Προς το περιεχόμενο

Ανακοινώθηκε το Huawei Watch Ultimate με οθόνη 1,5" και δυνατότητα βύθισης στα 100 μέτρα


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σοβαρή πρόταση από τη Huawei.

Αν είχε λίγο καλύτερη μπαταρία (15-20 μέρες) θα ήταν ιδανικό.

Βέβαια αν φτάσει στο 1000αρικο δεν ξέρω αν θα άξιζε περισσότερο από ένα Epix 2.

Μένει να το δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mariosraptor1984 είπε

Είχα το watch 3 pro. Ωραίο αλλά τα σκαλώματα που έτρωγε και οι αποσυνδέσεις από το iPhone το κάτι άλλο. Ίσως αυτό να είναι τέλειο για android συσκευές. Για iOS ελπίζω να μην είναι σαν τα προηγούμενα. 

Είχα το gt1 και τώρα το gt2.

3 χρόνια σύνολο δεν αποσυνδέθηκε ΠΟΤΕ μα ποτέ,με huawei κινητό.

Πάω να πετάξω τα σκουπίδια αφήνοντας το κινητό σπίτι,και κάνει διακοπή στα 25-30μ από το σπίτι!!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1000 ευρώ ένα smartwatch??  τι λέτε ρε εβιτες.. με 1000 ευρώ παίρνεις ένα καλό μηχανικό ελβετικό ρολόι.. logines, tissot, louis erand, hamilton, maurice lacroix..

Επεξ/σία από kevin8
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, alexioannou said:

Είχα το gt1 και τώρα το gt2.

3 χρόνια σύνολο δεν αποσυνδέθηκε ΠΟΤΕ μα ποτέ,με huawei κινητό.

Πάω να πετάξω τα σκουπίδια αφήνοντας το κινητό σπίτι,και κάνει διακοπή στα 25-30μ από το σπίτι!!!!!!

Με ios έχει θέμα και συνέκρινα η εφαρμογή δεν μπορεί α δουλέψει σωστά λόγο κάποιον περιορισμών, αυτό δεν θα λυθεί ποτέ λογικά, όταν έχεις iphone μονόδρομος σχεδόν είναι το apple watch

14 hours ago, Xvipes said:

NFC? 

Έχουν τα περρισωτερα και λειτουργεί μια χαρά αλλά μόνο στην Κίνα εδώ είναι αχριστο καθος μόνο το gpay μπορεί να παίξει σε αυτά και αυτό στην huawei δεν παίζει καθος... Μμπαννν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
10 ώρες πριν, alexioannou είπε

Είχα το gt1 και τώρα το gt2.

3 χρόνια σύνολο δεν αποσυνδέθηκε ΠΟΤΕ μα ποτέ,με huawei κινητό.

Πάω να πετάξω τα σκουπίδια αφήνοντας το κινητό σπίτι,και κάνει διακοπή στα 25-30μ από το σπίτι!!!!!!

Όπως είπα. Σε android μπορεί να είναι άψογο. Σε iOS προσωπικά όσο καλό και αν είναι προτείνω μόνο Apple Watch. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

€800 ? κάτι τσιπάκια έχει,  touch τεχνολογία  και μια οθόνη, δηλαδή πάνω απο 1000 για ενα smartphone και smartwatch. Γενικά δεν πάει αλλο με της τιμές στα σμαρτ προϊόντα.

Με 800 παίρνω αναλογικό και  μου μένουν λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, θα συνεχίσω με το GT2 , για 4η χρονιά, μιας και με καλύπτει απόλυτα ( και αθλητικά). Ούτως ή άλλως, γιατί να δώσω ένα 800+ €, για το ultimate , εφόσον σε κατάδυση έχω φθάσει τα 5 m , με το ζόρι ( χωρίς ρολόι βέβαια). Πως να κρατήσω την αναπνοή μου, μέχρι τα 100m και να αναδυθω ξανά. Θα μας σκάσεις  ρε Huawei   !!!!   :):) :)

Στις 23/3/2023 στις 9:22 ΜΜ, alexioannou είπε

Περπατησα σε 2 μέρες με το gt2 35 χιλιόμετρα με χρήση gps.

Η μπαταρία από 75% πήγε 52%.

Ενοειται ότι ειναι συνδεδεμένο μέσω bluerooth με το κινητό όπου βλέπω κλήσεις κτλ.

Σκυλί κακο!!!!!

Φίλε μου, έχεις δίκιο, μια από τα ίδια και εγώ. GT2 για 4η χρονιά !!! Με 5 προπονήσεις ( περπάτημα σε έντονο ρυθμο) την εβδομάδα και όλες τις συνδέσεις με το κινητό μόνιμα. 7-9 ημέρες αυτονομία. 

Υ Γ. Φόρτσα μωρη αρρώστια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...