Προς το περιεχόμενο

Προπαραγγελίες/Διαθεσιμότητες/Παραλαβές iPhone 15 Pro/ Pro Max


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, darionaharos είπε

πως κανετε προπαραγγελια χωρις να πληρωσετε? δεν το εχω κανει γι αυτο ρωταω..στην πληρωμη τι βαζετε?

Παραλαβη από το κατάστημα (iStorm) ή Αντικαταβολή (Πλαίσιο).
 

Εγώ έτσι προχώρησα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, alex19871987 είπε

Τεχνική refresh.εχω κάνει προπαραγγελια σε όλα και κανένα τηλέφωνο.πρωι μπήκα και με μέθοδο αρπακτικό τσιμπησα 15 pro natural titanium .νασαι καλά Κωτσόβολοςε

IMG_20231006_205756.jpg

256 ή 512;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποφασισα να αλλξω το 12 pro που εχω και να παρω ενα 15 pro.Αν κανω παραγγελια τωρα με τοσα που διαβαζω ποτε θα παραλαβω ρε παιδια;;Γιατι μου θυμιζει λιγο ps5 η κατασταση;;;Αξιζει να περιμενω για 15 pro η να παρω ενα 14 pro που ειναι αμεσα διαθεσιμα;;;Διαβαζω και αυτα για υπερθερμανση κτλ ,ισχυουν ολα αυτα απο εσας που εχετε ηδη παρει;;Για δωστε μου καμια συμβουλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alex19871987 είπε

Τεχνική refresh.εχω κάνει προπαραγγελια σε όλα και κανένα τηλέφωνο.πρωι μπήκα και με μέθοδο αρπακτικό τσιμπησα 15 pro natural titanium .νασαι καλά Κωτσόβολοςε

IMG_20231006_205756.jpg

Τι είναι αυτή η περίφημη τεχνική refresh aka αρπακτικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, cat1967 said:

Τι είναι αυτή η περίφημη τεχνική refresh aka αρπακτικό;

Είναι το κλασικό, βρήκα τρόπο να απαφτόσω τους γύρω που περιμένουν στην σειρά, γιατί όχι?

Είναι η λογική: αφού με έριξε το κατάστημα, θα ρίξω και εγώ τους υπόλοιπους. You know, the Greek way!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, panoulhs007 είπε

Είναι το κλασικό, βρήκα τρόπο να απαφτόσω τους γύρω που περιμένουν στην σειρά, γιατί όχι?

Είναι η λογική: αφού με έριξε το κατάστημα, θα ρίξω και εγώ τους υπόλοιπους. You know, the Greek way!

Έχω μπει και στη σειρά,και day one έχω κανει αλλά αφού το αντιλαμβάνεσαι έτσι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, alex19871987 said:

Έχω μπει και στη σειρά,και day one έχω κανει αλλά αφού το αντιλαμβάνεσαι έτσι ...

Μην είμαστε υποκριτές, αυτό ακριβώς που είπα είναι! Δεν σε κατηγορώ απλά το θεώρησα αστείο να το αναφέρω! :D

Εύχομαι να το χαρείς πάντως! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, john1080 είπε

Αποφασισα να αλλξω το 12 pro που εχω και να παρω ενα 15 pro.Αν κανω παραγγελια τωρα με τοσα που διαβαζω ποτε θα παραλαβω ρε παιδια;;Γιατι μου θυμιζει λιγο ps5 η κατασταση;;;Αξιζει να περιμενω για 15 pro η να παρω ενα 14 pro που ειναι αμεσα διαθεσιμα;;;Διαβαζω και αυτα για υπερθερμανση κτλ ,ισχυουν ολα αυτα απο εσας που εχετε ηδη παρει;;Για δωστε μου καμια συμβουλη

Δεν ξέρω τι λένε για υπερθέρμανση μπαταρίες και image retention το δικό μου ProMax είναι cold as ice παρά το (αναμενόμενο) σκάλισμα των πρώτων ημερών. Και με την 17.0.2 αλλά ειδικά με την 17.0.3 ουτε με βιντεο είδα να ζεσταίνεται-και τράβηξα εσκεμμένα και σε Prores log που λογικά ο επεξεργαστής θα χτυπάει υπερωρίες. Δεν αμφισβητώ οτι κάποιοι έχουν παρατηρήσει προβλήματα αλλά πιστεύω οτι, ως συνήθως τέτοια εποχή, ορισμένοι κάνουν την τρίχα τριχιά...

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα,

Προπαραγγελία iPhone 15 Pro Max Natural Titanium 256GB από PUBLIC στις 16/9 (ώρα περίπου 00:50). Πληρωμένο όλο το ποσό με χρεωστική κάρτα και παραλαβή απο κατάστημα στην Αθήνα. Ακόμα δεν εχω παραλάβει.

Όλες τις μέρες μέχρι και εχθές στην εξέλιξη παραγγελίας έγραφε "Σε αναμονή από τον προμηθευτή". Φυσικά καμία ενημέρωση από το PUBLIC και μόνο την προηγούμενη εβδομάδα μου είχαν πει πως θα παραλάβουν τις πρώτες 10 μέρες του Οκτώβρη.

Από σήμερα στην εξέλιξη της παραγγελίας γράφει "Σε ενδοδιακίνηση". Αυτό που νομίζω/ελπίζω είναι ότι έχουν παραλάβει από τον προμηθευτή και τώρα το μεταφέρουν στο κατάστημα. Το PUBLIC μου απάντησε πως "γίνεται η διακίνηση του προϊόντος" και πως δεν γνωρίζουν την ακριβή ημερομηνία παράδοσης. Την ώρα που επικοινωνούσα με το PUBLIC μέσω chat μου στάλθηκε μήνυμα (δεν νομίζω ότι ήταν τυχαίο) ότι "ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ".

