Προς το περιεχόμενο

Το νέο Samsung Exynos 2400 SoC θα περιλαμβάνει 10πύρηνο επεξεργαστή


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για αυτο αγοραζουμε  Sony και κοιμομαστε το βραδυ,,,Νομιζω η μονη πιστη εταιρεια με Snapdragon stock android και καθε μηνα Update

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Spoiler

Όσοι έχετε κινητά με Exynos, μπορείτε να μου πείτε κάποια προβλήματα που αντιμετωπίζετε σε day to day χρήση; Όχι κάτι που είδατε στο YouTube η που διαβάσατε κάπου.. Κάτι το οποίο όντως να σας ενοχλεί, εσάς προσωπικά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά την κατακραυγή των ειδικών επιστημόνων του  Insomnia η Samsung σκέφτεται να κλείσει το αποτυχημένο τμήμα κατασκευής επεξεργαστών.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Frago21ps είπε

Για αυτο αγοραζουμε  Sony και κοιμομαστε το βραδυ,,,Νομιζω η μονη πιστη εταιρεια με Snapdragon stock android και καθε μηνα Update

Για δυο χρονια και μετα αντε γεια. Ημουν παιδι της sony και ακομα πιστευω οτι σαν ποιοτητα κατασκευης μονο με iphone μπορει να συγκριθει αλλα στο θεμα των ενημερωσεων χωλαινει πλεον σε σχεση με αλλες εταιρειες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε samsung πας καλα? Παλι τα σκουπιδια θα φερεις Ευρωπη? Πολιτες τεταρτης διαλογης τους μαθαμε πια. Ας φερει τις θερμαστρες παλι και ας τις βαλει και 1500 ευρω. Καραγκιοζηδες δεν θα χορτασετε με τα δις που βγαζετε. Βγαλατε τον φορτιστη τωρα πατε παλι να βαλετε παλι τα σκουπιδα soc σε κινητα 1500 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 minutes ago, vastegial_74 said:

Για δυο χρονια και μετα αντε γεια. Ημουν παιδι της sony και ακομα πιστευω οτι σαν ποιοτητα κατασκευης μονο με iphone μπορει να συγκριθει αλλα στο θεμα των ενημερωσεων χωλαινει πλεον σε σχεση με αλλες εταιρειες.

2 Xρονια ανδροιδ version updates,5 security,το xperia 5 mark 2 που εδωσα στην γυναικα μου εχει πιο προσφατο security update απο το s23 και ειναι 2020 μοντελο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Frago21ps είπε

2 Xρονια ανδροιδ version updates,5 security,το xperia 5 mark 2 που εδωσα στην γυναικα μου εχει πιο προσφατο security update απο το s23 και ειναι 2020 μοντελο

να δινεις ενα-εναμιση χιλιαρικο και να εχεις 2 εκδοσεις ανδροιντ κ μετα "στον κουβα" ειναι απαραδεκτο. δεν ειναι στραγαλια τα χιλιαρικα. το μονο για το οποιο παραδεχομαι το μηλο. και ξαναλεω, για κινητα του χιλιαρικου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, duende said:

να δινεις ενα-εναμιση χιλιαρικο και να εχεις 2 εκδοσεις ανδροιντ κ μετα "στον κουβα" ειναι απαραδεκτο. δεν ειναι στραγαλια τα χιλιαρικα. το μονο για το οποιο παραδεχομαι το μηλο. και ξαναλεω, για κινητα του χιλιαρικου

 Σιγουρα ουτε εγω ειμαι ευχαριστημενος με αυτο,αλλα σαν εταιρια βλεπει οτι η apple καθε χρονο πουλαει και οι περισσοτερει παιρνουν το πιο νεο κανει και αυτη το ιδιο,σου λεει αυτος που θα παρει το νεο θα ξαναπαρει και το πιο νεο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Frago21ps είπε

Νομιζω η μονη πιστη εταιρεια με Snapdragon stock android

Motorola Edge 40 Pro , snapdragon gen 2 ,  stock android σχεδόν σαν το Pixel , - 2 android versions plus 5 years updates .

Επεξ/σία από ethereum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Frago21ps είπε

 Σιγουρα ουτε εγω ειμαι ευχαριστημενος με αυτο,αλλα σαν εταιρια βλεπει οτι η apple καθε χρονο πουλαει και οι περισσοτερει παιρνουν το πιο νεο κανει και αυτη το ιδιο,σου λεει αυτος που θα παρει το νεο θα ξαναπαρει και το πιο νεο 

το πιο νεο ομως δε το παιρνουν γιατι σταματησε να υποστηριζει το παλιο. και οταν μιλαμε για τοσο δυνατο hardware δε μπορει απλα να το παραταει οποιαδηποτε εταιρεια στις 2 ενημερωσεις, λες και δε σηκωνει νεα εκδοση. ποσο μαλλον η sony, που βγαζει μετρημενα μοντελα καθε χρονο. εχω το g8s της αημνειστου lg, κυκλοφορησε το 2019 με android 9 και εχει παρει αυτη τη στιγμη τη 12. και ακομα βαραει 600κ antutu.. τεσπα, βγαινουμε εκτος θεματος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, duende είπε

να δινεις ενα-εναμιση χιλιαρικο και να εχεις 2 εκδοσεις ανδροιντ κ μετα "στον κουβα" ειναι απαραδεκτο

7 χρόνια δεν είναι και λίγα

Επεξ/σία από ethereum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, ethereum είπε

7 χρόνια δεν σου φτάνουν ?

μιλαω για android, που αναφερθηκε πιο πανω η σονυ οτι δινει 2 αναβαθμισεις

Επεξ/σία από duende
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Frago21ps said:

Για αυτο αγοραζουμε  Sony και κοιμομαστε το βραδυ,,,Νομιζω η μονη πιστη εταιρεια με Snapdragon stock android και καθε μηνα Update

Sony, εξαιρετική αισθητική (κοσμηματα), ποιότητα και μέχρι τωρα δύο φουσκωμενες μπαταρίες (ευτυχως μέσα σε εγγυηση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 minutes ago, endeavour said:

Sony, εξαιρετική αισθητική (κοσμηματα), ποιότητα και μέχρι τωρα δύο φουσκωμενες μπαταρίες (ευτυχως μέσα σε εγγυηση).

Ποτε δεν μου εχει τυχει και τα εχω αλλαξει ολα,παραξενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...