Προς το περιεχόμενο

Σημαντικό αντίκτυπο στην απόδοση έχει η τελευταία ενημέρωση BIOS για το ASUS ROG Ally


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

30 λεπτά πριν, solen7 είπε

Αν δει κανεις τι γραφετε θα νομιζει πως σας αναγκασαν να το αγορασετε. Ο καθενας εχει δικαιωμα να πει την γνωμη του αλλα το feedback θα ηταν χρησιμο απο καποιον που ανηκε αρχικα στο target group, οχι απο αυτον που κοιταει κατι ποσο κανει πρωτα και μετα τι προσφερει.

Αδερφέ άσε να γράψουν και αυτοί που δεν ανήκουν στο target group της συσκευής , γιατι αν περιμένεις απο το target group αυτου του πράγματος δεν θα γράψει κανένας !

* Βάλε και κανέναν τόνο στις λέξεις σου γιατι στραβώθηκα .    

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Just_travel_everywhere είπε

Να μιλάτε απλοποιημένα έλληνα παρακαλώ 😂😂 ich verstehen nicht 😋😋😋

Εδώ θα είσαι αγαπητέ που Ειρωνεύεσαι κιόλας όπως έχουμε δει τόσες αποτυχημένες προσπάθειες από τόσες εταιρείες να βουλιάζουν έτσι θα πάει κι αυτό. For την κονσόλα με 1 h διάρκεια μπαταρίας άστο καλύτερα θα πάρω όπως είπαν και κάποιοι άλλοι ενώ εκείνη μπορεί κρατάει πολύ περισσότερο. Μην αναφέρω φυσικά το νούμερο ένα ανταγωνιστή Nintendo switch. Και φαντάσου ακόμα δεν έχει βγάλει δεύτερη έκδοση !!! Θα τους πάρει και τα βρακιά . 

Αγαπητέ δεν ξέρω αν θα πετύχει ή όχι, δεν έχω ιδέα βασικά τι θα κάνει. Ο σαρκασμός μου απευθύνεται στην επιπολαιότητα των επιχειρημάτων.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 hours ago, panoskatos said:

Αδερφέ άσε να γράψουν και αυτοί που δεν ανήκουν στο target group της συσκευής , γιατι αν περιμένεις απο το target group αυτου του πράγματος δεν θα γράψει κανένας !

* Βάλε και κανέναν τόνο στις λέξεις σου γιατι στραβώθηκα .    

Μπερδευεσαι στην μητρικη σου γλωσσα και δν μπορεις να διαβασεις χωρις τονους? Μην ψαχνεις κατι να πεις για να βγεις απο πανω σε ολες τις περιπτωσεις σαν κλασικος Ελληνας, θα μπορουσα αντιστοιχα να σου πω να μην αφηνεις κενο μετα και πριν τα σημεια στιξης. Ειναι ευκολο να βγαζεις κομπλεξ, ολοι μπορουμε. 💪 Τουλαχιστον με την απαντηση σου απεδειξες το δικο μου point πως στα σχολια βγαζετε απλα hate σε οτιδηποτε απο συνηθεια και δεν κανετε εποικοδομητικη κριτικη. 

Επεξ/σία από solen7
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, solen7 είπε

Αν δει κανεις τι γραφετε θα νομιζει πως σας αναγκασαν να το αγορασετε. Ο καθενας εχει δικαιωμα να πει την γνωμη του αλλα το feedback θα ηταν χρησιμο απο καποιον που ανηκε αρχικα στο target group, οχι απο αυτον που κοιταει κατι ποσο κανει πρωτα και μετα τι προσφερει.

ποιο πιστευεις οτι ειναι το target group της συσκευης? εγω πχ εχω switch, 3ds ,vita , και deck και τα χρησιμοποιω ολα. ΔΙκαιουμαι να μιλαω?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα βγούνε lite windows εκδόσεις, βελτιστοποιημενες σιγα σιγα που θα το βελτιώσουν στην αυτονομία πιστεύω. Εδω έχω βελτιώσει εγω ταμπέλετα windows core i5, απο 4 ώρες οθόνη με revios windows 10 undervolting κλπ να βγαζει 6.

Αν και για εμενα ας το κανανε χοντροτερο με μπαταρίες 50% μεγαλύτερη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, solen7 είπε

Μπερδευεσαι στην μητρικη σου γλωσσα και δν μπορεις να διαβασεις χωρις τονους? Μην ψαχνεις κατι να πεις για να βγεις απο πανω σε ολες τις περιπτωσεις σαν κλασικος Ελληνας, θα μπορουσα αντιστοιχα να σου πω να μην αφηνεις κενο μετα και πριν τα σημεια στιξης. Ειναι ευκολο να βγαζεις κομπλεξ, ολοι μπορουμε. 💪 Τουλαχιστον με την απαντηση σου απεδειξες το δικο μου point πως στα σχολια βγαζετε απλα hate σε οτιδηποτε απο συνηθεια και δεν κανετε εποικοδομητικη κριτικη. 

Μάλλον σου χρειάζονται διακοπές.  Δεν είναι κόμπλεξ δικό μου ότι γράφεις ανορθόγραφα αλλά πρόβλημα δικό σου που πρέπει να λύσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 20/6/2023 στις 11:27 ΠΜ, Just_travel_everywhere είπε

Με το ζόρι να μπει μια καινούργια κονσόλα στην ζωή μας . Να πούμε ότι πήγαν άπατα η ίδιες προτάσεις της Sony πριν 15 χρόνια !! Και ιδίως για της τιμές τους . Και εγώ είχα πάρει μια , ότι και να λέμε η οθόνη είναι πολύ μικρή για Windows . Και για τα παιχνίδια εντάξει τόσο ποια δεν μπορούμε να ζήσουμε έξω από το σπίτι χωρίς να παίξουμε ;; 

Δεν απευθύνεται σε εμάς η κονσόλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...