Τι λέτε θα παραλάβω σύντομα? Γράφει σε κάποιον άλλον ότι είναι σε ενδοδιακίνηση?Screenshot2023-10-06202040.png.05a3c05108922b2f2a45ff622e297334.png

 

Επεξ/σία από giannopn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 minutes ago, giannopn said:

Καλησπέρα,

Προπαραγγελία iPhone 15 Pro Max Natural Titanium 256GB από PUBLIC στις 16/9 (ώρα περίπου 00:50). Πληρωμένο όλο το ποσό με χρεωστική κάρτα και παραλαβή απο κατάστημα στην Αθήνα. Ακόμα δεν εχω παραλάβει.

Όλες τις μέρες μέχρι και εχθές στην εξέλιξη παραγγελίας έγραφε "Σε αναμονή από τον προμηθευτή". Φυσικά καμία ενημέρωση από το PUBLIC και μόνο την προηγούμενη εβδομάδα μου είχαν πει πως θα παραλάβουν τις πρώτες 10 μέρες του Οκτώβρη.

Από σήμερα στην εξέλιξη της παραγγελίας γράφει "Σε ενδοδιακίνηση". Αυτό που νομίζω/ελπίζω είναι ότι έχουν παραλάβει από τον προμηθευτή και τώρα το μεταφέρουν στο κατάστημα. Το PUBLIC μου απάντησε πως "γίνεται η διακίνηση του προϊόντος" και πως δεν γνωρίζουν την ακριβή ημερομηνία παράδοσης. Την ώρα που επικοινωνούσα με το PUBLIC μέσω chat μου στάλθηκε μήνυμα (δεν νομίζω ότι ήταν τυχαίο) ότι "ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ".

Τι λέτε θα παραλάβω σύντομα? Γράφει σε κάποιον άλλον ότι είναι σε ενδοδιακίνηση?Screenshot2023-10-06202040.png.05a3c05108922b2f2a45ff622e297334.png

 

15/9  15:00 Παραγγελία με 100€ προκαταβολή. Μου είπαν ότι η σειρά είναι αυστηρή και δεν έχει σημασία αν δώσεις όλο το ποσό ή δώσεις προκαταβολή.Ακόμα έρχεται! Αυστηρή σειρά λένε μετά....image.png.b5126b1d86ecd057342664344e9ee1b9.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, panoulhs007 είπε

15/9  15:00 Παραγγελία με 100€ προκαταβολή. Μου είπαν ότι η σειρά είναι αυστηρή και δεν έχει σημασία αν δώσεις όλο το ποσό ή δώσεις προκαταβολή.Ακόμα έρχεται! Αυστηρή σειρά λένε μετά....image.png.b5126b1d86ecd057342664344e9ee1b9.png

Λίγες μέρες πριν τις 22/9 πέρασα από το κατάστημα και ρώτησα για το πότε αναμένεται να παραλάβω. Ο/Η υπάλληλος μου είπε πως λογικά θα παραλάβω στις 22 ή την επόμενη εβδομάδα. Εννοείται πως αυτό δεν ίσχυε και πως ακόμα δεν έχω παραλάβει. Το θέμα είναι ότι χωρίς να πω εγώ κάτι, μου είπε πως μπορώ αν θέλω με ένα χρηματικο ποσό να παρακάμψω τη σειρά προτεραιότητας. Δεν ρώτησα περισσότερες λεπτομέριες και έφυγα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, giannopn είπε

Καλησπέρα,

Προπαραγγελία iPhone 15 Pro Max Natural Titanium 256GB από PUBLIC στις 16/9 (ώρα περίπου 00:50). Πληρωμένο όλο το ποσό με χρεωστική κάρτα και παραλαβή απο κατάστημα στην Αθήνα. Ακόμα δεν εχω παραλάβει.

Όλες τις μέρες μέχρι και εχθές στην εξέλιξη παραγγελίας έγραφε "Σε αναμονή από τον προμηθευτή". Φυσικά καμία ενημέρωση από το PUBLIC και μόνο την προηγούμενη εβδομάδα μου είχαν πει πως θα παραλάβουν τις πρώτες 10 μέρες του Οκτώβρη.

Από σήμερα στην εξέλιξη της παραγγελίας γράφει "Σε ενδοδιακίνηση". Αυτό που νομίζω/ελπίζω είναι ότι έχουν παραλάβει από τον προμηθευτή και τώρα το μεταφέρουν στο κατάστημα. Το PUBLIC μου απάντησε πως "γίνεται η διακίνηση του προϊόντος" και πως δεν γνωρίζουν την ακριβή ημερομηνία παράδοσης. Την ώρα που επικοινωνούσα με το PUBLIC μέσω chat μου στάλθηκε μήνυμα (δεν νομίζω ότι ήταν τυχαίο) ότι "ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ".

Τι λέτε θα παραλάβω σύντομα? Γράφει σε κάποιον άλλον ότι είναι σε ενδοδιακίνηση?Screenshot2023-10-06202040.png.05a3c05108922b2f2a45ff622e297334.png

 

Προ-παραγγελία 15/09 14.41 ακριβώς το ίδιο μοντέλο, παραλαβή και πληρωμή στο κατάστημα Αθήνα και είναι ακόμη
"Σε αναμονή από προμηθευτή".
Βαρέθηκα το Public, και να το φέρουν δεν θα το πάρω, έχει και η κοροϊδία κάπου τα όριά της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...