Προς το περιεχόμενο

ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ samsung galaxy a54


michalis412
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από kpapageo1,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συγγενικό μου πρόσωπο, αγόρασε το συγκεκριμένο μοντέλο, και μου εξέφρασε παράπονα, για τη διάρκεια της μπαταρίας και ότι δεν δικαιολογεί σε καμία τι των περιπτώσεων τα 5000 mAh .  Δηλαδή για τη μικρή χρήση που το κάνει, τελειώνει η μπαταρία του.  Και δεν έχει πολλές εφαρμογές ανοιχτές στο background ούτε δικαιολογείται.

Γενικά επειδή το βίωσα μια ημέρα με το συγκεκριμένο smartphone, θέλει 2 φορτίσεις, καθώς εξαντλείται γρήγορα η μπαταρία. Μ αρέσει που το έλεγαν και καλύτερο από το samsung galaxy 21fe

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, airtrelomike13 είπε

Συγγενικό μου πρόσωπο, αγόρασε το συγκεκριμένο μοντέλο, και μου εξέφρασε παράπονα, για τη διάρκεια της μπαταρίας και ότι δεν δικαιολογεί σε καμία τι των περιπτώσεων τα 5000 mAh .  Δηλαδή για τη μικρή χρήση που το κάνει, τελειώνει η μπαταρία του.  Και δεν έχει πολλές εφαρμογές ανοιχτές στο background ούτε δικαιολογείται.

Γενικά επειδή το βίωσα μια ημέρα με το συγκεκριμένο smartphone, θέλει 2 φορτίσεις, καθώς εξαντλείται γρήγορα η μπαταρία. Μ αρέσει που το έλεγαν και καλύτερο από το samsung galaxy 21fe

Προφανώς κάτι τρέχει στο παρασκήνιο που την καταναλώνει τόσο πολύ. Βέβαια δεν ξέρουμε και τι χρήση κάνει ο συγγενής σου, αλλά συνήθως τέτοιες δραματικές καταναλώσεις, συμβαίνουν είτε γιατί κάποια υπηρεσία τρέχει από πίσω, είτε έχει "κολλήσει".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...