Προς το περιεχόμενο

Mου ακύρωσαν το Τουρκικο Disney+


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 470
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

On 20/09/2023 at 11:44, savvaskiratzis said:

Κατάλαβα. Σε ευχαριστώ πολύ. Μίλησα με τη gamsgo τελικά και με έπεισαν να προχωρήσω σε συνδρομή. Μέχρι στιγμής όλα καλά. 6 profiles preset μόνο εγώ και άλλος 1 είμαστε μέσα στη συνδρομή. Τηρώ το 1 συσκευή την φορά. Ελπίζω να το τηρήσουν και άλλοι αν και με υπάλληλο που μίλησα με τόνισε ότι σε περίπτωση που δεν με αφήνει να δω λόγω οθονών επικοινωνώ μαζί τους και το διευθετούν άμεσα. Καλό support μου φάνηκε. Είδωμεν :)

Είναι αξιόπιστο το gamsgo?!Γιατι έχω διαβάσει πολλά reviews που λένε ότι τους πέταξαν απέξω θεωρώντας όχι έχει γίνει πληρωμή με κλεμμένη κάρτα.

Επισης με φρενάρει και δεν έχω πάρει συνδρομή από εκεί που η πληρωμή δεν γίνεται με PayPal,θα μου πεις κάνω μια προπληρωμένη κάρτα και απλά την φορτώνω όσο θέλω,ναι αλλά άμα γίνει κανένα scam,με PayPal κάνω dispute και άντε γεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 2/11/2023 στις 10:24 ΜΜ, Drake27 είπε

Είναι αξιόπιστο το gamsgo?!Γιατι έχω διαβάσει πολλά reviews που λένε ότι τους πέταξαν απέξω θεωρώντας όχι έχει γίνει πληρωμή με κλεμμένη κάρτα.

Επισης με φρενάρει και δεν έχω πάρει συνδρομή από εκεί που η πληρωμή δεν γίνεται με PayPal,θα μου πεις κάνω μια προπληρωμένη κάρτα και απλά την φορτώνω όσο θέλω,ναι αλλά άμα γίνει κανένα scam,με PayPal κάνω dispute και άντε γεια.

Καλημέρα. Μέχρι σήμερα βλέπω κανονικά. Δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα απολύτως πρόβλημα. Το έχω σεταρει σε 2 κινητά, 1 tablet και 2 τηλεοράσεις, αλλά φροντίζω μόνο 1 οθόνη να είναι ενεργή και όλα καλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

προσοχη με τα vpn παιδια χθες διαβαζα αρθρα και ελεγε οτι τουλαχιστον 10 εταιριες που ελεγαν οτι δεν κρατουσαν στοιχεια για τους πελατες ελεγαν ψεμματα και κρατουσαν μαλιστα μια εδωσε στοιχεια στης αμερικανικες αρχες για να διωχθει καποιος ποινικα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, mamak1989 said:

προσοχη με τα vpn παιδια χθες διαβαζα αρθρα και ελεγε οτι τουλαχιστον 10 εταιριες που ελεγαν οτι δεν κρατουσαν στοιχεια για τους πελατες ελεγαν ψεμματα και κρατουσαν μαλιστα μια εδωσε στοιχεια στης αμερικανικες αρχες για να διωχθει καποιος ποινικα 

Link?

Όχι για δημιουργία λογαριασμού σε άλλη χώρα όμως, λογικά για κάτι σοβαρό και παράνομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://gr.pcmag.com/encryption-products/33692/7-uperesies-vpn-kategraphan-te-drasterioteta-ton-khreston-parolo-pou-desmeutekan-na-men-to-kanoun

δες και το pc magazine ενα παλιο αρθρο που ελεγε για αλλες vpn υπηρεσιες ακομα και πληρωτες που το εκαναν 

https://www.pcsteps.gr/225441-vpn-βοηθά-συλλήψεις-ubuntu-στο-windows-store-πόλεμος-στο-kodi/

