Προς το περιεχόμενο

Αγορά φωτογραφικού εξοπλισμού από το e-infin.com


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι παραεισαγωγή και δεν έχεις καμία ασφάλιση εάν κάτι πάει στραβά παρά τον λόγο τους.
Ακόμη και εάν κάποιος ήταν τυχερός και δεν χρειάστηκε να χρησιμοποιήσει την εγγύηση δεν σημαίνει τίποτα εφόσον ίσως εσύ αντιμετωπίσεις πρόβλημα και φας άκυρο.
Πράγματα που έχουν γραφτεί και εδώ και στα ξένα φόρουμ πάρα πολλές φορές.
Δεν ξέρω τι άλλο περιμένεις να μάθεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Αγορά φακού τέλη Μαρτίου. Γρήγορη αποστολή - παράδοση. Ο φακός έμεινε στο κουτί του λόγω δουλειάς για 1 εβδομάδα. Τον άνοιξα 2-3 μέρα πριν φύγω για ταξίδι. Κατάλαβα ότι είχε πρόβλημα front focusing αλλά, επειδή έλειπα, τους ενημέρωσα με καθυστέρηση, περίπου τη 18η-20η μέρα από την παραλαβή (εκτός ορίου των 14 ημερών που δίνουν). Μου είπαν ότι μπορώ να τους τον επιστρέψω χωρίς επιβάρυνση (πέρα από τα μεταφορικά), παρόλο που θα καθυστερούσα άλλες 5-6 μέρες να το στείλω λόγω αργιών Πάσχα. Μόλις είδα ότι παρέλαβαν τους ενόχλησα και μετά από 1-2 μέρες μου επέστρεψαν το ποσό του φακού ολόκληρο (εννοείται όχι τα μεταφορικά αποστολής και επιστροφής). Αγορά με paypal.

Ελπίζω να βοήθησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Dr_73 είπε

Για αυτό το θέμα θα άλλαζαν φακό από ελληνικό κατάστημα ; Και να κάνουν επιστροφή χρημάτων ;;;;

Σε δική μου αντίστοιχη περίπτωση με έναν Sigma 16mm 1.4 ναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...