Προς το περιεχόμενο

Magsafe clear case 14 pro Max


mrvaggos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στην παρέα. 

Πήρα την εν λόγω θήκη και φαίνεται να μην κάθεται καλά στο κινητό όπως η σιλικόνης που είχα στο 12 προ Μαξ. Δηλαδη είναι σαν έχει κάπου κενό ή αέρα και κάθε φορά που το πιάνω ακούγεται κλακ κλακ. Έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα ή έτσι είναι η συγκεκριμένη θήκη; Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε και ένας συνάδελφος το ίδιο θέμα σε 13 pro και την επέστρεψε στα mediamarkt απ’οπου την είχε αγοράσει και του έγινε αντικατάσταση αφού πρώτα ελέγχθηκε στην αντιπροσωπεία. Όλο αυτό έγινε μέσα στην πρώτη εβδομάδα απο την αγορά της!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, tsoukalasKaminia είπε

Έτσι είναι και η δικιά μου 🫤

Τραγικό! πολυ εκνευριστικό

 

6 ώρες πριν, vaggos2586 είπε

Είχε και ένας συνάδελφος το ίδιο θέμα σε 13 pro και την επέστρεψε στα mediamarkt απ’οπου την είχε αγοράσει και του έγινε αντικατάσταση αφού πρώτα ελέγχθηκε στην αντιπροσωπεία. Όλο αυτό έγινε μέσα στην πρώτη εβδομάδα απο την αγορά της!

Λές να την επιστρέψω κι εγώ; Δηλαδή δεν έχουν θεμα που ανοίχτηκε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, mrvaggos είπε

Τραγικό! πολυ εκνευριστικό

 

Λές να την επιστρέψω κι εγώ; Δηλαδή δεν έχουν θεμα που ανοίχτηκε;

Δεν έχεις να χάσεις κάτι…απλά να είσαι πιεστικός, μου είχε πει ότι την πρώτη φορά που το είχε πάει του ειχαν πει οτι δεν έχει κάτι ενώ όταν ξαναπήγε και τους πίεσε την κράτησαν και την έστειλαν στην infoquest. Θυμάμαι ότι τον είχαν καλέσει και από την info ζητώντας του το serial number του κινητού του για κάποιο λόγο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, vaggos2586 είπε

Δεν έχεις να χάσεις κάτι…απλά να είσαι πιεστικός, μου είχε πει ότι την πρώτη φορά που το είχε πάει του ειχαν πει οτι δεν έχει κάτι ενώ όταν ξαναπήγε και τους πίεσε την κράτησαν και την έστειλαν στην infoquest. Θυμάμαι ότι τον είχαν καλέσει και από την info ζητώντας του το serial number του κινητού του για κάποιο λόγο!

Πήρα τηλέφωνο στα public και είπαν να την πάω. Το κακό είναι ότι αν την κρατήσουν δεν θα έχω θήκη....

Επεξ/σία από mrvaggos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...