Προς το περιεχόμενο

Μαξιλαράκια (cussion pads) για ακουστικά Sony WΗ ΧΒ700


spectaculator
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Innersense,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα μαξιλαράκια στ' ακουστικά Sony WΗ ΧΒ700 άρχισαν να "μαδούν" με λιγότερο ενός χρόνου χρήση. Υπάρχουν ανταλλακτικά το ίδιο μαλακά με της μάνας του; Μπορεί κανείς να τα βρει εδώ άμεσα ή μόνο παραγγελία απ' έξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση

Sorry για το offtopic, άσχετο με το θέμα σου.
Εγω παρήγγειλα από το Aliexpress για Sennheiser που μου έχουν χαλάσει και δυστυχώς δεν μπαίνουν ενώ έγραφαν ότι είναι και για το μοντέλο που έχω. 

Στα δικά σου τα μαμίσια αφαιρούνται τόσο απλά; Στα δικά μου πρέπει να τα τραβήξεις να ξεκολλήσουν και τα καινούργια δεν έχουν κολλητική επιφάνεια πάνω τους (ασε που δεν κάθονται και ακριβώς στο περίγραμμα που πρέπει).

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 26/5/2023 στις 4:06 ΜΜ, Innersense είπε

Sorry για το offtopic, άσχετο με το θέμα σου.
Εγω παρήγγειλα από το Aliexpress για Sennheiser που μου έχουν χαλάσει και δυστυχώς δεν μπαίνουν ενώ έγραφαν ότι είναι και για το μοντέλο που έχω. 

Στα δικά σου τα μαμίσια αφαιρούνται τόσο απλά; Στα δικά μου πρέπει να τα τραβήξεις να ξεκολλήσουν και τα καινούργια δεν έχουν κολλητική επιφάνεια πάνω τους (ασε που δεν κάθονται και ακριβώς στο περίγραμμα που πρέπει).

Καθόλου off-topic! Με έπιασες μόλις που γύρισα από ψάξιμο στο aliexpress. Νομίζω πως πήρα την απάντησή μου. Και τα δικά μου έτσι είναι. Πρέπει να ξεκολλήσεις τα παλιά και να βάλεις τα καινούργια. Θα τα πάω στην αντιπροσωπία μιας και είναι ακόμη εντός εγγύησης. Χάλι όμως ρε παιδί μου. Κι εγώ είχα Sennheiser και τα μαξιλαράκια κράτησαν χρόνια. Αυτά εδώ ένα τετράμηνο τα έχω και έγιναν τα μαξιλαράκια χάλια (καθαρίζω τ' αυτιά μου, δεν είμαι μπίχλας 😄).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...