Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft κυκλοφορεί επίσημα καλύμματα για το Xbox Series X


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, panther_512 είπε

OK, η MS έδειξε το δρόμο.

Τώρα αναμένουμε τα φθηνότερα και μεγαλύτερης ποικιλίας καλύμματα από τους Κινέζους.

Εδειξε τον δρομο με βελκρο και ποδαρακια? Σοβαρα? Τουλαχιστον στην επομενη κονσολα να βαλουν κανα μαγνητη μπας και γινει πιο ομορφο. Εδω θα πας να το πιασεις/μετακινησεις/ξαπλωσεις και θα πρεπει να τα μετακινεις χωριστα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Choutas είπε

Όταν αντιγράφεις τις χειρότερες ιδέες του βασικού αντιπάλου σου...

Το είχε κάνει η Ms εποχή Xbox 360.. Απλά τότε έβγαζες την πρόσοψη το πλαστικό.. Όπως κ το PS5 που βγάζεις τα πλαστικά.. Εδώ αυτό είναι κάτι σαν κάλυμμα θήκη.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H κονσόλα για μένα είναι ήδη πανέμορφη.Βέβαια αυτό είναι υποκειμενικό, εγώ βρίσκω το minimal καύλα.

Τα σχέδια όμορφα , η ποικιλία όμως ακόμα και για αρχή πολύ μικρή.

Λίγο με προβληματίζει το οτι στην ουσία βάζουμε (βάζετε δηλαδή δεν έχω series x) άλλη μια στρόση στην κονσόλα η οποία με μια πρώτη ματιά φαίνεται να μην είναι πολύ λεπτή.Υπάρχει πιθανότητα θεωρώ ανάλογα το πάχος και το υλικό να έχει αντίκτυπο στις θερμοκρασίες παρόλο που ο εξαερισμός του δουλέυει σε άλλη κατεύθυνση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 hours ago, SabotazNic said:

Εδειξε τον δρομο με βελκρο και ποδαρακια? Σοβαρα? Τουλαχιστον στην επομενη κονσολα να βαλουν κανα μαγνητη μπας και γινει πιο ομορφο. Εδω θα πας να το πιασεις/μετακινησεις/ξαπλωσεις και θα πρεπει να τα μετακινεις χωριστα

Εμένα πάντως μου άρεσε.

Περιμένεις τώρα από τον κινέζο περισσότερη ποικιλία, καλύτερα σχέδια και καλύτερο μηχανισμό συγκράτησης, στα μισά λεφτά.

Με τις μετακινήσεις του XsX έχεις δίκιο όμως, όταν παίρνω την κονσόλα κάθε μέρα στην τουαλέτα για να παίξω, το κάλυμμα αυτό σίγουρα θα κάνει τα πράγματα ελάχιστα πιό χρονοβόρα.

Επεξ/σία από panther_512
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κάποιος γιατί τόσο promo για το Starfield? 

Ειλικρινά το ρωτάω, έχω πάρει το headset και ένα δεύτερο controller που ήθελα για να παίξω Diablo, αλλά όταν το πήρα πριν 1 μήνα δεν ήξερα καν τί είναι το Starfield.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, panther_512 είπε

Εμένα πάντως μου άρεσε.

Περιμένεις τώρα από τον κινέζο περισσότερη ποικιλία, καλύτερα σχέδια και καλύτερο μηχανισμό συγκράτησης, στα μισά λεφτά.

Με τις μετακινήσεις του XsX έχεις δίκιο όμως, όταν παίρνω την κονσόλα κάθε μέρα στην τουαλέτα για να παίξω, το κάλυμμα αυτό σίγουρα θα κάνει τα πράγματα ελάχιστα πιό χρονοβόρα.

Κάτσε, τελικά σου άρεσε. Όχι ότι η MS καινοτόμισε. 

Οκ τι να πω, εγώ συχνά καθαρίζω γενικά επιφάνειες και έπιπλα. Άλλος στο κάνει για εσένα από ότι φαίνεται. Η πρακτικότητα όμως έχει πάει περίπατο, και σίγουρα τα plates σε αυτό το κομμάτι είναι πολύ καλύτερα :)

 

43 λεπτά πριν, polaki είπε

Ξέρει κάποιος γιατί τόσο promo για το Starfield? 

Ειλικρινά το ρωτάω, έχω πάρει το headset και ένα δεύτερο controller που ήθελα για να παίξω Diablo, αλλά όταν το πήρα πριν 1 μήνα δεν ήξερα καν τί είναι το Starfield.

ThE gAmE oF tHe GenErAtiOn 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 minutes ago, SabotazNic said:

 Όχι ότι η MS καινοτόμισε. Οκ τι να πω, εγώ συχνά καθαρίζω γενικά επιφάνειες και έπιπλα. Άλλος στο κάνει για εσένα από ότι φαίνεται. Η πρακτικότητα όμως έχει πάει περίπατο, και σίγουρα τα plates σε αυτό το κομμάτι είναι πολύ καλύτερα :)

Πώ πώ, δηλαδή δεν μπορούμε να κάνουμε συζήτηση μεταξύ σοβαρού και αστείου?

Κοίταξε, εμένα μου άρεσε, και η MS έδειξε τον δικό της επίσημο τρόπο τοποθέτησης skin στην κονσόλα, χωρίς αυτοκόλλητα και τοξικά βινύλια, με εύκολη τοποθέτηση και αλλαγή. Η τιμή είναι ότι ναναι, τα σχέδια λίγα, για αυτό και περιμένουμε τους κινέζους να αναλάβουν αυτό το κομμάτι.

Προσωπικά θα καραγούσταρα ένα skin Zelda: Tears of the Kingdom ή ένα Witcher 3 για το XsX μου.

Τώρα για το τί κάνουν άλλοι για μένα, τί να σου πώ, έπεσες διάνα. Μονογονιός με παιδάκι 5μιση χρονών που έχει δραστηριότητες κάθε μέρα, 3 δουλειές (1 full time και 2 part time), και ένα σπίτι που περιμένει εμένα για τα πάντα όλα γιατί βοήθεια δεν υπάρχει από πουθενά και κανέναν. Ξυπνάμε στις 6 το πρωί, κοιμόμαστε 1 το βράδυ και αν είμαστε τυχεροί θα παίξουμε και κάνα game για 20-30 λεπτά.... Είμαι σίγουρος ότι ο Βέγγος θα ήταν περήφανος για μένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...