Προς το περιεχόμενο

Προπαραγγελίες/Διαθεσιμότητες/Παραλαβές iPhone 15 Pro/ Pro Max


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, kazantzidis είπε

Ποια καταστηματα; και για το μαξ μιλας;

Ναι για το μαξ. Vodafone, Κοτσοβολος, Nova, Public (από ότι μου είπαν) έχουν διαθέσιμα 512 gb, 1 TB σε άσπρο, μαύρο, μπλέ. Αν δεν σε ενδιαφέρει το χρώμα, 100% θα βρεις σε ένα από αυτά άμεσα διαθέσιμο.

Επεξ/σία από charalampos21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

17 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Απολύτως τίποτα.

Τι γινεται ρε φιλε μας δουλευουν κανονικα ? Κ δεν ξερω κατα ποσο μπορω να ακυρωσω γιατι ειναι μηνα μηνα με χρηματοδοτηση απο την εθνικη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Matinazab είπε

Τι γινεται ρε φιλε μας δουλευουν κανονικα ? Κ δεν ξερω κατα ποσο μπορω να ακυρωσω γιατι ειναι μηνα μηνα με χρηματοδοτηση απο την εθνικη 

Εγω δεν έχω πληρώσει έβαλα πληρωμή κατά την παράδοση. Τωρα στο ερώτημα αν μας δουλεύουν, αν σκεφτείς ότι κοντεύουμε 20 μέρες που κάναμε την προπαραγγελια και όχι απλά δεν παραλάβαμε αλλά δεν έχουμε ούτε μια στοιχειώδη ενημέρωση για το ποτε αναμένεται μα παραλάβουμε, νομίζω η απάντηση είναι προφανής στο ερώτημα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Pwpwpw είπε

Εγω δεν έχω πληρώσει έβαλα πληρωμή κατά την παράδοση. Τωρα στο ερώτημα αν μας δουλεύουν, αν σκεφτείς ότι κοντεύουμε 20 μέρες που κάναμε την προπαραγγελια και όχι απλά δεν παραλάβαμε αλλά δεν έχουμε ούτε μια στοιχειώδη ενημέρωση για το ποτε αναμένεται μα παραλάβουμε, νομίζω η απάντηση είναι προφανής στο ερώτημα σου.

 Θα τους παρω τηλεφωνο να μαθω. Δεν θα κατσω να περιμενω για αμα και οποτε για ενα τηλεφωνο που τελος παντων λενε οτι παρουσιαζει και προβληματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, charalampos21 είπε

Ναι για το μαξ. Vodafone, Κοτσοβολος, Nova, Public (από ότι μου είπαν) έχουν διαθέσιμα 512 gb, 1 TB σε άσπρο, μαύρο, μπλέ. Αν δεν σε ενδιαφέρει το χρώμα, 100% θα βρεις σε ένα από αυτά άμεσα διαθέσιμο.

Οι περισσότεροι θελουμε το natural και  256gb έκδοση, γιατί εμενα προσωπικά τουλάχιστον η παραπάνω μνήμη μου είναι άχρηστη, και με 128 καλυπτομαι.

Όποτε αν κάποιος θέλει natural και 256 έκδοση ακόμη και να το βρει διαθέσιμο δεν ξέρω κατά ποσό είναι καλη ιδέα να το πάρει δίνοντας 260 ευρώ παραπάνω για μνήμη που δεν θα  χρησιμοποιήσει και χρώμα που δεν είναι η πρώτη του επιλογή.

3 λεπτά πριν, Matinazab είπε

 Θα τους παρω τηλεφωνο να μαθω. Δεν θα κατσω να περιμενω για αμα και οποτε για ενα τηλεφωνο που τελος παντων λενε οτι παρουσιαζει και προβληματα 

Τυπική απάντηση θα πάρεις. ´Παραλαμβάνουμε κάθε εβδομάδα κομμάτια  και σταδιακά εξυπηρετούμε τις προπαραγγελίες, όταν έρθει η σειρά σας θα σας καλέσουμε.´

Παρε αν θες αλλά πιθανότατα δεν θα μάθεις κάτι ουσιαστικό.

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Οι περισσότεροι θελουμε το natural και  256gb έκδοση, γιατί εμενα προσωπικά τουλάχιστον η παραπάνω μνήμη μου είναι άχρηστη, και με 128 καλυπτομαι.

Όποτε αν κάποιος θέλει natural και 256 έκδοση ακόμη και να το βρει διαθέσιμο δεν ξέρω κατά ποσό είναι καλη ιδέα να το πάρει δίνοντας 260 ευρώ παραπάνω για μνήμη που δεν θα  χρησιμοποιήσει και χρώμα που δεν είναι η πρώτη του επιλογή.

Συμφωνώ, εγώ όμως το ξανασκέφτηκα και πιστεύω ότι το μαύρο θα μου αρέσει που παρήγγειλα. Τώρα τα +200 ευρώ που θα δώσω για το 512, χαλάλι, θα προσπαθήσω να τα αξιοποιήσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπαμε καλό Δεκεμβρη θα το πάρουμε . Εμένα γνωστός σε βόντα μου λεει δεν εχει παραλάβει καθόλου . Αλλα μονο τα Απλα τα 15 και οτι Μολις ερθει μαξ θα μου πει να παω να παραλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σκέφτομαι να πάρω πάλι το πλαίσιο και να κάνω αυτό που είχε γράψει ένα παιδί ότι θα απευθυνθώ στο συνήγορο του καταναλωτή δεν θυμάμαι κ πως το είχε πει 😂αν το δει το μήνυμα αυτός ας μα πει τι είχε αναφερει

εχουμε απελπιστεί για ένα γαμω τηλέφωνο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο συνηγορο, μην ακουτε τι λεει ο καθενας εδω μεσα. Εδω εχουν κανει καρτελ τοσες εταιριες για δεκαετιες και θα ασχοληθει ο συνηγορος επειδη δεν πηρατε ενα τηλεφωνο day 1. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έκανα καταγγελία στο συνήγορο του καταναλωτή στο πλαίσιο την Παρασκευή και στο public χτες.

Όσο πήραν εσένα που δεν έκανες τίποτα, για να σε ενημερώσουν για την παραγγελία, άλλο τόσο πήραν και εμένα...

 

Υ.Γ. : Δεν είναι το day 1 φίλε charalampos21, είναι η κοροϊδία.. 

Επεξ/σία από alexopouli
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλαξε ο τρόπος εμφάνισης της παραγγελίας και τώρα παρακάτω από αναμονή αναφέρει αυτό: Μέσα σε 24 ώρες από την πληρωμή σας, θα σας ενημερώσουμε παρακάτω με την εκτιμώμενη ημερομηνία αποστολής της παραγγελίας σας.

Ψάχνουν για χαζούς στον Κωτσόβολο. Πρώτα όλο το υπόλοιπο ποσό από την προκαταβολή πληρωμή και μετά θα σου πούν εκτίμηση αποστολής παραγγελίας. Δες εδώ κάτι τραγικούς

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...