Προς το περιεχόμενο

ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΤΗ ΦΟΥΚΑΡΙΑΡΑ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ


vlasis666

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω 3 τροφοδοτικα με atx 4pin  και πηρα μια μητρικη που εχει  8pin ,και δεν παιρνει ρευμα σωστα η μητρικια.Ολο τα αλλαζουν οι κεραταδες και μας βαζουν σε εξοδα .εχει κανενας δοκιμασει ανταπτορα και να δουλεψε ??

Βρηκα εναν στο eshop https://www.e-shop.gr/nedis-ccgp74410va015-internal-power-cable-eps-8-pin-male-p4-female-015m-p-PER.576282?gclid=EAIaIQobChMIoemO1PyT_wIVXRCLCh3RywtnEAQYAiABEgKmivD_BwE

Θα γινει δουλεια ή πρεπει να παρω καινουριο τροφοδοτικο με 8 Pin?

Αν εχετε να προτεινετε απο καπου αλλου πιο φτηνο γιατι 3,50 ευρω που το εχει το eshop ειναι μια δαπανη σημαντικη.

Επεξ/σία από vlasis666
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρητικα θα επρεπε (κατα πασα πιθανοτητα) να παιζει. Ναι,ειχα φτιαξει εναν ανταπτορα και επαιρνε ρευμα απο τα molex και επαιξε κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Crybal είπε

Θεωρητικα θα επρεπε (κατα πασα πιθανοτητα) να παιζει. Ναι,ειχα φτιαξει εναν ανταπτορα και επαιρνε ρευμα απο τα molex και επαιξε κανονικα

Αυτή τη στιγμή που μιλάμε έχω δεύτερο σύστημα που την παίζω με 4 pin τροφοδοτικό amd 6 core phenom και μητρική asus m4a79 deluxe που είναι με 8pin 

Επεξ/σία από ultraex2003
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, nickol-us είπε

Είσαι σίγουρος οτι δεν δουλεύει με 4pin;

Δώσε στοιχεία συστήματος, μητρική & cpu

Εχω 2 καρτες γραφικων και τη μια δε τη διαβαζει ,οπως επισης δε λειτουργουν 2 Usb εισοδοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
On 27/05/2023 at 10:25, Crybal said:

Θεωρητικα θα επρεπε (κατα πασα πιθανοτητα) να παιζει. Ναι,ειχα φτιαξει εναν ανταπτορα και επαιρνε ρευμα απο τα molex και επαιξε κανονικα

Συμφωνο απολυτα

On 27/05/2023 at 12:06, ultraex2003 said:

Αυτή τη στιγμή που μιλάμε έχω δεύτερο σύστημα που την παίζω με 4 pin τροφοδοτικό amd 6 core phenom και μητρική asus m4a79 deluxe που είναι με 8pin 

Ετσθ ειναι παντα επαιζαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...