Προς το περιεχόμενο

iPhone 12 5G 64GB 200€ -> COSMOTE συμβόλαιο σε επιλεγμένα προγράμματα GIGAMAX


Timewalker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"*Η προσφορά ισχύει έως 19/5/23 και για περιορισμένο αριθμό τεμαχίων."

Βλέπω ότι το πιο φθηνό gigamax της προσφοράς είναι 30€/μήνα (gigamax 10gb). Τα παίρνουν πίσω τα λεφτά τους :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι τιμές εξατομικεύονται ανάλογα αν είναι μεταφορά από άλλη εταιρεία , αν έχεις και σταθερό κλπ. Αφήνεις τηλέφωνο και σε καλούν.

Και με 24μηνη δέσμευση.

Αφορμή η "Παγκόσμια ημέρα Τηλεπικοινωνιών".

Επεξ/σία από Timewalker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, M A T R I X είπε

"*Η προσφορά ισχύει έως 19/5/23 και για περιορισμένο αριθμό τεμαχίων."

Βλέπω ότι το πιο φθηνό gigamax της προσφοράς είναι 30€/μήνα (gigamax 10gb). Τα παίρνουν πίσω τα λεφτά τους :D

Εντάξει νορμαλ τιμή είναι το 30αρι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αρα εστω οτι επιλεγεις το φθηνοτερο προγραμμα με τα 30€ το μηνα επι 24μηνη δεσμευση βγαινει 720€ + τα 200 της προκαταβολης συνολικα 920€ ενω αυτοι το πουλανε στα 800 και στο σκρουτζ πωλειται στα 715 περιπου.Ουσιαστικα ειναι σαν δοσεις για 2 χρονια + τα οφελη του συμβολαιου.Και παιρνεις καλο τηλεφωνο που ξερεις οτι εχει τουλαχιστον αλλα 7 χρονια minimum ψωμια.Αν ηταν η εκδοση με τα 128gb θα το εκανα.Τα 64gb με κρατανε.

Επεξ/σία από batstroke
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, batstroke είπε

Αρα εστω οτι επιλεγεις το φθηνοτερο προγραμμα με τα 30€ το μηνα επι 24μηνη δεσμευση βγαινει 720€ + τα 200 της προκαταβολης συνολικα 920€ ενω αυτοι το πουλανε στα 800 και στο σκρουτζ πωλειται στα 715 περιπου.Ουσιαστικα ειναι σαν δοσεις για 2 χρονια + τα οφελη του συμβολαιου.Και παιρνεις καλο τηλεφωνο που ξερεις οτι εχει τουλαχιστον αλλα 7 χρονια minimum ψωμια.Αν ηταν η εκδοση με τα 128gb θα το εκανα.Τα 64gb με κρατανε.

7 χρόνια ψωμί το 12αρι το απλό? 

Ούτε πατερας μου που είναι 75 δεν κρατάει 7 χρόνια κινητό, και παίρνει ναυαρχίδες😂

Επεξ/σία από emperor4her
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, batstroke είπε

Αρα εστω οτι επιλεγεις το φθηνοτερο προγραμμα με τα 30€ το μηνα επι 24μηνη δεσμευση βγαινει 720€ + τα 200 της προκαταβολης συνολικα 920€ ενω αυτοι το πουλανε στα 800 και στο σκρουτζ πωλειται στα 715 περιπου.

Και στο bestprice πωλείται 580€. Με ότι αυτό συνεπάγεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως είναι αδιανόητο προγράμματα του 30Ε να μην δίνουν απεριοριστα ντάτα το 2023. 

Γελάν και οι πέτρες.

Καλύτερα δεύτερη σίμ και ρομινγ απο εξωτερικό. 

 

EDIT: 

Επειδή πολλοί με ρωτάτε, δεν έχω ασχοληθει αρκετό καιρό τωρα οπότε δεν έχω να πω κατι συγκεκριμενο.

