Προς το περιεχόμενο

iPhone 15 Pro και Pro Max με καλύτερες κάμερες, ανθεκτική κατασκευή, USB-C και Action Button


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ταχύτητα φόρτισης είπαν;Όσο για οπτικό zoom μια χαρά είναι το 5x. Είμαι κατοχος s22 ultra και ακόμα με 10x υπάρχει αισθητή αλλοίωση στη ποιότητα (τη μέρα. Την νύχτα γελάνε και οι πέτρες).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 253
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 minutes ago, avacan23 said:

iPhone 15 Pro 6.1-inch display¹ From  £999

iPhone 15 Pro Max 6.7-inch display¹ 1199£

Τιμές αγγλίας. οποιος μπορεί χωρίς δασμούς..spacer.png

η τιμη παντως βγαινει 1400 με αναλογια, οσο ακριβως θα εχει με 39α εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, petroschelsea είπε

Γερμανικό Apple store

iPhone 15: 949

iPhone 15 plus: 1099

iPhone 15 pro: 1199

iPhone 15 pro max: 1449

Nα ρωτήσω εγώ που είμαι άσχετος από iphone?? Στην Ελλάδα έρχονται πιο ακριβά?? Γιατί και το 14 και το 14 pro είχαν μεγαλύτερες αρχικές τιμές (στην Ελλάδα).

Αν ναι, γιατί να μην το αγοράσεις από apple store π.χ Γερμανίας?? Ή μήπως είναι τιμές προ-παραγγελίας και σου κάνει ένα είδος έκπτωσης??

Τέλος, μιας και σας βρήκα... Σκέφτομαι να αγοράσω στη μητέρα μου ένα refubrished iphone se 2016 λόγω βολικού για εκείνη μεγέθους. Για μόνο κλήσεις, μηνύματα και ελάχιστο ίντερνετ θα τη βγάζει τη μέρα (υγεία μπαταρίας>90%)?

Ευχαριστώ και συγνώμη για το όποιο spam....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sxetikos13 είπε

Nα ρωτήσω εγώ που είμαι άσχετος από iphone?? Στην Ελλάδα έρχονται πιο ακριβά?? Γιατί και το 14 και το 14 pro είχαν μεγαλύτερες αρχικές τιμές (στην Ελλάδα).

Αν ναι, γιατί να μην το αγοράσεις από apple store π.χ Γερμανίας?? Ή μήπως είναι τιμές προ-παραγγελίας και σου κάνει ένα είδος έκπτωσης??

Τέλος, μιας και σας βρήκα... Σκέφτομαι να αγοράσω στη μητέρα μου ένα refubrished iphone se 2016 λόγω βολικού για εκείνη μεγέθους. Για μόνο κλήσεις, μηνύματα και ελάχιστο ίντερνετ θα τη βγάζει τη μέρα (υγεία μπαταρίας>90%)?

Ευχαριστώ και συγνώμη για το όποιο spam....

Τα Apple Store δεν στέλουν σε άλλες χώρες. Αυτό που γίνεται είναι να το αγοράσεις από το γερμανικό ή άλλο amazon

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, paniti είπε

Τα Apple Store δεν στέλουν σε άλλες χώρες. Αυτό που γίνεται είναι να το αγοράσεις από το γερμανικό ή άλλο amazon

Για amazon γνωρίζω αλλά δεν έχω παρατηρήσει αν έρχεται στην τιμή του αντίστοιχου apple store... Kαι αν ναι γιατί δεν το επιλέγουν παρά ελάχιστοι??

 

4 λεπτά πριν, sxetikos13 είπε

Nα ρωτήσω εγώ που είμαι άσχετος από iphone?? Στην Ελλάδα έρχονται πιο ακριβά?? Γιατί και το 14 και το 14 pro είχαν μεγαλύτερες αρχικές τιμές (στην Ελλάδα).

Αν ναι, γιατί να μην το αγοράσεις από apple store π.χ Γερμανίας?? Ή μήπως είναι τιμές προ-παραγγελίας και σου κάνει ένα είδος έκπτωσης??

Τέλος, μιας και σας βρήκα... Σκέφτομαι να αγοράσω στη μητέρα μου ένα refubrished iphone se 2016 λόγω βολικού για εκείνη μεγέθους. Για μόνο κλήσεις, μηνύματα και ελάχιστο ίντερνετ θα τη βγάζει τη μέρα (υγεία μπαταρίας>90%)?

Για αυτό γνώμη κανείς???

Ευχαριστώ και συγνώμη για το όποιο spam....

 

Επεξ/σία από sxetikos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

iOS 17 will be available for public download on September September 18th.

To Sonoma 26-9-23.

Η κατάσταση σώθηκε με το 256gb αλλά σαν να κράτησαν ολες τις αλλαγές για το 16 ουλτρα το 2024.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Crash24 είπε

ενώ οι χρήστες μπορούν να εναλλάσσονται μεταξύ πολλαπλών εστιακών αποστάσεων (24mm, 28mm και 35mm) εντός της κύριας κάμερας

Επιτέλους κάποιος το έκανε και έβαλε 35mm! Μπράβο Apple. Είχε καταντήσει αηδία να δίνουν όλοι σαν default τον 24mm και να τον βαφτίζουν "normal", ενώ όποιος ασχολείται με φωτογραφία ξέρει πως ο normal είναι στην ουσία ο 50mm. 35αρης λοιπόν πολύ καλοδεχούμενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, sxetikos13 είπε

Για amazon γνωρίζω αλλά δεν έχω παρατηρήσει αν έρχεται στην τιμή του αντίστοιχου apple store... Kαι αν ναι γιατί δεν το επιλέγουν παρά ελάχιστοι??

 

 

Δεν γνωρίζω τι σκέφτονται. Ίσως κάποιοι δεν θέλουν να μπλέκουν με αποστολή πίσω σε άλλη χώρα (άμα συμβεί κάτι στον δεύτερο χρόνο την εγγύησης) ή αισθάνονται περισσότερη ασφάλεια να (προ)παραγγείλουν από ελληνικό κατάστημα (ίσως και με ευκολίες πληρωμής). Υποθέσεις κάνω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

κι ομως ζήσαμε να το δούμε. αν δν εβγαινε ευρωπαική οδηγία δε θα γινοταν τίποτα.

μεγάλη ήττα για τον τιμοθεο ουτε μια λέξη δεν είπε.spacer.png

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά, καιρό σκεφτόμουν να δοκιμάσω ένα iPhone αλλά με απωθουσε η usb-c απουσία του για φόρτιση. Όταν λήξει αυτό το συμβόλαιο ένα 15 Pro max θα είναι λουκούμι διότι θα έχει βγει το 16 Pro max ως τότε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...