Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5/Pro Topic v4


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC ή με smartphones, στον βαθμό του εφικτού, καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Το gpt παιζει με τις λέξεις να ξέρεις.

 

Screenshot_20230322_003208_Samsung Internet.jpg

Το ξέρω, για να γελασουμε το έβαλα. Στο μόνο που διαφώνησε ήταν οταν το ρώτησα γιατι τα windows 11 ειναι τοσο χάλια και μου ειπε οτι τα windows 11 δεν ειναι "τοσο χάλια" αλλα καλα 🤣

Επεξ/σία από vorlon68
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια ξέρει κανείς να βάλει κάνα λινκ για αγορά shell(έτσι λέγεται?)για χειριστήρια για ps5 και series x?Μας τα έχει τσακίσει ο σκύλος και τα τέσσερα και αν γνωρίζετε αν είναι εύκολη η διαδικασία για την αλλαγή τους.Εχω βάλει θήκες σιλικόνες αλλά είναι μεγάλα τα κομμάτια που λείπουν και ενοχλούν.Οποιος γνωρίζει ας ανεβάσει τίποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Απο browser εισαι ή απο την κονσολα στο store?

να κανω add to library δοκιμασα και με τα δυο. στο support από browser.

Επεξ/σία από Dorian
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kajwbtfe είπε

Παιδια ξέρει κανείς να βάλει κάνα λινκ για αγορά shell(έτσι λέγεται?)για χειριστήρια για ps5 και series x?Μας τα έχει τσακίσει ο σκύλος και τα τέσσερα και αν γνωρίζετε αν είναι εύκολη η διαδικασία για την αλλαγή τους.Εχω βάλει θήκες σιλικόνες αλλά είναι μεγάλα τα κομμάτια που λείπουν και ενοχλούν.Οποιος γνωρίζει ας ανεβάσει τίποτα.

AliExpress μπες 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Dorian είπε

να κανω add to library δοκιμασα και με τα δυο. στο support από browser.

Επειδη βλεπω οτι υπαρχουν διαφορετικες εκδοσεις, μεσα απο το ps5 βρες το re7, και απο τις 3 τελιτσες διπλα απο τα buy/wishlist, επελεξε την "Resident Evil 7 Biohazard - PS4" εκδοση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, kajwbtfe είπε

Οκ.Ελεγα αν ήξερε κανείς από Ελλάδα.Ειναι δύσκολο?

Δύσκολα. Από amazon μόνο αν βρεις κάτι. 

Αν υπάρχει το budget, ίσως έπαιρνα καινούργια. Τα αφήνετε για φόρτιση και τα αρπάζει ο σκύλος? Δείτε για κάνα κουτί με άνοιγμα για το καλώδιο (αν έχετε και την βάση φόρτισης), αν δεν υπάρχει χώρος σε συρτάρι 

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SabotazNic είπε

Δύσκολα. Από amazon μόνο αν βρεις κάτι. 

Αν υπάρχει το budget, ίσως έπαιρνα καινούργια. Τα αφήνετε για φόρτιση και τα αρπάζει ο σκύλος? Δείτε για κάνα κουτί με άνοιγμα για το καλώδιο (αν έχετε και την βάση φόρτισης), αν δεν υπάρχει χώρος σε συρτάρι 

Όχι δεν τα αφήνουμε έξω,απλά όσες φορές τα άφησαν τα παιδιά έξω γιατί ξεχάστηκαν τα άρπαξε.. Τηλεκοντρόλ tv να δεις πόσα έχει φάει..Αλλά αυτά είναι φτηνά😁.Τα φορτίζουμε όσο είμαστε παρών.Τουλαχιστον του Ps5 θα δοκιμάσω να τα φτιάξω γιατί είναι και αυτά με την περισσότερη ζημιά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@kajwbtfe για Ελλάδα δεν έχω ψαχτεί, πάντως από έξω έχεις πολλές επιλογές, ebay, Amazon, etsy, aliexpress, https://extremerate.com/collections/ps5-controller-shell

Επεξ/σία από tsakonass
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Επειδη βλεπω οτι υπαρχουν διαφορετικες εκδοσεις, μεσα απο το ps5 βρες το re7, και απο τις 3 τελιτσες διπλα απο τα buy/wishlist, επελεξε την "Resident Evil 7 Biohazard - PS4" εκδοση

οι άλλες εκδόσεις ζητούν λεφτά. Η εκδοση που δίνει το ps5 plus collection λέει upgrade και επειδή έχω essential μου προτείνει extra.

Πάντως γενικά ποιο είναι το support που επικοινωνούμε αν βγει κάπου κάποιο πρόβλημα;  δεν το βρίσκω. Εσείς που το έχετε χρόνια που παίρνετε; 

Επεξ/σία από Dorian
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

Αν κάποιος έχει Pre-order το RE 4 Remake και μάθει κάτι για σημερινή παραλαβή/αποστολή για παραλαβή αύριο ας ενημερώσει ρε παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα 

έφτασε η ώρα για το drift του χειριστηρίου και σε μένα. Τουλάχιστον έβγαλε 2+ χρόνια. 

Ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποιο μαγαζί πχ να τα επισκευάζει ή παμε για νεο ?

Ευχαριστώ

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...