Προς το περιεχόμενο

Υπάρχει ιστοσελίδα που μπορώ να δω τα προιόντα που έχει ο κωτσόβολος στο Σείριο?


jerry banana
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από poulinos,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Λύση
11 minutes ago, jerry banana said:

 Δεν έχω βρει εάν υπάρχει καμία τέτοια ιστοσελίδα , θα βόλευε αρκετά εάν μπορούσα να δω ποια προιόντα είναι σε τιμή πώλησης.

εχω παει για αλλο λογο και παιζει πολυ πραγμα.απο ελαφρως χτυπημενα ανοιγμενα μεχρι πιο πολυ χτυπημενα.και οι τιμες αντιστοιχα.

σιγουρα πρεπει να κανεις συγκριση με skroutz

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, poulinos είπε

εχω παει για αλλο λογο και παιζει πολυ πραγμα.απο ελαφρως χτυπημενα ανοιγμενα μεχρι πιο πολυ χτυπημενα.και οι τιμες αντιστοιχα.

σιγουρα πρεπει να κανεις συγκριση με skroutz

Πήγα σήμερα γι'αυτό ήθελα να ξέρω εάν υπάρχει ιστοσελίδα αλλά κυριολεκτικά είναι free for all . Λάπτοπ με λάθος ετικέτες ενώ είναι άλλα μοντέλα και κατά τη γνώμη μου κακές προσφορές σε λάπτοπ που κοιτούσα . Δηλαδή σε σχέση με Σκρουτζ, αλλα ήταν πιο ακριβά και φυσικά ψεύτικη αρχική τιμή που και καλά την "κόβουν " και έχουν τιμή "χωμα " . Σε ένα λάπτοπ ήταν πολύ καλή η προσφορά 160 ευρώ κάτω από Σκρουτζ αλλά δεν το είχε σε κουτι πρέπει λογικά να ήταν το εκθεσιακό. Πέρα από τα λαπτοπ, οι λευκές συσκευές φεύγαμε αέρα Πατέρα που εκεί έχει κυριολεκτικά καλές προσφορές επειδή έχουν 1 μικρό χτύπημα πχ μπροστά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρέπει κάποιος να περνάει συνέχεια. Προσωπικά κατάφερα και βρήκα μια σούπερ ευκαιρία. Αλλά είναι θέμα τύχης (ή αν έχει κάποιος γνωστό μέσα).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, liakjim είπε

Θα πρέπει κάποιος να περνάει συνέχεια. Προσωπικά κατάφερα και βρήκα μια σούπερ ευκαιρία. Αλλά είναι θέμα τύχης (ή αν έχει κάποιος γνωστό μέσα).

Σε αυτές τις συσκευές έχει συχνά πολύ.καλες προσφορές και γνωστό να μην έχεις . Σήμερα που πήγα παίζει να είδα τουλάχιστον καμιά 50αρια ψυγειαρες και κλιματιστικά το ίδιο . Έχουν πέραση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Σε αυτές τις συσκευές έχει συχνά πολύ.καλες προσφορές και γνωστό να μην έχεις . Σήμερα που πήγα παίζει να είδα τουλάχιστον καμιά 50αρια ψυγειαρες και κλιματιστικά το ίδιο . Έχουν πέραση

Πάντως επειδή περνάω συχνά, σχεδόν κάθε μεσημέρι λόγω δουλειάς, όταν είχε πρωτοανοίξει είχε πολύ καλύτερες περιπτώσεις. Ενδεικτικά το asyg24kmta το πήρα σχεδόν 1000€ κάτω,  στα 850€. Αυτές τις ημέρες είδα το asyg18kmta (το 18άρι δλδ) στα 1050€, δλδ αρκετά πιο πάνω από το 24άρι. Μάλιστα το asyg18kmta το είχα βρει στις αρχές στα 725€ (το κράτησα για φίλο):

Spoiler

IMG20221012155421.jpg

Ή βρίσκω κάτι 9άρια daikin perfera στα 800€, όταν στις αρχές τα είχε στα 575€ (αυτό πήγε στον brother):

Spoiler

rn_image_picker_lib_temp_ae4a4d70-465c-4

Πλέον δεν θεωρώ ότι έχει σούπερ προσφορές σε σχέση με αρχικά, αλλά βλέπω που και που κάτι διαμαντάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, liakjim είπε

Πάντως επειδή περνάω συχνά, σχεδόν κάθε μεσημέρι λόγω δουλειάς, όταν είχε πρωτοανοίξει είχε πολύ καλύτερες περιπτώσεις. Ενδεικτικά το asyg24kmta το πήρα σχεδόν 1000€ κάτω,  στα 850€. Αυτές τις ημέρες είδα το asyg18kmta (το 18άρι δλδ) στα 1050€, δλδ αρκετά πιο πάνω από το 24άρι. Μάλιστα το asyg18kmta το είχα βρει στις αρχές στα 725€ (το κράτησα για φίλο):

  Απόκρυψη περιεχομένων

IMG20221012155421.jpg

Ή βρίσκω κάτι 9άρια daikin perfera στα 800€, όταν στις αρχές τα είχε στα 575€ (αυτό πήγε στον brother):

  Απόκρυψη περιεχομένων

rn_image_picker_lib_temp_ae4a4d70-465c-4

Πλέον δεν θεωρώ ότι έχει σούπερ προσφορές σε σχέση με αρχικά, αλλά βλέπω που και που κάτι διαμαντάκια.

