Προς το περιεχόμενο

Samsung και ξυπνητήρι!


Mourmourakis1973@gmail.co

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, adi32 είπε

Απλα δουλευουν τον κοσμο για να πουλανε νεες συσκευες

Για να αλλαξεις μπαταρια πρεπει να σου διαλυσουν ολο το κινητο και αν η οθονη εχει το παραμικρο σημαδι σου λενε αν σπασει θα αλλαξεις και οθονη (συνολο πας κανα 200€ εκει που αλλαζες μπαταρια με 10ε μονος σου)  οποτε παιρνεις νεο

Επισης τρως το παραμυθι των ενημερωσεων που σου κοβει πολλες δυνατοτητες και στο κανει χειροτερο το κινητο και τη μπαταρια

Εγω εχω απενεργοποιησει καθε ενημερωση και ειμαι ησυχος 

Τι δυνατότητες σου κόβουν οι ενημερώσεις? Συνήθως σου προσθέτουν δυνατότητες. Όσο για την επιλογή σου να απενεργοποιήσεις τις ενημερώσεις, δε νομίζω να είναι και τόσο καλή ιδέα. Προφανώς υπάρχουν security updates πολλές φορές.

Κάτι μου λέει ότι θα σε δούμε να ανοίγεις θέμα "Μου κλέψανε προσωπικά στοιχεία από το κινητό".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, stef157 είπε

Τι δυνατότητες σου κόβουν οι ενημερώσεις? Συνήθως σου προσθέτουν δυνατότητες. Όσο για την επιλογή σου να απενεργοποιήσεις τις ενημερώσεις, δε νομίζω να είναι και τόσο καλή ιδέα. Προφανώς υπάρχουν security updates πολλές φορές.

Κάτι μου λέει ότι θα σε δούμε να ανοίγεις θέμα "Μου κλέψανε προσωπικά στοιχεία από το κινητό".

Καταγραφη κλησεων, immersive mode, παραμετροποιησεις μεσω adb και δεκαδες αλλα μπορεις να βρεις στο google αν ψαξεις.

Κανενα στοιχειο δε μου εχουν κλεψει ποτε και ουτε προκειται.

Αν ξερεις τι σου γινεται και πως να ασφαλισεις τραπεζες - καρτες  και δεδομενα δεν κινδυνευεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, adi32 είπε

Καταγραφη κλησεων, immersive mode, παραμετροποιησεις μεσω adb και δεκαδες αλλα μπορεις να βρεις στο google αν ψαξεις.

Κανενα στοιχειο δε μου εχουν κλεψει ποτε και ουτε προκειται.

Αν ξερεις τι σου γινεται και πως να ασφαλισεις τραπεζες - καρτες  και δεδομενα δεν κινδυνευεις.

Έτσι ακριβώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, [email protected] είπε

Realme 6  2 χρόνια.... πάντα με αυτό ξύπναγα 

Ε, πάρε ξανά ένα τέτοιο! Εγώ πάντως δεν θυμάμαι τα τελευταία χρόνια αν έσβησα ποτέ το κινητό.

 

Επεξ/σία από spectaculator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα τοσες δεκαετιες στα pc και κινητα εχω μαθει οτι δουλευει δεν το πειραζουμε 

Παλια οταν εβγαινε ενημερωση την εκανα με τη μια 

Στα windows πες μπορεις να γυρισεις πισω είτε με το clone backup σχετικα γρηγορα είτε αν φας πολλες ωρες να τα βαλεις απο την αρχη και χρονος για πεταμα δεν υπαρχει.

Στα κινητα πλεον δεν υπαρχει γυρισμος αν κανεις update 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτοχος s21, το κλείνω το βράδυ (κάθε βράδυ) .
Δεν το εμπιστεύομαι σε καμία περίπτωση για ξυπνητήρι. Τόσα χρόνια ξυπνάω με p20 lite , που μάλιστα μπορείς να του ορήσεις και auto power on / auto power off . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, chios είπε

Realme 9 Pro, ανοίγει κανονικά και χτυπάει το ξυπνητήρι, και ότι Xiaomi  είχα στο παρελθόν χτυπούσε κανονικά.

πεστα!!!!!

5 ώρες πριν, filip123go είπε

Κάτοχος s21, το κλείνω το βράδυ (κάθε βράδυ) .
Δεν το εμπιστεύομαι σε καμία περίπτωση για ξυπνητήρι. Τόσα χρόνια ξυπνάω με p20 lite , που μάλιστα μπορείς να του ορήσεις και auto power on / auto power off . 

μπραβο στη samsung λοιπον!!! 

5 ώρες πριν, Macosj είπε

Εδώ στο  Samsung δεν χτυπάει το ξυπνητήρι αν είναι αθόρυβο, εσύ θέλεις να χτυπήσει αν το κινητό είναι απερνεγοποιημενο? 

🙃😃😀🤣

5 ώρες πριν, Macosj είπε

Εδώ στο  Samsung δεν χτυπάει το ξυπνητήρι αν είναι αθόρυβο, εσύ θέλεις να χτυπήσει αν το κινητό είναι απερνεγοποιημενο? 

ρδελα φιλε...αστα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Macosj είπε

Εδώ στο  Samsung δεν χτυπάει το ξυπνητήρι αν είναι αθόρυβο, εσύ θέλεις να χτυπήσει αν το κινητό είναι απερνεγοποιημενο? 

Το συγκεκριμένο είναι ρύθμιση που απενεργοποιείται ώστε να χτυπάει κανονικά και στο αθόρυβο
A52s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...