Προς το περιεχόμενο

Oasa Telematics ios


gab76

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα θα ήθελα μια βοήθεια αν μπορεί κάποιος να μου πει αν υπάρχει ακόμα στο App Store για τα iPhone ή εφαρμογή για τα λεωφορεία oasa Telematics. μέχρι και προχθές την είχα όμως χρειάστηκε να κάνω μου επαναφορά στο κινητό μου και πλέον δεν την βρίσκω στο store λες ότι δεν υπήρχε ποτέ! απλά θα ήθελα μια επιβεβαίωση αν την έχουν κατεβάσει η μήπως κάτι πείραξα εγώ στις ρυθμίσεις. ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/5/2023 στις 6:08 ΜΜ, gab76 είπε

Καλημέρα θα ήθελα μια βοήθεια αν μπορεί κάποιος να μου πει αν υπάρχει ακόμα στο App Store για τα iPhone ή εφαρμογή για τα λεωφορεία oasa Telematics. μέχρι και προχθές την είχα όμως χρειάστηκε να κάνω μου επαναφορά στο κινητό μου και πλέον δεν την βρίσκω στο store λες ότι δεν υπήρχε ποτέ! απλά θα ήθελα μια επιβεβαίωση αν την έχουν κατεβάσει η μήπως κάτι πείραξα εγώ στις ρυθμίσεις. ευχαριστώ πολύ!

Πήγαινε στο λογαριασμο σου στο store στις αγορασμένες εφαρμογές και θα τη βρείς εκει, άσχετα αν εχει κατεβει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, koutsis είπε

Πήγαινε στο λογαριασμο σου στο store στις αγορασμένες εφαρμογές και θα τη βρείς εκει, άσχετα αν εχει κατεβει...

το τσέκαρα όμως δεν είναι ούτε εκεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...