Καμία σχέση γενικά είχε πάει παλιότερα φιλος μου και είχε πετύχει προσφορά σε κινητό 85ευρω . Από 340 . Επειδή είχε ένα χτύπημα . Πλέον έχουν καταλάβει ότι ο κόσμος πηγαίνει συχνά και έχουν τιμές καταστήματος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια oled βαζουν γενικα και σε τι τιμες; δε με πειραζουν 2-3 dead pixel που δε θα φαινονται καν απο αποσταση η κανα χτυπημα στο πισω μερος ξερω γω απλα να μην ειναι εκθεσιακη και προφανως να δουλευει κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, x_revenge είπε

καμια oled βαζουν γενικα και σε τι τιμες; δε με πειραζουν 2-3 dead pixel που δε θα φαινονται καν απο αποσταση η κανα χτυπημα στο πισω μερος ξερω γω απλα να μην ειναι εκθεσιακη και προφανως να δουλευει κανονικα

Και σε τηλεοράσεις είχε αρκετά καλές προσφορές αξίζει γενικά στα πάντα απ'ότι κατάλαβα πέρα από μικροηλεκτρονικες συσκευές .  Παλιά όμως άξιζε και σε αυτές .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασα μια βόλτα και τσάμπα το χρόνο και τις βενζίνδες διόδια.

Τραγικές τιμές,τα περισσότερα έχουν τιμές σκρουτζ,κάποια είναι 50-100 κάτω απο σκρουτζ,και κάποια είναι και πιο ακριβά!!

Ψυγειο που ειχε κοπάνημα απο βαριοπουλα,πιο ακριβο καιο απο το σκρούτζ.Γελάει ο κόσμος κλέιστε το χθές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fabiawrc είπε

Πέρασα μια βόλτα και τσάμπα το χρόνο και τις βενζίνδες διόδια.

Τραγικές τιμές,τα περισσότερα έχουν τιμές σκρουτζ,κάποια είναι 50-100 κάτω απο σκρουτζ,και κάποια είναι και πιο ακριβά!!

Ψυγειο που ειχε κοπάνημα απο βαριοπουλα,πιο ακριβο καιο απο το σκρούτζ.Γελάει ο κόσμος κλέιστε το χθές.

Κάτσε ρε φίλε σε όλα που είπες συμφωνώ αλλά σε ψυγείο που είδα και σε φούρνους . Είχε 100 και κάτω από Σκρουτζ σε μερικά . Δεν ξερω εάν  τα είχαν πάρει γιατί πήγα την προηγούμενη εβδομάδα.  Αλλά για να το λες ίσως τα τσίμπησαν.  Εγώ θυμάμαι τουλάχιστον 10-15 ψυγεία σε πολύ καλες τιμές  και φούρνους αλλά είχαν χτύπημα μπροστά όχι πίσω .  Προσωπικά πιστεύω για λευκές συσκευές αξίζει να πας αλλά για οτιδήποτε.αλλο όχι .προσωπική μου άποψη με τις τιμές που συγκρίνα όταν  πήγα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 01/06/2023 at 22:10, jerry banana said:

Πήγα σήμερα γι'αυτό ήθελα να ξέρω εάν υπάρχει ιστοσελίδα αλλά κυριολεκτικά είναι free for all . Λάπτοπ με λάθος ετικέτες ενώ είναι άλλα μοντέλα και κατά τη γνώμη μου κακές προσφορές σε λάπτοπ που κοιτούσα . Δηλαδή σε σχέση με Σκρουτζ, αλλα ήταν πιο ακριβά και φυσικά ψεύτικη αρχική τιμή που και καλά την "κόβουν " και έχουν τιμή "χωμα " . Σε ένα λάπτοπ ήταν πολύ καλή η προσφορά 160 ευρώ κάτω από Σκρουτζ αλλά δεν το είχε σε κουτι πρέπει λογικά να ήταν το εκθεσιακό. Πέρα από τα λαπτοπ, οι λευκές συσκευές φεύγαμε αέρα Πατέρα που εκεί έχει κυριολεκτικά καλές προσφορές επειδή έχουν 1 μικρό χτύπημα πχ μπροστά .