Αρκετά παλιά είχα GiffGaff. 

https://www.giffgaff.com/sim-only-deals

Αλλά τώρα με το brexit δεν ξέρω τι παιζει. Αναφέρει οτι δίνει 5GB για EU ROAMING οπότε με ~8 λίρες το μήνα δεν είναι άσχημα. 

Μπορείτε να δείτε και για data only sims, κάτι μπορεί να υπάρχει. 

https://www.three.co.uk/

Επίσης,

Γαλλική SIM 18GB το μήνα Roaming για 13e και βγάζει και eSim. 

https://mobile.free.fr/

 

Το θέμα είναι οτι αν απαιτείται και ελληνικό νούμερο για εισερχόμενες κλήσεις νομίζω η διαφορά πέφτει πάρα πολύ οπότε ισως δεν αξίζει το μπλέξιμο.

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, kkatzos είπε

Και στο bestprice πωλείται 580€. Με ότι αυτό συνεπάγεται.

Αυτοί στο best βάζουν τιμές χωρίς ΦΠΑ (για επαγγελματίες...) (νομίζω...)

Α

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, emperor4her είπε

7 χρόνια ψωμί το 12αρι το απλό? 

Ούτε πατερας μου που είναι 75 δεν κρατάει 7 χρόνια κινητό, και παίρνει ναυαρχίδες😂

Πιστευω την εχει την 7ετια.Δυσκολα λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, batstroke είπε

Πιστευω την εχει την 7ετια.Δυσκολα λες?

Δεν ξέρω αν τρολλαρεις, η στην τελική τι χρήστης είσαι.. δεν θα έδινα πάνω από 4 χρόνια πάντως.. μιλάμε για κινητό 2.5 χρόνων ήδη, που δεν ήταν καν ναυαρχίδα...

Σκέψου είναι σαν να έχεις τώρα iphone 6.. η αν είσαι χρήστης android, s6 απλό.. και επειδή έχω το s7 edge, και το χρησιμοποιησα 3μερες πριν κάνα μήνα μέχρι να έρθει το καινουριο.. δεν παλεύοταν!

Οπότε αν απαντούσα με μια λέξη θα έλεγα καθετα όχι! 

 

Επεξ/σία από emperor4her
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, emperor4her είπε

Δεν ξέρω αν τρολλαρεις, η στην τελική τι χρήστης είσαι.. δεν θα έδινα πάνω από 4 χρόνια πάντως.. μιλάμε για κινητό 2.5 χρόνων ήδη, που δεν ήταν καν ναυαρχίδα... 

Οπότε αν απαντούσα με μια λέξη θα έλεγα καθετα όχι! 

 

Οχι δεν τρολλαρω.Προσωπικα τα τηλεφωνα μου τα κραταω μια 5ετια τουλαχιστον.Δεν μπορω να δινω 1000 και 1500 € καθε 2 με 3 χρονια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, leonidas_fs είπε

Εντάξει νορμαλ τιμή είναι το 30αρι..

Δεν το λες και νορμάλ τιμή με 10gb...παίζει ρόλο και για τι χρήση το θες βέβαια, αλλά νομίζω ότι τα 10 είναι λίγα. Θα χρειάζεσαι άλλο ένα 5€ για να του βάζεις data. 

42 λεπτά πριν, batstroke είπε

Αρα εστω οτι επιλεγεις το φθηνοτερο προγραμμα με τα 30€ το μηνα επι 24μηνη δεσμευση βγαινει 720€ + τα 200 της προκαταβολης συνολικα 920€ ενω αυτοι το πουλανε στα 800 και στο σκρουτζ πωλειται στα 715 περιπου.Ουσιαστικα ειναι σαν δοσεις για 2 χρονια + τα οφελη του συμβολαιου.Και παιρνεις καλο τηλεφωνο που ξερεις οτι εχει τουλαχιστον αλλα 7 χρονια minimum ψωμια.Αν ηταν η εκδοση με τα 128gb θα το εκανα.Τα 64gb με κρατανε.

12αρι απλό, σίγουρα δεν λες ότι το κρατάς 7 χρόνια min, όταν έχει κάνει ήδη release το 2020. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...