320 έχεις vrr, allc δηλαδή smooth καθαρό 60αρι fps χωρίς σπασίματα και γρήγορη απόκριση συν 4K. Ότι πρέπει για ps5 αν είσαι οκ με τα 60 fps

https://www.insomnia.gr/forums/forum/64-τηλεoράσεις/

Συνεχίστε εκεί τη συζήτησή σας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...