Προς το περιεχόμενο

Αγορα νεου smartphone μεχρι 200ευρω


LOLgamer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
55 λεπτά πριν, Fotia είπε

Γράψε  την έκδοση της Gcam για τον κάθε ενδιαφερόμενο για το Μotorola G32...

Για το 10 pro της xiaomi υπάρχει κάποια που να είναι plug and play χωρίς να κάνω άλλες ρυθμίσεις ?

Επεξ/σία από life is music
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 Τα μπέρδεψες ...Οπως έψαξε ο κάτοχος κινητού Μotorola G32 που ανέφερε βρήκε κάποια  Gcam να ταιριάζει στο μοντέλο , πρέπει να ψάξεις και συ στο Ιnternet  για το Xiaomi  ,και να την αναφέρεις επίσης αν θέλεις , για να βοηθήσεις άλλους που ενδιαφέρονται για το κινητό xiaomi ,μην ψάχνουν.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν έχετε εγγυημένα να μου προτείνετε φορτιστή που κάνει fast charge με το g32 παρακαλώ να το κάνετε, γιατί η κατάσταση είναι απαλευτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Psyber είπε

Παιδιά αν έχετε εγγυημένα να μου προτείνετε φορτιστή που κάνει fast charge με το g32 παρακαλώ να το κάνετε, γιατί η κατάσταση είναι απαλευτη...

https://www.skroutz.gr/s/39181060/Anker-Φορτιστής-Χωρίς-Καλώδιο-με-Θύρα-USB-C-30W-Λευκός-Nano-III.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Psyber είπε

Παιδιά αν έχετε εγγυημένα να μου προτείνετε φορτιστή που κάνει fast charge με το g32 παρακαλώ να το κάνετε, γιατί η κατάσταση είναι απαλευτη...

το έχεις ξαναρωτήσει σε προηγούμενα  ....

Για φορτιστη για το μοντέλο δες παρακάτω ,απο κάποιο κατοχο του κινητού που ρώτησε το επίσημο service 

https://www.insomnia.gr/forums/topic/806221-φορτιστής-κινητού-30w-οικονομικός/page/3/#comments

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 hours ago, Fotia said:

το έχεις ξαναρωτήσει σε προηγούμενα  ....

Για φορτιστη για το μοντέλο δες παρακάτω ,απο κάποιο κατοχο του κινητού που ρώτησε το επίσημο service 

https://www.insomnia.gr/forums/topic/806221-φορτιστής-κινητού-30w-οικονομικός/page/3/#comments

Δεν ενδιαφέρομαι σώνει και καλά για το γνήσιο, αλλά για κάποιον που δουλεύει. Όπως έχω ξαναπεί, ο φορτιστής του πόκο που μου έκλεψαν, έδινε τα απαιτούμενα watts και κάνει το κινητό να δείχνει την ένδειξη turbo charge αλλά η φόρτιση είναι απελπιστικά αργή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο γνήσιος αν δεν είναι θέμα και διαφοράς τιμής , ξέρεις ότι δεν δουλεύει το ίδιο με του poco ;

Αν δε δουλεύει το ίδιο , τότε κοροιδεύει η εταιρία Μotorola ,οπότε βρες και πάρε του Poco ,αφού ξέρεις λειτουργεί και είσαι ευχαριστημένος.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 21/4/2023 στις 8:00 ΜΜ, Psyber είπε

Συνέχεια του feedback για το moto g32.

 

  • Μετά από επαναφορά το θέμα με τις ψειρες διορθώθηκε. Το turbocharge παραμένει αργό και δέχομαι παράπονα για το πως ακούγομαι όταν μιλάω με το μικρόφωνο του κινητού. Με το bluetooth δεν υπάρχει κανένα θέμα.
  • Αν αγοραστεί γνήσιος φορτιστής motorola λέτε να φορτίζει γρήγορα;
  • Όσο αφορά το tempered glass πήρα αυτό: https://www.e-shop.gr/tempered-glass-for-motorola-g32-g62-5g-eu-p-TEL.209367  και είναι μία χαρά.
  • Σήμερα που εγκατέστησα την κάρτα sd kingston canvas, έφαγα το πρώτο κόλλημα/ freezing και επανεκκίνησε μόνο του....

Όποιος έχει να προτείνει κάτι καλοδεχούμενο.

 

Έχω πάρει και εγώ το τηλέφωνο αυτό για την κόρη μου. Το προβλημα με το μικρόφωνο του τηλεφώνου κατά την διάρκεια των κλήσεων υπάρχει και στην δική μου περίπτωση. Έχει βρει κάποιος λύση; Δεν είναι ότι δεν ακούγεται καθόλου ο ήχος αλλά μειώνεται η ένταση του ήχου περιοδικά και επανέρχεται. Μήπως υπάρχει κάποια ρύθμιση για noise cancelation η οποία δημιουργεί το προβλημα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τη βρήκα την επιλογή που αναφέρεις.

Πείραξα λίγο το dolby αλλά δεν κατάφερα τίποτα. Επίσης δοκίμασα και εναλλακτικό dialer πάλι δεν κατάφερα κάτι. 

Κάτι που ξέχασα να αναφέρω είναι ότι το πρόβλημα το παρουσιάζει τα πρώτα 0-12 δευτερόλεπτα της κάθε κλήσης. Μετά η κλήση είναι οκ. 

Επίσης βρήκα και αυτό https://forums.lenovo.com/t5/moto-g32/Motorola-g32-microphone-problem/m-p/5222245 αλλά δεν έχει προχωρήσει η συζήτηση. Πάντως τα τεστ  που έκανα τα περνάει κανονικά και το μικρόφωνο δεν έχει πρόβλημα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα έχει τύχει όταν με καλούν και απαντώ τα πρώτα 2-3 Δευτέρα ενώ λέω παρακαλώ, ναι, ορίστε κτλ να μην μιλάνε και να μου έχουν πει ότι δεν με ακουγαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 13/6/2023 στις 10:48 ΠΜ, Psyber είπε

Έχει βγάλει αναβάθμιση για το android 13 στο δικό σου;

Δεν έχω το g32 ...έχω το redmi note 10 pro 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...