Προς το περιεχόμενο

Μεγάλη αύξηση των συνδρομητών του Netflix παρά τα μέτρα κατά της κοινής χρήσης κωδικού


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το stremio το χρησιμοποιώ από τότε που ήταν αλφα, 12 χρόνια πριν περίπου. Το χειρίζομαι από το κρεβάτι μου με το μάτζικ μάους για να πάω από την μία ταινία στην άλλη ή να ψάξω κάτι, τόσο εργονομικό είναι. Όλες οι συνδρομητικές πλατφόρμες μαζί δεν φτάνουν ούτε το μισό περιεχόμενό του. Σε ταινίες ή σειρές θα τύχει να έχει 4-5 υπότιτλους (όχι στις πολύ τελευταίες βέβαια), ενώ σε κάποιες κλασικές παλιές μπορεί να φτάσουν τους 15 ή και παραπάνω! Εάν σε κάποια πολύ καινούργια δεν έχει τότε τους κατεβάζεις και τους σέρνεις απλώς πάνω στο πλέιερ ή το βάζεις να παίξει μέσω vlc με δεξί κλικ και τους βρίσκει αυτό. Έχει και κάστινγκ, μπορείς να το κατεβάσεις στο σμαρτόφωνο και να το "πετάξεις" στο πισί ή στην τηλεόραση.

Επεξ/σία από macodin
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Οτι και να πουν τα στατιστικα, οσο και να ανεβουν οι χρηστες ή τα views,
εγω δεν προκειται να ξανα κανω συνδρομη σε αυτη την woke μαλακια.

Δεν εχει υπαρξει σειρα / ταινια που να εχει το Ελληνικο Netflix και να μην
εχω μπορεσει να την δω πειρατικα.
Το αντιθετο απο την αλλη εχει γινει πολλες φορες. Ταινια / Σειρα
που μονο πειρατικα θα μπορουσα να την δω, να μην την εχει κανενα streaming site.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, drpaneas είπε

Εγω την ακυρωσα παντως. 18 Ευρώ έδινα για το 4k στη Γερμανία

Μην τυχόν και βάλεις το stremio που αναφέρουν εδώ

Είναι p2p και θα σου στείλουν ραβασακι στο σπίτι

Βαλε kodi με promise και opensubtitles.org addons

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, koutsis είπε

Μία χαρά click and play είναι το stremio. Θα σου έλεγα να μην κρίνεις κάτι που δεν έχεις δοκιμάσει. Πέντε χρόνια βλέπω τα πάντα από εκεί και ξέρω, δεν το έβαλα χθες! Σου βγάζει μια λίστα από πηγές με την ανάλυση και τον ήχο της ταινίας και τους seeders που έχει η κάθε πηγή και εσύ επιλέγεις ανάλογα τι θέλεις από αναλυση αυτό με τους περισσότερους seeders. Επίσης υπότιτλοι μπαίνουν αυτόματα δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα εσύ! Τώρα αν δεν μπορείς ούτε αυτό να κάνεις, πληρωνε το Netflix, τι να σου πω...

Δεν ξέρω καν τι είναι το Rd και βλέπω τα πάντα εδώ και πέντε χρόνια με stremio χωρίς το παραμικρό πρόβλημα και εννοείται χωρίς να πληρώσω τίποτα. Τι ακριβώς σε προβληματιζει και δεν μπορείς να δεις δεν έχω καταλάβει...

Τζάμπα κουράζεσαι…. Εγώ πλέον δεν ξανά μιλάω για το Stremio…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, kostasfalcon είπε

Τζάμπα κουράζεσαι…. Εγώ πλέον δεν ξανά μιλάω για το Stremio…

Μην ανησυχείς πάντα θα υπάρχει κάποιος να μιλήσει για το stremio Και πως τα βλέπει όλα, που και θεματάκια να έχει είναι δωρεάν κλπ κλπ κλπ

Επεξ/σία από sdikr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, ninjad201 είπε

Οτι και να πουν τα στατιστικα, οσο και να ανεβουν οι χρηστες ή τα views,
εγω δεν προκειται να ξανα κανω συνδρομη σε αυτη την woke μαλακια.

Δεν εχει υπαρξει σειρα / ταινια που να εχει το Ελληνικο Netflix και να μην
εχω μπορεσει να την δω πειρατικα.
Το αντιθετο απο την αλλη εχει γινει πολλες φορες. Ταινια / Σειρα
που μονο πειρατικα θα μπορουσα να την δω, να μην την εχει κανενα streaming site.

Το θέμα σου λοιπόν δεν είναι το woke, είναι ότι δε θέλεις να πληρώνεις συνδρομές. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/6/2023 στις 12:30 ΜΜ, rodosf1 είπε

Οι ειδικοί αναλυτές insomniacs έλεγαν καιρό ότι θα έχει απώλειες τεράστιες σε συνδρομές... 

πως γκένεν ατο;; 

πριν λιγες μερες διαβαζαμε οτι ειχαν απωλειες συνδρομητων στην ισπανια  τωρα οτι δεν τρεχει τπτ  ,ειναι αντιστοιχο με την χυλοπιτα που μας ριχνει μια  γκομενα  που γουσταρουμε που ξαφνικα  εκει που μας αρεσε λεμε ελα μωρε αυτη ειναι  ταναπου  ,πηγαινει με ολους.................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, KPNY είπε

Το θέμα σου λοιπόν δεν είναι το woke, είναι ότι δε θέλεις να πληρώνεις συνδρομές. 

Το θεμα μου ειναι το woke. Τοτε που σταματησα την συνδρομη επειδη αρχισα να αντιλαμβανομαι το woke που υπαρχει στις σειρες του Neftlix. Τοτε επρεπε να βρω μια λυση για να βλεπω σειρες και ταινιες, η λυση αυτη ηταν η πειρατεια. Και αφου την εμαθα και εμαθα και τα καλα της τα εγραψα παραπανω. Αυτο δεν αλλαζει το γεγονος οτι εκοψα την συνδρομη λογω woke και οσο ειναι woke δεν προκειται να ξανα βαλω συνδρομη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, sdikr είπε

Μην ανησυχείς πάντα θα υπάρχει κάποιος να μιλήσει για το stremio Και πως τα βλέπει όλα, που και θεματάκια να έχει είναι δωρεάν κλπ κλπ κλπ

Το Έχεις δουλέψει για να έχεις άποψη?

Φυσικά και τα βλέπει όλα… Και με ένα πολύ καλό user interface.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, kostasfalcon είπε

Το Έχεις δουλέψει για να έχεις άποψη?

Φυσικά και τα βλέπει όλα… Και με ένα πολύ καλό user interface.

και που και που έχει θεματακιά, αλλά είναι "δωρεαν"  όποτε δεν μας πειράζουν τα όποια θεματάκια, βλέπω το ξέχασες

 

2 ώρες πριν, ninjad201 είπε

Το θεμα μου ειναι το woke. Τοτε που σταματησα την συνδρομη επειδη αρχισα να αντιλαμβανομαι το woke που υπαρχει στις σειρες του Neftlix. Τοτε επρεπε να βρω μια λυση για να βλεπω σειρες και ταινιες, η λυση αυτη ηταν η πειρατεια. Και αφου την εμαθα και εμαθα και τα καλα της τα εγραψα παραπανω. Αυτο δεν αλλαζει το γεγονος οτι εκοψα την συνδρομη λογω woke και οσο ειναι woke δεν προκειται να ξανα βαλω συνδρομη.

Όλο το Holywood είναι woke,  ότι καινούργιο βγαίνει είναι woke. 

Επεξ/σία από sdikr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...