αλλα ακομα γινετε αυτο απλα πρεπει να προσεχεις που ειναι τα κεντρικα γραφεια οπως λεει ο αρθρογραφος του αν δεν κανω λαθος ρωσια,ινδια,αμερικη ειναι εκτος συζητησεις και καπου γυρω στης 15 χωρες απο ευρωπη και μελη του νατο(αυστραλια,αγγλια) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Για διαφορετικά πράγματα πάντως, όχι επειδή έκανες bypass geolocation πράγμα που δεν διώκεται πουθενά αν δεν κάνω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pagratios είπε

Φαίνεται πως FUPS kai Oldubil  θέλουν ID πλέον κατά την δημιουργία λογαριασμού, οπότε πλέον δεν γίνεται

Έχει αναφερθεί και σε άλλα νήματα/μηνύματα πως σε νέα εγγραφή όντως θέλει τουρου αντί 🙃

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα σε όλους,

 

προσπαθώ να κάνω ετήσια συνδρομή μέσω τουρκίας αλλά λαμβάνω το μήνυμα που βλέπεται στο screenshot. Ακολουθώ τα εξής βήματα. Ανοίγω vpn από το iphone και συνδέομαι με τουρκικη IP. Στην συνέχεια μέσω ανώνυμης περιήγησης του safari δημιουργώ νέο google account με region τουρκίας (δεν μου ζητάει κάπου να βάλω διεύθυνση τουρκίας παρά μόνο χώρα). Στην συνέχεια πηγαίνω να κάνω την συνδρομή στο disney plus, μου εμφανίζει κανονικά το ποσό σε τούρκικες λίρες, βάζω το email που δημιούργησα και χώρα τουρκία, προχωράει στο τελευταίο κομμάτι που είναι η πληρωμή και τρώω πόρτα όπως βλέπεται στην φωτογραφία. Έχω δοκιμάσει με εικονική κάρτα της revolut αλλά και μίας χρήσης, αλλά και με ελληνική τράπεζα (alphabank) αλλά τίποτα. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει παρακαλώ; 

 

Ευχαριστώ.

Screenshot_2023-07-10-19-32-34-448_com.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
59 minutes ago, ΛΟΥΚΙ123 said:

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΓΙΑ DISNEY PLUS ΓΙΑ ΠΙΟ ΦΘΥΝΑ ?

Υπάρχει ο τρόπος πληρωμής μέσω τούρκικου icloud και giftcards αλλά η disney θα στο ακυρώσει αν μπαίνεις συνέχεια με Ελληνική IP, επιστρέφει χρήματα πίσω βέβαια. Γύρω στα 3 ευρώ/μήνα βγαίνει μαζί με το κόστος των giftcard.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
On 18/02/2024 at 12:17, ΛΟΥΚΙ123 said:

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΓΙΑ DISNEY PLUS ΓΙΑ ΠΙΟ ΦΘΥΝΑ ?

Φίλε αν σε ενδιαφέρει υπάρχει το gamsgo και δέχεται και paypal άμα σε φοβίζει γενικά. 25-26 ευρώ ετήσια συνδρομή αλλά είναι shared o λογαριασμός. Δηλαδή σου δίνουν ένα προφίλ από έναν λογαριασμό που μπορείς να το κλειδώσεις με τον κωδικό σου και μπαίνεις μόνο εκεί. Το μόνο που ζητάνε είναι να μην υπάρχει ταυτόχρονη θέαση σε πολλές οθόνες. Δεν τους νοιάζει σε πόσες συσκευές θα το εγκαταστήσεις απλά να παίζει μόνο μια οθόνη στο προφίλ σου. Μου παίζει απροβληματιστα από τον Σεπτέμβρη. Στην αρχή ήμουν και εγώ διαδραστικός αλλά τελικά προχώρησα σε συνδρομή και σε netflix και σε spotify.

Υ.Γ.: Έχουν εκπληκτικό support. Οτιδήποτε έχω χρειαστεί σχετικά με τον λογαριασμό με έχουν βοηθήσει αμέσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πληρώνεις 25€ για 1 έτος πόσο safe είναι δεδομένου ότι έχουν ξεκινήσει να μαζεύουν τους shared λογαριασμούς?


Έχουμε κάτι παρόμοιο για αγορά ανά μήνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...