ειχα περασει και εγω.αν γυρνας απο χαλκιδα προς αθηνα και θες να πας στα goodys ανεβαινεις υποχρεωτικα μεσα απο τον κωτσοβολο και πας στα goodys.Οποτε εριξα μια ματια.πραγματι παιζουν πολλα προιοντα.ναι μην κοιτας τις αρχικες τιμες.αυτα ειναι bullshit.Οπως εισαι skroutz κατευθειαν και βλεπεις τι παιζει.δεν ειναι τοσο χαζοι να τα δωσουν ολα χωμα. σιγουρα υπαρχουν εκθεσιακα ΄΄η επιστροφες.εχω παρει λαπτοπακι επιστροφη απο κωτσοβολο και ειδα ακριβως τον λογο που το γυρισαν. δεν ειχαν κανει bios update και δεν γεμιζε η δευτερη μπαταρια:P

στις ηλεκτρικες συσκευες αν δεν σε πειραζει να εχεις πχ ψυγειο με χτυπημενη πορτα κτλ παιζουν πραγματι πολυ καλες τιμες.απο μικρα χτυπηματα μεχρι μεγαλα χτυπηματα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, poulinos είπε

ειχα περασει και εγω.αν γυρνας απο χαλκιδα προς αθηνα και θες να πας στα goodys ανεβαινεις υποχρεωτικα μεσα απο τον κωτσοβολο και πας στα goodys.Οποτε εριξα μια ματια.πραγματι παιζουν πολλα προιοντα.ναι μην κοιτας τις αρχικες τιμες.αυτα ειναι bullshit.Οπως εισαι skroutz κατευθειαν και βλεπεις τι παιζει.δεν ειναι τοσο χαζοι να τα δωσουν ολα χωμα. σιγουρα υπαρχουν εκθεσιακα ΄΄η επιστροφες.εχω παρει λαπτοπακι επιστροφη απο κωτσοβολο και ειδα ακριβως τον λογο που το γυρισαν. δεν ειχαν κανει bios update και δεν γεμιζε η δευτερη μπαταρια:P

στις ηλεκτρικες συσκευες αν δεν σε πειραζει να εχεις πχ ψυγειο με χτυπημενη πορτα κτλ παιζουν πραγματι πολυ καλες τιμες.απο μικρα χτυπηματα μεχρι μεγαλα χτυπηματα.

Να σου πω την αλήθεια εγώ είχα πάει με τη γιαγιά μου.  Εγώ κοιτούσα λαπτοπ. βρηκα ενα σε πολύ καλη τιμή. Συγκεκριμένα αυτο https://www.kotsovolos.gr/computing/laptop-tablet-ipad/notebook-macbook-ultrabook/234045-null  στα 500. Την ρωτάω εαν ανοιγει και μου λεει ειναι ολα ασεταριστα. Και που ξερω εγω εαν τανοιξω εαν δεν εχει θεμα οπως ειπες καλη ωρα. Γιατι τα λαπτοπ ειναι πιο υπουλα οταν ειναι μεταχειρισμενα ή εκθεσιακα στα θεματα που εχουν. Αυτο ειδα παντως μονο που αξιζε ολα τα αλλα σε τιμες σκρουτζ και πιο τσιμπημενες. Πέρα απο το λαπτοπ ομως. Εμένα πήρε η γιαγια μου ενα ψυγειο στα 450 και στο σκρουτζ το ιδιο κανει 
 

https://www.skroutz.gr/s/27676622/Bosch-KGE49AICA-Ψυγειοκαταψύκτης-419lt-Υ201xΠ70xΒ65εκ-Inox.html?product_id=114753302&sponsored=listing

 

Tοσο και το πηρε στα 450 γιατι ειχε χτυπημα μπροστα κατω και στο πλαι. Πιστευω μονο για ψυγειοκαταψυκτες αξιζει να παει καποιος εκει. Εφοσον δεν τους νοιαζουν τα χτυπηματα (τα οποια εαν θελει καποιος να γλυτωσει αρκετα λεφτα δεν πιστευω να τον πειραζουν) . 

Επεξ/σία από jerry banana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, jerry banana said:

Να σου πω την αλήθεια εγώ είχα πάει με τη γιαγιά μου.  Εγώ κοιτούσα λαπτοπ. βρηκα ενα σε πολύ καλη τιμή. Συγκεκριμένα αυτο https://www.kotsovolos.gr/computing/laptop-tablet-ipad/notebook-macbook-ultrabook/234045-null  στα 500. Την ρωτάω εαν ανοιγει και μου λεει ειναι ολα ασεταριστα. Και που ξερω εγω εαν τανοιξω εαν δεν εχει θεμα οπως ειπες καλη ωρα. Γιατι τα λαπτοπ ειναι πιο υπουλα οταν ειναι μεταχειρισμενα ή εκθεσιακα στα θεματα που εχουν. Αυτο ειδα παντως μονο που αξιζε ολα τα αλλα σε τιμες σκρουτζ και πιο τσιμπημενες. Τ

λογικα αν εχει θεμα μπορεις να το γυρισεις πισω και να παρεις λεφτα.μπορεις να το ρωτησεις. εγω αυτο που ειχα παρει ηταν χλιδα παντως.περα απο το κουτι που οκ το πεταξα ετσι και αλλιως.και ειχα και εγγυηση.χαλασε κατι καποιους μηνες μετα και μου το φτιαξαν κανονικα στο service.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...