Προς το περιεχόμενο

Γενικό Θέμα Ευρωπαϊκού Ποδοσφαίρου - Πρέμιερ Λιγκ, Λα Λίγκα, Μπούντεσλιγκα κ.λπ.


achileesxi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, achileesxi είπε

Screenshot.png.48d87829905b427b8dfb16d6fe45eac4.png

Η βαθμολογία της Πρεμιερ Λιγκ μετά από την τελευταία αγωνιστική.

Η Μαντσεστερ Σιτι, Αρσεναλ, Γιουναιτεντ και Νιουκάστλ πάνε στο Τσαμπιονς Λιγκ ενω η Λεστερ, Λιντς και Σαουθάμπτον υποβιβάζονται απο την κατηγορία...

Αναμενομενα λιγο πολυ ολα και στην κορυφη και στον πατο της βαθμολογιας.Στην αρχη του πρωταθληματος δεν πιστευα οτι η λιβερπουλ θα μεινει εκτος τσουλου, επισης η τοτεναμ εμεινε εκτος ευρωπης πληρωνοντας την κακη της αμυνα(63 γκολ), τοσα γκολ εφαγαν και ομαδες που παλευαν για την σωτηρια.Αξιο αναφορας η τσελσι που ειχε καταστροφικη χρονια και η παναξια εξοδος στην ευρωπη της μπραιτον και της νιουκαστλ που επαιξαν πολυ ωραιο ποδοσφαιρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Menelaos83 είπε

Αναμενομενα λιγο πολυ ολα και στην κορυφη και στον πατο της βαθμολογιας.Στην αρχη του πρωταθληματος δεν πιστευα οτι η λιβερπουλ θα μεινει εκτος τσουλου, επισης η τοτεναμ εμεινε εκτος ευρωπης πληρωνοντας την κακη της αμυνα(63 γκολ), τοσα γκολ εφαγαν και ομαδες που παλευαν για την σωτηρια.Αξιο αναφορας η τσελσι που ειχε καταστροφικη χρονια και η παναξια εξοδος στην ευρωπη της μπραιτον και της νιουκαστλ που επαιξαν πολυ ωραιο ποδοσφαιρο.

Νομίζω ότι η κατάταξη είναι μια χαρά δίκαια σε όλες τις ομάδες. Νιούκαστλ είναι γίγαντας σε ανάπτυξη και ότι πήγαν ΤσουΛου μόνο σε δύο χρόνια μετά από την αγορά του συλλόγου είναι μεγάλο κατόρθωμα. Η Άρσεναλ αν δεν το πήρε φέτος, δεν νομίζω να το πάρει ποτέ γιατί βλέπω η Πρέμιερ να έχει μόνο τρεις μεγάλες ομάδες (Σίτι, Νιούκαστλ και Γιουνάιτεντ τώρα που θα την πάρει το Κατάρ) και αν δεν έχεις λεφτά άραβα από πίσω, ξέχασε το μεγαλε...η Τσέλσι χωρίς τον Αμπράμοβιτς είναι τίποτα νομίζω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...