Προς το περιεχόμενο

iPhone 15: Όσα γνωρίζουμε μέχρι σήμερα


alion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Arkin είπε

Τι ειναι χρονια μπροστα? Think again

 

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Είναι καλύτερος δηλαδή ο snap από τον A16 ;

 απάντησε με ένα ναι η ένα όχι και τεκμηρίωσε την απάντηση σου 

Επεξ/σία από Chris_BMW
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, panther_512 είπε

Είσαι σοβαρός τώρα εσύ?

Κάθε άτομο που σέβεται το τραπεζάκι της καφετέριας στο οποίο αφήνει για μόστρα το κινητό του, ξέρει πολύ καλά ότι πρέπει να ανανεώνει τη συσκευή αμέσως μόλις η εταιρεία της επιλογής του βγάλει τα νέα μοντέλα.

Αλλιώς πώς θα αντικρίσει ξανά την κοινωνία με περσινό μοντέλο επάνω στο τραπεζάκι της καφετέριας?

Μα αυτό το άτομο ακόμα χρωστάει τις 36 από τις 48 δόσεις για το περσινό μοντέλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εντέλει το insomnia είναι τεχνολογικό φόρουμ και φιλοξενεί άτομα που ενδιαφέρονται για τις τεχνολογίες ή ένα καφενείο που ο κάθε ένας λέει και την άποψη του αφού περάσει πρώτα από τη πλατεία…?

Επεξ/σία από AtiX
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Chris_BMW είπε

Είναι καλύτερος δηλαδή ο snap από τον A16 ;

 απάντησε με ένα ναι η ένα όχι και τεκμηρίωσε την απάντηση σου 

Στα ίδια είναι σε gpu πολύ ανώτερος. Χρόνια πίσω πάντως δεν είναι στα ιδια και καλύτερος ναι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, AtiX said:

Εντέλει το insomnia είναι τεχνολογικό φόρουμ και φιλοξενεί άτομα που ενδιαφέρονται για τις τεχνολογίες ή ένα καφενείο που ο κάθε ένας λέει και την άποψη του αφού περάσει πρώτα από τη πλατεία…?

Party pooper

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, gadgetseek said:

Μία από τα - πανάκριβα - ίδια.. 

Νομίζω ότι όλες οι μεγάλες εταιρείες θα πρέπει να εξετάσουν σοβαρά το ενδεχόμενο να βγάζουν flagship κινητά κάθε ενάμισυ ή και δύο χρόνια (όπως γίνεται ήδη π.χ. με τα Galaxy tablets..) 

Δεν υπάρχει ουσιαστικά λόγος για ετήσιο κύκλο (ευσεβείς πόθοι, το ξέρω..)

Έχω ακόμα το iPhone 11 Pro, που το πήρα όταν βγήκε το 13. 

Δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να αλλάζει κάποιος κινητό ούτε κάθε 2 χρόνια, πόσο μάλλον κάθε χρόνο. 

Ειδικά αν δεν του περισσεύουν... 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, Arkin said:

Τι ειναι χρονια μπροστα? Think again

 

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Μάλλον εννοείς δεν έπιασε τον Α14 σε single και τον πέρασε σε multi. 
Για το ότι πήρε την μερίδα του λέοντος στα 3nm, ας το αφήσουμε ασχολίαστο. 

Προσωπικά δεν μου καίγατε καρφί αν βγάλει και 5000 single ο Bionic ή ο SD, διότι δεν ζω σε virtual κόσμο όπως κάνει το 90% με TikTok , Instagram, Facebook 

και καίγονται ποσό γρήγορα θα τους ανοίξει 

GB απέχουμε πολύ…

IMG_2857.png

IMG_2858.png

IMG_2855.png

IMG_2856.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουλαγα ενα iPhone σφραγγισμενο το 2018.

Εμφανιστικε μια κοπελα η οποια το ειχε αγοράσει,το πουλησε....

Πηρε το flagship της samsung τοτε.

Και εψαχνε το iPhone που .......ειχε και πουλησε!!!!!

Μου εσκασε 800€ και εφυγε ευτυχισμενη....

*Εχω το mate 10 pro απο τοτε.......😂🤣😅

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, polaki είπε

Έχω ακόμα το iPhone 11 Pro, που το πήρα όταν βγήκε το 13. 

Δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να αλλάζει κάποιος κινητό ούτε κάθε 2 χρόνια, πόσο μάλλον κάθε χρόνο. 

Ειδικά αν δεν του περισσεύουν... 

Και να περισσεύουν με την αγορά του νέου θα νομίζεις ότι πήρες το παλιό :) πλέον όλοι οι κατασκευαστές δίνουν μικρότερες αλλαγές χρόνο με το χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 hours ago, AtiX said:

Εντέλει το insomnia είναι τεχνολογικό φόρουμ και φιλοξενεί άτομα που ενδιαφέρονται για τις τεχνολογίες ή ένα καφενείο που ο κάθε ένας λέει και την άποψη του αφού περάσει πρώτα από τη πλατεία…?

θελω να αντιληφθεις λιγο οτι η εννοια του φορουμ ειναι ενας χωρος που ο καθενας λεει την αποψη του.Αυτος ειναι ο μοναδικος σκοπος ενος φορουμ αν ηταν η ενημερωση μονο δεν θα ηταν φορουμ θα ηταν σελιδα tech news

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, chrisxkar είπε

θελω να αντιληφθεις λιγο οτι η εννοια του φορουμ ειναι ενας χωρος που ο καθενας λεει την αποψη του.Αυτος ειναι ο μοναδικος σκοπος ενος φορουμ αν ηταν η ενημερωση μονο δεν θα ηταν φορουμ θα ηταν σελιδα tech news

Όπως σε κάθε θεματικό φόρουμ έτσι και εδώ θα έπρεπε να υπάρχει έστω η αίσθηση του για πιο πράγμα μιλάς…

Δεν γίνεται να διαβάζω απόψεις όπως να σταματήσουν να βγάζουν κάθε χρόνο κινητά, επεξεργαστές, κάρτες γραφικών κλπ, μόνο και μόνο επειδή κάποιοι θεωρούν ότι το φετινό από το περσινό μοντέλο δεν έχει καμία διαφορά…

Ούτε γίνεται να διαβάζω για διαστημικά προγράμματα και να μπαίνει ο άλλος και να μου λέει για τα παιδάκια που πεινάνε, για fake videos ή δεν ξέρω και εγώ τι άλλο τον απασχολεί εκείνη τη στιγμή….

εάν εσένα δεν σε ενοχλούν τα παραπάνω και θεωρείς ότι αυτό είναι άποψη μάλλον θα πρέπει να ξανά αναθεωρήσεις τι είναι on topic και το off topic…

είπαμε καλός και ο χαβαλές αλλά μην το ξεχειλωσουμε  κιόλας….

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λένε ότι τα Pro θα έχουν πλαίσιο από τιτάνιο. Δεν ξέρω για τα αλλα χαρακτηριστικά, αλλά σαν ποιότητα κατασκευής και στο τι υλικά χρησιμοποιούνται στην κατασκευή των νέων κτιρίων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...