Προς το περιεχόμενο

Τέλος εποχής για το iPhone Mini


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, gidi είπε

Το 13 μίνι είναι το απόλυτο τηλέφωνο. Αν έπαιζε με 120Hz ανανέωση και dynamic island θα ηταν το όνειρο. Ο μόνος λόγος που το αποχωρίστηκα είναι η άτιμη πρεσβυωπία. 

Το ίδιο και γω. Το έβαλα αγγελία πριν λίγο ΜΟΝΟ γι αυτόν το λόγο

Επεξ/σία από FrankyGR
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 hours ago, gidi said:

Το 13 μίνι είναι το απόλυτο τηλέφωνο. Αν έπαιζε με 120Hz ανανέωση και dynamic island θα ηταν το όνειρο. Ο μόνος λόγος που το αποχωρίστηκα είναι η άτιμη πρεσβυωπία. 

 

3 hours ago, FrankyGR said:

Το ίδιο και γω. Το έβαλα αγγελία πριν λίγο ΜΟΝΟ γι αυτόν το λόγο

Μία ακόμη απόδειξη ότι μόνο στους γέρους αρέσουν πια τα μικρά τηλέφωνα 🤣

Επεξ/σία από koutsis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, koutsis είπε

 

Μία ακόμη απόδειξη ότι μόνο στους γέρους αρέσουν τα μικρά τηλέφωνα 🤣

Άι ρε, μια χαρά νιάτα είμαστε, αλλα μας βρήκε η αδύναμη όραση μικρούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, gidi said:

Το 13 μίνι είναι το απόλυτο τηλέφωνο. Αν έπαιζε με 120Hz ανανέωση και dynamic island θα ηταν το όνειρο. Ο μόνος λόγος που το αποχωρίστηκα είναι η άτιμη πρεσβυωπία. 

Εχω κι εγώ πρεσβυωπία και για την ώρα αντέχω, το watch κάποιες φορές δεν το βλέπω πια. Για μένα ήταν η μόνη επιλογή μετά το SE πρώτης γενιάς που λάτρεψα και θα κράταγα αν συνέχιζε να κάνει update το iOS. Και πάλι το 13mini μεγάλο μου φάνηκε, αλλά κάπως το διαχειρίστηκα (gestures, back taps κλπ). Δυστυχώς η συνεχής απαίτηση για όλο και μεγαλύτερα τηλέφωνα (οθόνες) μας κάνει μειοψηφία. Να σημειώσω ότι η μπαταρία του με την καθημερινή χρήση που κάνω με υπερκαλύπτει. Και τηλέφωνα και internet και εφαρμογές κλπ.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεσβυωπας και εγώ στα 43 μου αλάνια! 

Ειναι ο λόγος που είμαι στο 12 pro Max, και επίσης ο λόγος που εδώ και 1-2 χρόνια στο Apple Watch δεν μου είναι εύκολο να διαβάσω μηνύματα.

Τί να κάνεις, πάλι καλά που υπάρχει και το zoom στο Μεγεθυντικό φακό του κινητού να διαβάζουμε τί παραγγέλνουμε στα ταβερνακια! 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα καλά τι χρήση κάνετε και το μόνο πρόβλημα στα Μινι είναι η ''πρεσβυωπία'' σας :P σε 13pro max θέλω 1-2 φορτίσεις την ημέρα.Το mini θα είχε παραδόσει πνεύμα η μπαταρία στο 6μηνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξυ, όσους φίλους έχω, που εχουν το mini, ήταν όλοι πάρα πολύ ευχαριστημένοι. Και απ' ότι βλέπω και εδώ μέσα, οι περισσότεροι δεν θέλουν να το αποχωριστούν. Οπότε υπάρχει target group.. απλά είναι μικρό...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέμε μικρό το mini όταν η οθόνη του είναι ιδίου μεγέθους (+0.1" για την ακρίβεια), με διαφορετικό ratio βέβαια, του πρώτου Samsung Note (!) που θυμάστε πως το αποκαλούσαμε τότε.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Chocobo είπε

Μα καλά τι χρήση κάνετε και το μόνο πρόβλημα στα Μινι είναι η ''πρεσβυωπία'' σας :P σε 13pro max θέλω 1-2 φορτίσεις την ημέρα.Το mini θα είχε παραδόσει πνεύμα η μπαταρία στο 6μηνο

1-2 φορτισεις; στο προ μαξ κιολας;;; Καλα τι κανεις 12ωρο gaming???

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κινητάρα το 13 mini! Σκέφτομαι να πάρω ένα δεύτερο να το κρατήσω σφραγισμένο για όταν τα φτύσει αυτό που έχω να το έχω. 

Δεν πιστεύω θα ξαναβγει κινητό σαν αυτό και αυτό είναι πολύ κριμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 minutes ago, filip123go said:

Εντωμεταξυ, όσους φίλους έχω, που εχουν το mini, ήταν όλοι πάρα πολύ ευχαριστημένοι. Και απ' ότι βλέπω και εδώ μέσα, οι περισσότεροι δεν θέλουν να το αποχωριστούν. Οπότε υπάρχει target group.. απλά είναι μικρό...

εν τω μεταξύ όταν βγήκε το πρώτο iPhone : "Τι παντόφλα είναι αυτή; με τέτοια τιμή δεν θα το πάρει κανείς"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα.. Με το 13 βρήκα αυτό που ήθελα...μικρό και πολύ δυνατό κινητό. Το 12 είχε κάποια θέματακια κυρίως με τη μπαταρία από όσο ξέρω..αλλά αν είχαν κρατήσει τη ποιότητα όπως στο 13 σίγουρα θα ξανά διάλεγα μίνι.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...